Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Melodija Za Sms

• Začetnik teme pablo
  • Datum pokretanja
B

bombastik

Član
Pozdrav.Ja koristim Samsung S8300 i nemam problema sa postavljanjem sms zvukova ili (tonova)

R

rasha12

Član
Ja imam SAMSUNG innov8 od novembra 2008. godine
(znači više od godinu dana) i mogu vam reći da sam prezadovoljan,
Symbian 9.3, kamera 8mpx, interna memorija 8gb + kartica od 8gb,
WiFi, Divx, Garmin, itd itd itd.

A o tonovima za poruke je glupo pričati,
možeš postaviti šta god hoćeš za ton i to u bilo kojem formatu.

Prilozi

Poslednja izmena:
V

vukobrat

Član
samo samsung iz U serije tj soul U800 i U 900 kao i simbijanci imaju opciju personalizacije tona za prijem poruke možda još neki model iz jačih samsungovih serija. Al meni najviše smetaju sledeće stvari i to :
1. Nemogućnost glasovnog pozivanja brojeva.
2. Nedostatak brojača poruka.
3. Meni koji liči na stare Nokia menije.
Inače nosim Soul U 800b i za sada sam zadovoljan baterija mu punim na nedelju dana.

naka1612

naka1612

Član
Da li neko zna kako promeniti ton poruke kod samsunga e250???
(ako je to moguce)

C

Collins

Član
Imam Samsung SGH D980 i imam isti problem kao i većina vlasnika imenovanih uredjaja.Pozdrav

Somi96

Somi96

Član
Ja imam samsung C3050...za mene je on ok telefon..nemam zamerki...

J

JohnnY_Kg

Član
ja imam samsung d600, i naravno imam isti problem kao i ostali + ima jos neke stvari koje me nerviraju kod njega... :p nego jer moze nekako da se promeni melodija za sms?

D

divxbyjasmin

Član
to se radi vecinom iz profila , znaci nadjes profil i ides na izmeni i tu ces sigurno naci neke melodije za poruke , e sad ne znam da li moze da se stavi neka licna il samo one sto imaju na D600 ja na nekom samsungu imam svega 4 nekih tonova koje se mogu postaviti . probaj tako

J

JohnnY_Kg

Član
to se radi vecinom iz profila , znaci nadjes profil i ides na izmeni i tu ces sigurno naci neke melodije za poruke , e sad ne znam da li moze da se stavi neka licna il samo one sto imaju na D600 ja na nekom samsungu imam svega 4 nekih tonova koje se mogu postaviti . probaj tako
nisi me razumeo, mislio sam da stavim neku melodiju koja nije od onih default melodija....pa sam u nekom od prethodnih postova u ovoj temi video da su neki uspeli, tj da treba neki odredjeni format....pa me zanima dal to moze i za D600.... ali hvala u svakom slucaju... pozz