Lockerz - Bilo koji ''tehnicki'' uredjaj besplatno!

Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
51
Ja bi pitao nesto
1.da li ja mogu da posaljem invite mojoj sestri npr...da li moze to da provale
2.da li se placa postarina carina
3.na osnovu cega vam dostavljaju
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
ти можеш послати позивницу коме хоћеш,само да није са исте "ip" адресе,али ако пошаљеш само њој ваљда неће провалити...
што се тиче поштарине зависи од државе у којој се налазиш,али за читаву екс-ју мислим да се плаћа,није нешто велика али се плаћа,без обзира што је означен као поклон,нпр.2-10 евра
како мислиш на основу чега?
па на основу твоје адресе,гдје живиш.
сад ако ти и сестра живите у истом стану(кући) и имате исте адресе,не знам како они гледају на то,не бих препоручио...јер те могу бановати.
ако некоме треба позивница за "lockerz",слободно нека ми пошаље свој мејл на пп.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Ja bi pitao nesto
1.da li ja mogu da posaljem invite mojoj sestri npr...da li moze to da provale
2.da li se placa postarina carina
3.na osnovu cega vam dostavljaju

1. Možeš ako ne delite konekciju...
2.Plaća se poštarina
3.Skupljaš poene tako što gledaš video klipove....Svaki uredjaj,majca ili bilo šta drugi ima svoju cenu u poenima....kada skupiš dovoljno poena za ono što ti želiš da "DOBIJEŠ" moraš da čekaš "Redeemptaciju"...I tek onda možeš da naručiš nešto...a ta "REDEMPTACIJA" bude 1-2 puta mesečno i otvorena je oko 30min-1h....I od ponudjenih proizvoda...na "REDEEMPTACIJI" imaš samo par...
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
51
A ako pogledam sve klipove..gde cu onda sa 300 poena ? ja bi jedan IPod
Inace ja sam iz srbije
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Imas oko 300 klipova a jedan ti donosi 4 poena sto znaci da dobijas oko 1200 poena i to ti je ipod
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Samo mora da sačeka redemptaciju a sanse da pogodi kad je ta redemptacija su 2:100
 
Natrag
Top