Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Melodija Za Sms

• Začetnik teme pablo
  • Datum pokretanja
D

divxbyjasmin

Član
nego jer moze nekako da se promeni melodija za sms?
samo si to naveo , mogao si precizniji biti , potrazi onda negde ako vec kazes da moze , nikad samsung nisam imao , a i nemam nameru iskreno , nije los telefon, ali je softwerski gori od onih kineza sa dve kartice. bar sto se tih serija tice . bez smartphona nista

J

JohnnY_Kg

Član
samo si to naveo , mogao si precizniji biti , potrazi onda negde ako vec kazes da moze , nikad samsung nisam imao , a i nemam nameru iskreno , nije los telefon, ali je softwerski gori od onih kineza sa dve kartice. bar sto se tih serija tice . bez smartphona nista
izwini zbog nesporazuma....moja greshka :) ma znam....nego je meni drug dugowao neke pare pa mi je dao owaj fon...inache nikad nisam imao nameru da kupim owaj fon....sad imam u planu da uzmem SE k850....mnogo mocan fon za male pare.... pozz

A

Aleksa1988

Član
kako si uspeo da ubacis melodije za sms na l700?????

J

jovgor

Član
I meni treba objašnjenje kako da menjam melodiju sms-a po svom izboru
imam samsung sgh-j7001
ti si mi ostao jedina nada,pomaži ako boga znaš
hvala

U

utjesinovic

Član
ako mozes za sgh l700 koji ja imam da mi kazes kako da promenim ton poruke da ne bude po defoltu ?

V

vladimir3388

Član
L700 podržava samo MIDI format poruke. Pokreneš glavni meni/settings/Phone profiles/pritisnes options na levi taster/edit/voice call ringtone/options na levi taster/change i onda selektiras midi fajl koji si prethodno ubacio u internu memoriju ili memorijsku karticu. Na netu ima mnogo melodija u MIDI formatu, a mozes napraviti i svoje melodije u programima poput "Guitar pro". Možeš skinuti i gotove guitar pro fajlove, pa ih samo exportovati u MIDI.

V

Vlada 77

Član
Ja imam gt-s3650 i to mu je jedina mana sto nema mogucnost promene melodija za poruke.

Andjela 7

Andjela 7

Z240 moj telefon

Mislila sam da ne umem da promenim melodiju za poruke. Znači ni ne postoji opcija za to.

Y

yubel2

Član
Ajd ako mozes objasni mi kako da stavim neku drugu melodiju za poruku.