Manchester City FC. ~ Gradjani

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Nikad klub od vas...

Your Players Make Money, Our Players Make HISTORY!!! MUFC FOREVER!

Lepo rečeno, to je to! ;)


Robinjo dobio grudvu u lice
00018296.jpg


Kada nema fudbala, zbog snežnih uslova, onda ima grudvanja. Tako je bilo na treningu Mančester sitija, a u glavnoj ulozi su bili Mika Ričards i Robinjo. Iako Ričards, kao defanzivac, nema neku priliku da postigne gol, u drugoj disciplini se pokazao kao vrhunsku strelac. Napravio je ogromnu grudvu i sa male razdaljine opalio pravo u lice brazilskog reprezentativca, a potom pobegao sa lica mesta kako bi izbegao osvetu...
grudva1.JPG

grudva2.JPG

grudva3.JPG


Izvor:Sportal.rs

Kakva je gluperda ovaj Robinho ja ne mogu da verujem. Klasičan primer igrača koji juri za novcem a ne za igrom. Nekada sam ga gotivio, dok je još igrao u Brazilu, uživao sam gledajući njegove partije, tada je Brazilsku ligu prenosila TV Politika. :)
Još sam se više obradovao kad je došao u Evropu, u tako veliki klub kakav je Real. Ali, onda je već počeo da glumi neko ludilo. Definitivno sam promenio mišljenje o njemu kada su se na jednom treningu on i Baptista zakačili sa jednim od mojih najdražih ''boraca'' u fudbalu, Tomasom Gravesenom.
Tačnije, Robinho se zakačio a Baptista je kao pritrčao da ga brani, pošto je poznat kao ''zver''. Ishod: Gravesen im nalupao šamare i poslao u svlačionicu. Legenda. :)

Tako da, Robinho em i nije neki igrač, em i nije neki čovek.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
FA kup: "Građani" završili takmičenje

00021933.jpg


Plasman Aston Vile, Totenhema, Redinga i Stouka u četvrtfinale engleskog FA kupa, epilog je ponovljenih duela pete runde najstarijeg takmičenja na svetu.

Mančester siti i Stouk su za samo 11 dana odigrali i treći međusobni meč (FA kup dva puta, Premijer liga) i sva tri puta rezultat je posle regularnog toka glasio 1:1! Ovog puta, ipak, neko je morao da bude proglašen pobednikom, a to su bili igrači Stouka, koji su, na kraju, sa igračem više na terenu pobedili goste rezultatom 3:1. Prvo poluvreme završeno je bez golova, u drugom je viđen po jedan na obe strane, a ključni momenat okršaja na "Britanija" stadionu dogodio se u finišu utakmice (u 82. minutu), kada je Emanuel Adebajor dobio crveni karton. Brojčano jači domaći sastav znalački je iskoristio prednost koja mu se ukazala i golovima Rajan Šoukrosa i Tundžaja Sanlija (oba u prvom produžetku), "ubili" svaku nadu "građana" da eventualnmo mogu osvojiti jedan trofej ove sezone.

vila.jpg


Aston Vila, kojoj u nedelju predstoji finalni okršaj u Liga kupu protiv Mančester junajteda, plasman među osam najboljih obezbedila je pobedom nad Kristal Palasom rezultatom 3:1. Ekipa Martina O'Nila, ne toliko lako kao što se možda i očekivalo i kao što to rezultat govori, izašla je na kraj sa članom Čempionšipa. Sastav iz južnog Londona, popularni "orlovi", do 81. minuta imao je aktivnih 1:1, ali su iskusniji i kvalitetniji igrači domaćeg tima na kraju, ipak, golovima Džona Kerjua, oba puta sa "kreča", zabeležili pobedu.

Totenhem je večeras bio najubedljiviji i bez ikakvih poteškoća plasirao se u naredni krug FA kupa. "Pevci" su na svom "Vajt Hart Lejnu" pobedili Bolton rezultatom 4:0, a dva gola postigao je raspucani Roman Pavljučenko, inače dvostruki strelac i na minuloj utakmici Premijer lige na gostovanju u Viganu. Preostala dva gola na meču postigli su - gosti! Jedan (drugi na meču) došao je kao posledica
nespretnosti golmana Jusija Jaskelainena, dok je za onaj drugi (treći na utakmici), zaslužan Endi O'Brajen.

roman.jpg

Konačno, u duelu drugoligaša, Reding je kao gost, posle produžetaka, pobedio VBA rezultatom 3:2 i tako potvrdio epitet najprijatnijeg iznenađenja ovosezonskog izdanja FA kupa. Da podsetimo, Reding, kome baš i ne cvetaju ruže u Čempionšipu eliminisao je prethodno i Liverpul. Ako je protiv "crvenih" bio senzacionalno ime protivnika kojeg su pobedili, ovog puta senzacionalan je bio način na koji su gosti uopšte obezbedili plasman u četvrtfinale. Naime, do 93. minuta VBA je imao prednost (2:1), ali su gosti zahvaljujući Hauardu izjednačili i zborili produžetke. U dodatnom vremenu Islanđanin Gilfi Sigurdson postigao je gol za goste i svom timu obezbedio duel sa Aston Vilom.

Rezultati ponovljenih utakmica 1/8 finala

Stouk- Mančester siti 3:1 pp
(Kitson 79, Šoukros 95, Sanli 98 - Belami 80)

VBA - Reding 2:3 pp
(Koren 6, 48 - Kebe 9, Hauard 90+3, Sigurdson 95)

Aston Vila - Kristal Palas 3:1
(Agbonlahor 42, Kerju 81p, 89p - Embrouz 73p)

Totenhem - Bolton 4:0
(Pavljučenko 23, 88 Jaskelainen 35ag, O'Brajen 47ag)

Parovi četvrtfinala


Fulam - Totenhem (06.03)
Portsmut - Birmingem (06.03)
Čelsi - Stouk (07.03)
Reding - Aston Vila (07.03)


HIGHLIGHTS (Stouk 3-1 Mančester Siti):
Ovde
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Stvarno su neki smesni klubovi usli u 1/4 finale,nije mi uopste interesantno da gledam Reding,Stouk i Fulam...
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Neznam zasto ti je to smesno?
Stouk je sasvim ozbiljan kandidat!
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
35
Danas prvi put u svom zivotu, moze se reci, navijam za neki drugi klub a da to nije United... Svim srcem navijam danas za Shity i nadam se da ce da otkinu sva tri boda Chelseu i naravno da United sutra uzme prvu titulu ove sezone... :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Razbili su taj nepobedivi Chelsea,drago mi je zbog toga jer moj Arsenal ne gubi sanse za titulu,a sutra navijam koliko god mogu za Aston Vilu,samo da United ne osvoji trofej,koliko mrzim taj klub to je neopisivo...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Mislim da Arsenal neće uzeti tituli, krenuće oni da se sapliću i o Everton, Vilu i slične ekipe videćete ;) A između Čelzija i Mančestera mislim da je bliži Čelzi,....Mada tu su na 3 boda svi sve je moguće :)
 
Natrag
Top