Melodija Za Sms

Član
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
3
Pozdrav.Ja koristim Samsung S8300 i nemam problema sa postavljanjem sms zvukova ili (tonova)
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
3
Ja imam SAMSUNG innov8 od novembra 2008. godine
(znači više od godinu dana) i mogu vam reći da sam prezadovoljan,
Symbian 9.3, kamera 8mpx, interna memorija 8gb + kartica od 8gb,
WiFi, Divx, Garmin, itd itd itd.

A o tonovima za poruke je glupo pričati,
možeš postaviti šta god hoćeš za ton i to u bilo kojem formatu.
 

Prilozi

  • samsung innov8.jpg
    samsung innov8.jpg
    21,6 KB · Pregleda: 149
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
2
samo samsung iz U serije tj soul U800 i U 900 kao i simbijanci imaju opciju personalizacije tona za prijem poruke možda još neki model iz jačih samsungovih serija. Al meni najviše smetaju sledeće stvari i to :
1. Nemogućnost glasovnog pozivanja brojeva.
2. Nedostatak brojača poruka.
3. Meni koji liči na stare Nokia menije.
Inače nosim Soul U 800b i za sada sam zadovoljan baterija mu punim na nedelju dana.
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2009
Poruka
12
Da li neko zna kako promeniti ton poruke kod samsunga e250???
(ako je to moguce)
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2010
Poruka
1
Imam Samsung SGH D980 i imam isti problem kao i većina vlasnika imenovanih uredjaja.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ja imam samsung C3050...za mene je on ok telefon..nemam zamerki...
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
12
ja imam samsung d600, i naravno imam isti problem kao i ostali + ima jos neke stvari koje me nerviraju kod njega... :p nego jer moze nekako da se promeni melodija za sms?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
to se radi vecinom iz profila , znaci nadjes profil i ides na izmeni i tu ces sigurno naci neke melodije za poruke , e sad ne znam da li moze da se stavi neka licna il samo one sto imaju na D600 ja na nekom samsungu imam svega 4 nekih tonova koje se mogu postaviti . probaj tako
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
12
to se radi vecinom iz profila , znaci nadjes profil i ides na izmeni i tu ces sigurno naci neke melodije za poruke , e sad ne znam da li moze da se stavi neka licna il samo one sto imaju na D600 ja na nekom samsungu imam svega 4 nekih tonova koje se mogu postaviti . probaj tako

nisi me razumeo, mislio sam da stavim neku melodiju koja nije od onih default melodija....pa sam u nekom od prethodnih postova u ovoj temi video da su neki uspeli, tj da treba neki odredjeni format....pa me zanima dal to moze i za D600.... ali hvala u svakom slucaju... pozz
 
Natrag
Top