Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Uspeo sam da izmolim 10 dana odmora. Pa, nadam se da ce vredeti kuknjave koja je ulozena.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Jel može neko da mi okači temu "Vaši photoshop radovi"...nisam siguran da se tako zove...Ne mogu da je nađem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kako bi bilo da malo odjebes sa tim idiotskim klipom! Jebote onaj ko ti dade ideju!!!
Zašto ovo radite? Dokle više ovako? Ovo stvarno nema smisla! Ozbiljan forum a ovakve reči...
Piše se jebo te (skraćenica od tebe), a ne jebote!!! Hajde malo da budemo ozbiljni i obratimo pažnju na gramatiku...
:lol::lol::lol:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
:lol: :lol: :lol:

Retorta pa nemaju svi punu lobanju ,nemoj biti tako surovo kritican i traziti krivopisne greske .:acute:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Zašto ovo radite? Dokle više ovako? Ovo stvarno nema smisla! Ozbiljan forum a ovakve reči...
Piše se jebo te (skraćenica od tebe), a ne jebote!!! Hajde malo da budemo ozbiljni i obratimo pažnju na gramatiku...
:lol::lol::lol:

Hvala Vuku na ovome .....


:lol: :lol: :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Hvala Vuku na ovome .....

Nije baš Rekontra u pravu što se tiče jbt jer je uzrečica u pitanju pa si ti ispao pismen, može i tako da se napiše, dakle nije grijeh, al je sramota. U pravu je on što se suštine napisanoga tiče a odnosi se na tvoje ponašanje. Deder da se malo disciplinuješ, nije lijepo da se institucija Wizard Black koja je postala svojevrstan dežurni dragstor ovog foruma sa radnim vremenom od 0-24 ovako nekulturno ponaša.
Ovo je dobronamjerna kritika za tvoje dobro.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Дис из фор ол оф ју:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
:lol: :lol: :lol:

Retorta pa nemaju svi punu lobanju ,nemoj biti tako surovo kritican i traziti krivopisne greske .:acute:
E moja Strendžer011... Ne mislim bukvalno (da si moja), već se time pojačava utisak kad nekome hoćeš da držiš predavanje. Ne znam zašto mi stalno izvrćeš "ime" na forumu... To što nisam hteo da berem višnje za mizernu dnevnicu kod tvog strica nije razlog da mi se ovako svetiš... A čuo sam da si zakidala na vagi! Ove godine ste zeznuli ljude, zar misliš da će zaboraviti do sledeće???
 
Natrag
Top