Manchester City FC. ~ Gradjani

Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Debi Manćinija u Mančester Sitiju je dobro prošao, pobedili su čini mi se 2-0.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
35
Nikad klub od vas...

Your Players Make Money, Our Players Make HISTORY!!! MUFC FOREVER!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Manćini srećan zbog nove pobede

Manćini srećan zbog nove pobede
2. januar 2010. 22:44

1262929054b3fbe2f553fc203710757_big.jpg


Fudbaleri Mančester sitija slavili su u četvrtom kolu FA kupa protiv Midlzbroa sa 1:0, zahvaljujući strelcu jedinog kola Muvaruvariju

Menadžer Sitija Roberto Manćini je pohvalio strelca jedinog gola na meču, kapitena reprezentacije Zimbabvea Benjanija Mvaruvarija. “Veoma sam srećan zbog pobede, i zbog nastupa mojih igrača, i radosti koju je ova pobeda donela navijačima”, izjavio je Manćini. “Ovo je veoma važno takmičenje za nas, a ekipa Midlzbroa je pružila veoma dobru partiju”, dodao je Manćini.


Italijanski stručnjak je meč počeo bez nekoliko prvotimaca, koje je hteo da odmori pred važan meč Liga Kupa u kome se njegov tim u gradskom derbiju sastaje sa Mančester junajtedom. Prve nastupe za Mančester siti upisali Dedrik Bojata i Vladimir Vajs, dok su prvotimci Beri, Tevez i Belami meč počeli sa klupe.

“Trenutno imamo veliki broj povređenih igrača ito nam stvara velike probleme. Nadam se da će se neki igrači oporaviti u narednih par dana i da će biti spremni za utakmicu sa Junajtedom”, dodao je Manćini.

Izvor: B92, Goal
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Sada je City ozbiljan kandidat za cetvrto mesto u Premijer ligi...
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
35
Mark Hjuz je nekada igrao za United tako da je normalno da ce Fergi da se zalaze za njega...

P.S. Tevezu sve najbolje... xD
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Robinjo dobio grudvu u lice
00018296.jpg


Kada nema fudbala, zbog snežnih uslova, onda ima grudvanja. Tako je bilo na treningu Mančester sitija, a u glavnoj ulozi su bili Mika Ričards i Robinjo. Iako Ričards, kao defanzivac, nema neku priliku da postigne gol, u drugoj disciplini se pokazao kao vrhunsku strelac. Napravio je ogromnu grudvu i sa male razdaljine opalio pravo u lice brazilskog reprezentativca, a potom pobegao sa lica mesta kako bi izbegao osvetu...
grudva1.JPG

grudva2.JPG

grudva3.JPG


Izvor:Sportal.rs
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
xexexe, E moj Robinjo misli da je neka faca kada napusti kamp M. Sitija sad dobio grudvu u glavu od Teveza, prvi put me je Tevez obradovao.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
E veceras moraju da odigraju dobro namucice se protiv Blackburna
 
Natrag
Top