Lockerz - Bilo koji ''tehnicki'' uredjaj besplatno!

Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
21
Lockerz(osvojite vredne nagrade)

Lockerz(osvojite vredne nagrade)

otkrio sam novi sajt koji daje besplatne nagrade...naime to je sajt kojem mozete pristupiti,tj registrovati se samo kada vam neko posalje pozivnicu preko e-mail...mozete osvojiti vredne nagrade kao sto su xbox,play station 3,i pod...itd...:))) licno nisam dobio jos uvek nista zato sto mi treba odredjen broj poena,a ja sam tek poceo da skupljam,ali znam ljude koji su dobijali...sve je besplatno a moze mnogo dobrih stvari da se dobije...ukoliko zelite da se oprobate u ovome i saznate vise kako osvojiti ove vredne nagrade,a i da pomognete meni da osvojim nesto javite mi preko pp i poslacu vam pozivnicu...samo mi posaljite vas mail i neko pitanje ukoliko imate...

Evo jednog novog sajta na webu koji preti biti veci od Amazona!!
O cemu se zapravo radi?
U ovoj fazi razvoja, sajt ništa ne prodaje, vec zapravo deli u svom promotivnom periodu. Politika sajta nalaže da su registracije trenutno zatvorene, i jedini nacin da se registrujete je preko poziva mejlom.

Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon možete izabrati, obican USB flash, DVD igru, iPod ili iPhone, PS3, TV, Macbook Air… il bilo šta što trenutno nude.

Da bi ste zaradivali poene potrebno je sledece:
• Jednom dnevno se ulogujete – 2 poena
• Odgovorite na postavljeno pitanje (dailies) – 2 poena
• Pozovete prijatelja – 2 poena

Kada sakupite 20+ prijatelja, broj poena se povecava duplo:
• Jednom dnevno se ulogujete – 4 poena
• Odgovorite na postavljeno pitanje (dailies) – 4 poena
• Pozovete prijatelja – 4 poena

Ako vam sve ovo zvuci nerealno, postoje dokazi na netu da su ljudi dobijali pakete od njih koje su narucili. Nebitno s kojeg ste dela sveta ili u kojoj ste vremenskoj zoni, to znaci da možemo mi iz regiona ucestvovati u celoj prici. Preporucujem vam da pogledate na YouTubu zadovljne korisnike koji su uspeli sakupiti dovoljan broj peona za svoju nagradu i dobili je na svojoj kucnoj adresi.
YouTube - First Unboxing of Macbook from Lockerz.com
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
vec duze vreme nije moguce narucivanje stvari kad ce opet biti omoguceno?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
KAO bilo je krajem januara,ali ja nisam nigde video da je pisalo remeed time...a kad ce sledeci put,samo Bog zna...:)
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
evo otvorilo se video sam sad samo sto kod uredjaja pise "more soon" pa se nadam da i to nece potrajati
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
iduci redemptation je 25 februara od 10 do 11 po njihovom vremenu,za članove koji su se registrovali na 'Member Appreciation Redemption',a generalni za sve članove je krajem februara....
ako nekome treba pozivnica neka posalje svoj mail na pp :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
veceras od 12 sati je 'redemptation' za sve one koji su pristupili 'Member Appreciation Redemption',a generalni je 26.
svi zainterosovani koji nisu na lockerz-u a zele da budu,neka mi posalju svoj mail na pp,da im posaljem pozivnicu:)
 
Natrag
Top