Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Pao mi je pritisak, noge mi nabrekle od sedenja i vrućine, kompjuter mi se pregrejo. Za sve je kriva vrućina! Tužiću je zimi pa će da vidi svoga boga!!!!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Potpuno se slažem sa prethodnim govornicima koji su problematiku konzumacije piva u vrelim ljetnjim danima izdigli iznad patosa svakodnevnog čantranja frustriranih žena i djevojaka kada nas vide olešene i minornih zdravstvenih problema u vidu bljuvanja, mokrenja po najbližim ćoškovima i jutarnje glave "ko Cocin bubanj". Ovakav pristup uvaženih kolega daje potpuno novu vizuru koja problemu čovjekove ljubavi prema pivu dodaje jednu sasvim novu, gotovo filozofsku, metafizičku dimenziju, anticipirajuči uzdizanje u više oblike svijesti i bitka uopšte, koji doživljavaju svojevrsnu nadogradnju i prosvjetljenje sa svakom novom ispijenom gajbom.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ovakav pristup uvaženih kolega daje potpuno novu vizuru koja problemu čovjekove ljubavi prema pivu dodaje jednu sasvim novu, gotovo filozofsku, metafizičku dimenziju, anticipirajuči uzdizanje u više oblike svijesti i bitka uopšte, koji doživljavaju svojevrsnu nadogradnju i prosvjetljenje sa svakom novom ispijenom gajbom.

Nakon te jedne, dodje druga, pa opet, pa opet, pa opet .... I lepse se osecam nego da sam stavio minival ili posetio pedikira, manikira, promenio masku na licu i smislio novi plan rucka za narednu nedelju .... Pivo bre! Bez piva na vrucini nema bica ziva! :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Potpuno se slažem sa prethodnim govornicima koji su problematiku konzumacije piva u vrelim ljetnjim danima izdigli iznad patosa svakodnevnog čantranja frustriranih žena i djevojaka kada nas vide olešene i minornih zdravstvenih problema u vidu bljuvanja, mokrenja po najbližim ćoškovima i jutarnje glave "ko Cocin bubanj". Ovakav pristup uvaženih kolega daje potpuno novu vizuru koja problemu čovjekove ljubavi prema pivu dodaje jednu sasvim novu, gotovo filozofsku, metafizičku dimenziju, anticipirajuči uzdizanje u više oblike svijesti i bitka uopšte, koji doživljavaju svojevrsnu nadogradnju i prosvjetljenje sa svakom novom ispijenom gajbom.

Baš ti je legla tema :)
Ima ta tvoja percepcija smisla samo treba biti oprezan o koncentrisan i odabrati pravi trenutak za nadogradnju i prosvetljenje. Ne kažem da postoje štetni ekekti ako se baš ne pogodi u centar ali treba težiti zadovoljstvu koje uobličava na jasan način onaj kosmički red kojem teđimo i koji nas podiže na viši nivo. Samo ne treba se uvek prepustiti trenutku več treba imati stila i naći onu tačku kad je zadovoljstvo potpuno i kad čovek može potpuno da se posveti i prosvetli yes3

Pao mi je pritisak, noge mi nabrekle od sedenja i vrućine, kompjuter mi se pregrejo. Za sve je kriva vrućina! Tužiću je zimi pa će da vidi svoga boga!!!!

Mogu ja da ti pozajmim malo pritiska pošto ga imam višak, u stvari mogu rado da ti poklonim...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Baš ti je legla tema :)Samo ne treba se uvek prepustiti trenutku več treba imati stila i naći onu tačku kad je zadovoljstvo potpuno i kad čovek može potpuno da se posveti i prosvetli yes3

Ne nikako uvaženi kolega, apsolutno ste u pravu. Ja se ne prepuštam trenutku, kod mene je konzumacija kontinuirana upravo iz razloga nalaženja "tačke" o kojoj govorite. Kontinuirana konzumacija eliminiše rizik od zagubljenih "tačaka" tako da sam ja permanentno posvećen i prosvjetljen gotovo u stanju nirvane. Ne dam "tački" da pobjegne.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne nikako uvaženi kolega, apsolutno ste u pravu. Ja se ne prepuštam trenutku, kod mene je konzumacija kontinuirana upravo iz razloga nalaženja "tačke" o kojoj govorite. Kontinuirana konzumacija eliminiše rizik od zagubljenih "tačaka" tako da sam ja permanentno posvećen i prosvjetljen gotovo u stanju nirvane. Ne dam "tački" da pobjegne.:lol:

Aha, pa ima to smisla tako je manji rizik da se...pogreši. Tako se ne gubi kontrola nad osećajem koji usmerava dostignuće opuštanja. Iznova se obnavlja i održava ravnoteža i stanje duha to stoji...
Ali ja sam perfekcionista namerno iskušavam sebe i rizikujem da izgubim "tačku" ali sa iskustvom neće ona tako lako da se izgubi, može samo da se prikrije na neko vreme, a kad je nađem... šta reći...nirvana ako je dovoljno jaka reč :)

Baš ti hvala pošalji mi po 20 od oba komada.

20, može, nego ne znam kako da ti pošaljem. Skoncentriši se na moj nik, možda uspe, ne znam kako drugačije, ako si "tu gde si" :dntknw:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sve bi bilo lakse kad bi se ovo desilo .....


Mora se skidam s neta na neko vreme .... Ovo je neizdrzivo .....
 
Poslednja izmena od urednika:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Aha, pa ima to smisla tako je manji rizik da se...pogreši. Tako se ne gubi kontrola nad osećajem koji usmerava dostignuće opuštanja. Iznova se obnavlja i održava ravnoteža i stanje duha to stoji...
Ali ja sam perfekcionista namerno iskušavam sebe i rizikujem da izgubim "tačku" ali sa iskustvom neće ona tako lako da se izgubi, može samo da se prikrije na neko vreme, a kad je nađem... šta reći...nirvana ako je dovoljno jaka reč :)

Da,da Svi jarčevi su perfekcionisti, još kada se nađe neki da zezne mami i tati doček Nove godine, perfekcionizam je apsolutan. Možda neki eksperti daju prednost iskustvu kod iznalaženja momenta kada se pojavljuje "tačka" ali smatram da:
" iskustvo nas ničem ne uči,
iskustvo je kamen u žuči.
Iskustva svog bih trampio slap,
za zdravog razuma jednu kap."
Ipak ja njega stalno dudlim (pivo), sa pauzama za spavanje.:lol::lol::lol:
 
Natrag
Top