Manchester City FC. ~ Gradjani

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Robinjo: Promene su dobre

00017039.jpg


Dolazak Roberta Manćinija i odlazak Marka Hjuza iz Mančester sitija izgleda da odgovara Brazilcu u redovima "građana", Robinju.

- Mislim da je novi trener odlično rešenje. Klub "juri" prvih četiri mesta i u tome smo svi složni. Nekada se i ovakve stvari dešavaju u fudbalu, a svako od nas mora da bude spreman da se tome prilagodi. Treniramo normalno, trudimo se maksimalno i sve je u najboljem redu - rekao je Robinjo, ali da ne deluje da je baš presrećan zbog otkaza Hjuzu dodao je još nekoliko reči - Mark Hjuz je dobar čovek, dobar menadžer i dobar šef. Pokušao je da sv
oj posao radi najbolje što je mogao. Ali današnji fudbal je veoma brz i stvari se menjaju preko noći. Brazilac očekuje da će Siti igrati za nijansu povučenije.

- Manćini se ne koncentriše samo na odbranu. Istina je da se radi o velikom taktičaru, a italijanska liga jedna je od najboljih na svetu. Pokušaće prvo da ojača odbranu, ali i da vodi brigu i o svim ostalim segmentima igre. Mislim da će biti dobar trener za nas.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Nadam se da ce sad Mancester Siti pokazati zasto su dali tolike pare..i valjda ce biti ove godine u prvih 4 i da ce uspeti da ce se plasiraju u ligu sampiona....:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Manćini: ''Kada, za nekih petnaest godina, odem iz Sitija...''

Manćini: ''Kada, za nekih petnaest godina, odem iz Sitija...''

roberto-mancini-1508959020091211061604.jpg


Italijanski stručnjak je svestan da je njegov prethodnik Mark Hjuz ostavio traga u klubu i da su pojedini igrači teško prihvatili njegovu smenu, ali se nada da će i sam uspeti da ostavi svoj pečat i da će igračima biti žao kada i on bude odlazio. Za nekih petnaestak godina...
Novi trener Mančester sitija Roberto Manćini demantovao je danas da su mu igrači tog kluba prošlog vikenda priredili neprijateljski doček.


Manćini je za trenera imenovan prošle subote, posle pobede Sitija protiv Blekburna od 4:3. Engleski mediji su potom javili da je grupa starijih igrača otišla da protestuje kod izvršnog direktora Gerija
Kuka.

"Imali smo odlične treninge. Mančester siti ima veoma dobru ekipu, a problem bi jedino mogle da izazovu eventualne povrede. Sa svim fudbalerima imam dobar odnos, iako znam da su neki od njih bili vezani za Marka", rekao je Manćini.

Italijanski stručnjak dodao je da se nada da će, poput Hjuza, ostaviti trag u klubu.

"Kada za nekih 15 godina odem iz Mančester sitija sa pet titula i četiri kupa, verujem da će igračima biti žao", izjavio je Manćini, iako ni sam ne veruje u to, obzirom da nije želeo da i porodicu preseli u Englesku.

Bivši trener Intera demantovao je i da je ranije ove sezone pregovarao i sa upravom Liverpula.

"Niko iz Liverpula me nije kontaktirao. Oni imaju dobrog trenera Rafaela Beniteza", zaključio je Manćini.

Italijan će na klupi Mančester sitija debitovati u subotu, kada će njegova ekipa dočekati Stouk siti.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma sad je tu Mancini veliki strucnjak nista nije nemoguce!!!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Ferguson ponovo udario po “građanima”

Ferguson ponovo udario po “građanima”

00017216.jpg


Najtrofejniji menadžer u istoriji ostrvskog fudbala, ser Aleks Ferguson ponovo je kritikovao čelnike gradskog rivala, Mančester sitija. Menadžer Mančester junajteda kritikovao je čelnike "građana" zbog načina na koji su smenili trenera Marka Hjuza, ironično dodavši kako već godinama jedino broji menadžere Sitija.

- Ne vidim kraja menadžerskim promenama u Sitiju. Istu sudbinu predviđam i Robertu Manćiniju - rekao je Ferguson.

Ferguson se šokirao kada su mu novinari saopštili da je Manćini već 14 menadžer koji je stigao na kormilo Sitija otkako on vodi "crvene đavole".

- Samo 14? Zaista ne mogu dočekati i 20. smenu jer uskoro odlazim u penziju - rekao je Ferguson sa osmehom.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Sta briga Fergusona za Mancester Siti,neka gleda svoja posla...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma krivo mu sto njegovi ne igraju dobro!!!
 
Natrag
Top