Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Jel moze neko da mi objasni kako se radi transparency na bele povrsine Molim vas! Ne radim u PS, vec u drugim programina.
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
8
Lose vam je ljudi sve ovo ..
Ja nemam nameru da upadam jer je previse "ogranicen" konkurs.
Ovi radovi iz Photoshopa su mnooogo zastareli.Bevel and emboss, drop shadow .... ccccc jezivo!
Pa onda munje, gromovi ... :???:
[THINK]Jedva cekam da vidim sledeci post!I umetnicko delo naravno :D[/THINK]
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
6
Lose vam je ljudi sve ovo ..
Ja nemam nameru da upadam jer je previse "ogranicen" konkurs.
Ovi radovi iz Photoshopa su mnooogo zastareli.Bevel and emboss, drop shadow .... ccccc jezivo!
Pa onda munje, gromovi ... :???:
[THINK]Jedva cekam da vidim sledeci post!I umetnicko delo naravno :D[/THINK]

S obzirom da znas kritikovati ubaci se za svaki slucaj da vidimo tvoje remek dijelo !!!

Druga stvar moji radovi su svi vektorske ilustracije al ti bi to trebao ili trebala da znas!
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
8
S obzirom da znas kritikovati ubaci se za svaki slucaj da vidimo tvoje remek dijelo !!!

Druga stvar moji radovi su svi vektorske ilustracije al ti bi to trebao ili trebala da znas!

Vec sam rekla da nemam nameru da ucestujem.I navela razlog.Drugi je nagrada - nista od pobrojanog mi nije potrebno ..
Moji radovi su ovde:
Folio for maloandjelce | 99designs
A sto se konkretno tvog rada tice, jeste lose.
Da je dobro, pohvalila bih .. ali nije?Natrpao si brdo efekata na tekst i ubacio one munje ili sta li je vec?Sta one predstavljaju uopste?
I moj komentar se odnosio na sve radove koje sam ovde videla.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Vec sam rekla da nemam nameru da ucestujem.I navela razlog.Drugi je nagrada - nista od pobrojanog mi nije potrebno ..
Moji radovi su ovde:
Folio for maloandjelce | 99designs
A sto se knokretno tvog rada tice, jeste lose.
Da je dobro, pohvalila bih .. ali nije?Natrpao si brdo efekata na tekst i ubacio one munje ili sta li je vec?Sta one predstavljaju uopste?
I moj komentar se odnosio na sve radove koje sam ovde videla.


Sve je ovo lepo...Sve je Gradient overlay,refleksija,shadow...(Mislim sta reci)...Lepo izgleda...ali mi smo za ovaj logo ograniceni...Mora da bude crno-zelen logo...da ima lezaljku...da nema pozadinu(background)...to je to....!
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
6
Vec sam rekla da nemam nameru da ucestujem.I navela razlog.Drugi je nagrada - nista od pobrojanog mi nije potrebno ..
Moji radovi su ovde:
Folio for maloandjelce | 99designs
A sto se konkretno tvog rada tice, jeste lose.
Da je dobro, pohvalila bih .. ali nije?Natrpao si brdo efekata na tekst i ubacio one munje ili sta li je vec?Sta one predstavljaju uopste?
I moj komentar se odnosio na sve radove koje sam ovde videla.

Nemoj mi ispoljavati svoje frustracije pogledaj ime ko je sta radio ja nemam nista sa munjama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top