Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
KAko pravis ove extra efekte npr ovaj grom zelenno ovo kako pravis ovakva slova onog coveculjak sto sedi na .org


Grom sa layer stylom (outer glow) a coveculjak isto...a napravio sam ga od kombinacije shape-ova...


shapef.png
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kazhem ja da ce Long da pobedi...

Font i boja su losi, a brisanje bijele pozadine sa cetkicom je los potez, transparentnost je losa, a slika ne odgovara tu. Sto se tice dimenzija 450x100 moze perfektno da se odradi bilo sta.

Admin te nije pogresno shvatio jer ti nisi shvatio da on to trazi po svom ukusu a ne ja, ti ili neko drugi sto je razumljivo, jer to ide kod njega na forum. Radis za njega ne za sebe.

Pozz

Brate nije nishta brisano :D ne valja mi export transparencije i zato sam odustao...pishe lepo.


Ovo nije za logo ali definitivno najbolji baner koji pashe uz ovaj forum!

EDIT:
Reupload
serbianfroum.png

57352268.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
XD Uganda... Ma meni je ok,ali ne mozhe da stoji kao logo jer nema transparentnog dela...Bilo bi kao nalepnica...Ali je super za baner...za reklamu sajta,za rejting sajtove i sl.
Jes' da Srbija nema takvu plazhu ali kad si opushten mashta radi 200km/h :)
 
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
1
hvala vam na obavestenju.ali jos nisam sigurna koliko i da li mogu nesto da uradim. kao sro kaze MIlan 1923 i ja sam na neki nacin pocetnik ali znam da koristim mnoge programe koji su mi bili potrebni tokom mog radnog veka ali nista so bi bilo interesantno mladima i vecini korisnika.Ne znam mozda se i poteudim bar da naucim nesto novo. Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Voda kvari, guarana stil je ok, ali nije za forum ko sto rekose...Mozda bi proslo za Uganda Forum, ali ovo nimalo ne podseca na nesto srpsko, no offense. Rad kao rad je ok, ali si promasio debelo.

I ne treba da podseca na nista srpsko, vec je spominjano da treba da bude veseo bez nacionalistickih obelezja.
Naravno rad jeste solidan ali takodje je napomenuto da logo treba da se uklopi u pozadinu foruma...ne bi rekao da ovo ide sa njim.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
6
295r3q.jpg


Fajl cete dobiti u illustratora gdje mu mozete mjenjati boje i pozadine do mile volje bitno je samo da vam je motiv ok a varijacije na boje su brojne i svaki element je izmjenjljiv na slici,

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

m99c28.png


ili malo promjenjen

5bofhj.png


Evo jos jedno rjesenje takodje u .AI formatu cu ga poslati .
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top