Magija: Teorija i praksa

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kao prvo - ograđujem se o svaku optužbu na moj račun za navodne laži, i okultizam.

Kao drugo, lečenje u subotu nije bilo greh, već su Jevreji subotu opteretili svojim ličnim pravilima i propisima, i na osnovu tih pravila optuživali Isusa i njegove učenikeda krše subotu, i ako oni to nisu činili.

Ti Mire ne lažeš, već svesno iznosiš svoja lična mišljenja, suprotna i stavovima svoje crkve.
Ti ne veruješ ni Bogu ni svojoj crkvi, i to što iznosiš nema veze sa Božjim rečima.

Ti iznosiš svoje filozofije, a ne verujem da to činiš nesvesno, pa toliko o iskrenosti i laganju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kao prvo - ograđujem se o svaku optužbu na moj račun

A sta ti drugo mozes nego da se ogradjujes, drzis se slova kao pijan plota! Legalista si!

Ti Mire ne lažeš, već svesno iznosiš svoja lična mišljenja, suprotna i stavovima svoje crkve.

Ma kako da ne!

A ti iznosis stavove u skladu sa ucenjem svoje crkve?

Znaci vračanje i piramidologija je nesto sto tvoja crkva praktikuje!?

Ti ne veruješ ni Bogu ni svojoj crkvi, i to što iznosiš nema veze sa Božkim rečima.
Uh uh!

Pa ti da verujes Bogu ne bi trazio potvrdu od njega u znakovima i to kroz vradžbine!

Ti iznosiš svoje filozofije, a ne verujem da to činiš nesvesno, pa toliko o iskrenosti i laganju.

Ja nemam svoje filozofije a ti imas vradžbine. Trebalo bi te izopstiti iz adv. crkve jer nisi njen vernik! Ja nemam nista suprotno ucenju PC.

Pa ti da si prorok ti bi znao ko je iskren a ko neiskren, pa ne bi na neiskrene vreme gubio ;)


PS. Jkdforever moze da se raduje zbog tvog vračanja.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja se držim reči Božje, i nisam legalista, jer legalista drži slovo bez Duha koji to slovo oživljava da čovek živi po tom slovu praktičnim životom.
Po tebi i ljubav može biti slovo, i u tom smislu ne treba težiti ljubavi.

To je potpuni promašaj, jer biblijski pisci upućuju na reč Božju kao slovo, ali i na to - da se ta reč primeni praktično Duhom Svetim koji menja srce i upisuje Božanske principe na njemu, da se čovek prirodno ponaša po njima, a ne forme radi.

Kao drugo, već sam se ogradio o bilo kakav pokušaj da mi se nametne ideja okultizma i vračarenja, što smatram bezobzirnim, i toga koji to čini lažljivog Duha.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ja se držim reči Božje, i nisam legalista, jer legalista drži slovo bez Duha koji to slovo oživljava da čovek živi po tom slovu praktičnim životom.
Po tebi i ljubav može biti slovo, i u tom smislu ne treba težiti ljubavi.

To je potpuni promašaj, jer biblijski pisci upućuju na reč Božju kao slovo, ali i na to - da se ta reč primeni praktično Duhom Svetim koji menja srce i upisuje Božanske principe na njemu, da se čovek prirodno ponaša po njima, a ne forme radi.

Kao drugo, već sam se ogradio o bilo kakav pokušaj da mi se nametne ideja okultizma i vračarenja, što smatram bezobzirnim, i toga koji to čini lažljivog Duha.

Ti ne znas da si legalista. I fariseji su mislili da nisu legalisti!

A sto se ogradjujes, pa mozes se ogradjivati koliko god hoces, kad se bavis vracanjem!

Merenje visine piramide je cist okultizam.
Isto kao i numerologija i veze sa biblijom nema sem izvrtanja. Znaci da si okultista!

Sto ne uzmes i sanovnik da tumacis snove?
Josip je tumacio, sta je tu lose onda???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti Mire sebe proglasi Bogom.
Niko nista nezna, cak ni o sebi, a ti sve znas sta je kome u srcu, kakav je, da li je legalista ili ne, itd....

Moj Mire, odbacio si istinu i sotona te je potpuno obuzeo.

Naravno da se ogradjujem za sve, i proglasavam nistavnim lazima, jer to sto ti radis je vrlo podlo, namcorski, dripacki, lukavo, jer nije lepo da neko vise puta objasni sustinu svojih uverenja, a ti da ponovo iznosis iste neistine.

To je tvoja stvar i tvog Boga kome se predajes, a to je lucifer satana.

Ja znam kome sluzim, i meni je savest mirna.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti Mire sebe proglasi Bogom.
Niko nista nezna, cak ni o sebi, a ti sve znas sta je kome u srcu, kakav je, da li je legalista ili ne, itd....

Moj Mire, odbacio si istinu i sotona te je potpuno obuzeo.

On otkriva svoj karakter (legaliste) i dokazuje da nije shvatio smisao glavnih istina.

Ja se držim reči Božje, i nisam legalista, jer legalista drži slovo bez Duha koji to slovo oživljava da čovek živi po tom slovu praktičnim životom.

On kroz tebe projektuje sebe. Ono što tebi govori je u stvari on.

Naravno da se ogradjujem za sve, i proglasavam nistavnim lazima, jer to sto ti radis je vrlo podlo, namcorski, dripacki, lukavo, jer nije lepo da neko vise puta objasni sustinu svojih uverenja, a ti da ponovo iznosis iste neistine.

Kada sam ja to davno primjetio.

Ti Mire ne lažeš, već svesno iznosiš svoja lična mišljenja, suprotna i stavovima svoje crkve.
Ti ne veruješ ni Bogu ni svojoj crkvi, i to što iznosiš nema veze sa Božjim rečima.

Čim nema poniznosti onda mora biti tako.
 
Natrag
Top