Loga TV kanala u Live TV prozoru by Poverenje 0

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Aeon Nox i Confluence radi,to je provereno a za ostale neznam.....nisam ni probao pa zato i napiso da se ne odstranjije skroz iz racunara ova dva fajla te da se moze povratiti ako neradi u nekom skinu..
Mene interesuje da li mogu sličice iz popisa kanala da se povećaju?
Konkretno za confluence skin ali može i aeon nox.
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
pa imas na prezadnjoj strani nisam to ni video postavio ti je Boki71 skini ta 2 fajla i zameni ih u skrivenom folderu xbmc sve ti je nacrto radi i u aeon nox i u confluence ;)
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
pa imas na prezadnjoj strani nisam to ni video postavio ti je Boki71 skini ta 2 fajla i zameni ih u skrivenom folderu xbmc sve ti je nacrto radi i u aeon nox i u confluence ;)
To ok ,nego sam mislio sa desne strane na aeon noxu gde su sve sličice njih bi da uvećam.Male su na TV.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Kod Confluence je u pitanju 720p folder.......u njemu su pa probaj....

nasao sam to, nego kad prekopiram nije isto kao na aeon nox, nije mali prozorcic nego preko celog ekrana, slika govori visenego hiljadu recci
njo5.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nasao sam to, nego kad prekopiram nije isto kao na aeon nox, nije mali prozorcic nego preko celog ekrana, slika govori visenego hiljadu recci

Ja sam isprobao jos pre par meseci kod 12.2 verzije na confluence i bilo je ok......od tada nisam ni gledao posto ne koristim ga.....Po slici vidim da treba jos mala dorada xml da se uradi kod tebe,kada je u pitanju confluence.....

Na Aeon NOx je ok.....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
nasao sam to, nego kad prekopiram nije isto kao na aeon nox, nije mali prozorcic nego preko celog ekrana, slika govori visenego hiljadu recci

ne stavljaj te fajlove u confluence jer je skroz razlicit od aeon nox....boki ima ove fajlove iz aeon nox....ne moze to sjesti kako treba u confluence....svaki skin ima malo drugacije to podeseno....ali ovo i nije bitno po meni....mene vise interesuje kad ce pvr adon moze da snimi material i kad ce se moci ubaciti titlove....to mene vise interesuje.....
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Promenio sam fajlove u folderu 720 u confluence, radi lepo od samog starta, png logotipovi se prikazuju lepo, hvala poverenju 0 za dobro odradjen posao i bokiju71 za savete. :mig:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ne stavljaj te fajlove u confluence jer je skroz razlicit od aeon nox....boki ima ove fajlove iz aeon nox....ne moze to sjesti kako treba u confluence....svaki skin ima malo drugacije to podeseno....ali ovo i nije bitno po meni....mene vise interesuje kad ce pvr adon moze da snimi material i kad ce se moci ubaciti titlove....to mene vise interesuje.....


Ehhhhhh sta sve mene zanima........

Titlove mozes ubaciti.....malo zaobilaznim putem ....ali moze......:mig:


A snimanje zasada ide koliko ja znam samo pomocu DVB Viewer sto je vec prica za sebe.....
 
Natrag
Top