Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
5
Pozdrav svima u forumu,i administrativcima i clanovima foruma,pa i gostima...najbolji ste...samo napred
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Mrzelo me da chitam od 7. stranice shta ste sve pisali. Ali sam gledao slike. LongLife je za mene pobednik i totalno je ono shto bi pristajalo uz sajt. Prva slika je 10/10
Jednostavnost,boje,konture,poenta,i shto je najbitnije nije kichasto.
Ja se bavim fotoshopom trichavih 4 meseca .jednom nedeljno a i nisam neki dizajnerski tip choveka. Ali mogu da skapiram kada objekat pashe uz neshto. A evo i moje ideje poshto od realizacije nema nishta (zeza me neshto transparencija)
serbianforum2.gif


PS admin me totalno pogreshno shvatio ...niti sam ja kritikovao boje niti moto sajta,samo sam rekao da je dosta ogranicheno i da jedva mozhe da se napravi neshto inovativno.

Neshto slichno je uradio Imlek kada je trazhio novi izgled zashtitnog znaka - kravice. Samo su joj malo dodali zhivosti,a i krem bananica je za ime isto ispalila uchesnike.


Dodao bih samo da ako se vec menja logo,on bude po dizajnu onoga ko je radio,a ne da se namece nekakva lezhaljka...Mogu ja da lezhim i kod zubara i da ne budem opushten.

EDIT: samo da malo pojasnim moju ideju.
Chovek sedi i bezbrizhno chvaka po netu,njegova slika jeste nepotpuna ali se nastavlja slovima. On drzhi na krilima lap top i logichno je da surfuje po sajtu koji je ispisan dole. Brush sam sam napravio tako da je sve original,nishta ukradeno,a i font se nalazi u windows-photoshop sistemu tako da je dostupan svakome i mozhe se uvek editovati.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
5
Font i boja su losi, a brisanje bijele pozadine sa cetkicom je los potez, transparentnost je losa, a slika ne odgovara tu. Sto se tice dimenzija 450x100 moze perfektno da se odradi bilo sta.

Admin te nije pogresno shvatio jer ti nisi shvatio da on to trazi po svom ukusu a ne ja, ti ili neko drugi sto je razumljivo, jer to ide kod njega na forum. Radis za njega ne za sebe.

Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Font i boja su losi, a brisanje bijele pozadine sa cetkicom je los potez, transparentnost je losa, a slika ne odgovara tu. Sto se tice dimenzija 450x100 moze perfektno da se odradi bilo sta.

Admin te nije pogresno shvatio jer ti nisi shvatio da on to trazi po svom ukusu a ne ja, ti ili neko drugi sto je razumljivo, jer to ide kod njega na forum. Radis za njega ne za sebe.

Pozz
Radi za sta? Za honorar? Ne bih rekao. Ja ga zato i razumem. Em je za dz, em se steze omca... Sad ce neko reci sto si se i prijavio ako ti se ne svidja, ali prijavio sam se cisto da sebe testiram da vidim kako vi radite to i da li imam blage veze sa dizajnom posto planiram time da se bavim, osim ako taj plan ne padne u vodu i zavrsim u kriminalnim vodama/na Kackoj petlji :D
 
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
155
POzdrav svim forumasima!
Zeleo bih da pitam ko koji program koristi za pravljenje logo-a?
NIsam neki profesionalac zeleo bih da znam kako lako da napravim logo preko kog preko kog programa,preko photoshopa nisam uspeo dobar da napravim!
Predlozite mi Vi program za logo!!

Dodato posle 1 31 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

cooltext459613960.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
POzdrav svim forumasima!

cooltext459613960.gif

Ovo bi bilo dobro za novi Silent Hill! Ovaj logo je sve samo ne opusten... Jos da je u boji, dobio bih epilepsiju :) Salim se.

Nzm, ja sam koristio ACD See Pro2, malo Painta i to je sve. Ne treba ti photoshop, ali mnogi ga koriste. Ja eto ne znam sa njim, pa koristim onaj ACD, koji nimalo nije naivan za edit slika mogu ti reci.

pozzz
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top