Lockerz - Bilo koji ''tehnicki'' uredjaj besplatno!

Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
sad nikako,to se moglo 18.februara,mada mislim da ce se tad moci malo sta naruciti,jer svi ce cekati pored racunarima,kao lesinari...jer znaju kad je...
a u petak,tj.26 je generalni 'redemptation' i tad ce svi moci narucivati...
ja se nadam da ce tad ipak biti vise sanse za nas iz ex-yu,jer ameri ili spavaju ili su u skoli/faksu :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
sad nikako,to se moglo 18.februara,mada mislim da ce se tad moci malo sta naruciti,jer svi ce cekati pored racunarima,kao lesinari...jer znaju kad je...
a u petak,tj.26 je generalni 'redemptation' i tad ce svi moci narucivati...
ja se nadam da ce tad ipak biti vise sanse za nas iz ex-yu,jer ameri ili spavaju ili su u skoli/faksu :)

Malo sam sada zbunjen,ako možeš da pojasniš...Večeras u 12 počinje 'redemptation' a i 26. tokom dana će biti 'redemptation' ???

Možeš li malo precizirati.. Imam preko 800 bodova i voleo bih da to iskoristim...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
sad nikako,to se moglo 18.februara,mada mislim da ce se tad moci malo sta naruciti,jer svi ce cekati pored racunarima,kao lesinari...jer znaju kad je...
a u petak,tj.26 je generalni 'redemptation' i tad ce svi moci narucivati...
ja se nadam da ce tad ipak biti vise sanse za nas iz ex-yu,jer ameri ili spavaju ili su u skoli/faksu :)

A kako se radi to,da znam za sledeci put ?
I jel se zna mozda koje vreme u petak ? :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
ovaj posebni 'redemptation' su lockerz napravili jer su clanovi zeleli da znaju vreme kad je...ali za to su morali dati od 100 do 350 PTZ,i veceras npr.posto se nisi registrovao nece ti se pojaviti staranica kao onima koji su dali PTZ za to.
a za taj u petak,je klasicni kao i svaki prije njega,zavisi od srece,ako se potrefis da budes u pravom trenutku na sajtu...i za njega se ne zna vreme i u tome jeste fazon...
citao sam malo postove clanova fan page na fb,ameri nisu normalni znali su po celi dan biti za kompom i samo F5,bas nenormalni.ja se nadam da cu u petak imati srece da nesto narucim,mada se bojim ako narucim tipa ipod teach ili slicno da ce me oderati ovi nasi sa carinom...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Sto se tice tog sajta nisu tu cista posla ovo sam nasao na jednom sajtu,lik je poslao mail direktno na Amazon sajt sa pitanjem da li su oni stvarno pratnreri sa Lockerz-sima i ovo je njihov odgovor:

Hello,

From your email I understand that you want to know whether Lockerz.com is a partner of Amazon.com.

I've checked all the details and can confirm that Amazon.com is no where related to Lockerz.com and the gift cards which are available on lockerz.com cannot be used on Amazon.com.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Prodajem svoj Lockerz account sa 880 PTZ+
Z-List member sam, imam 39 prijatelja,svaki bod je pošetno skupljen bez trikova i prevara. Majicu sam već dobio.

Razlog prodaje: Nisam više u mogućnosti da pratim Lockerz i prodajem acc da mi bodovi ne propadaju.

Povoljno.
Možete me kontaktirati na mail ili na pm.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Cijena ACC je 15 $ .
Ko je zainteresovan,više inf na PM ili mail.
Uplate samo Alert Pay ili MoneyBookers.
 
Natrag
Top