Ljubav preko interneta

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Vec na jednoj temi napisah ali da "se ponovim"...
Ono sto mogu da kazem u svoje ime je to da (mislim) da ne bih mogla da se zaljubim u nekog preko neta...Moze da mi neko probudi radoznalost ali ne i da se zaljubim...
Nekada ne mozemo svakoga ni da skontamo,posebno one koje ne poznajemo samo bi bilo zanimljivo cuti kako pomenuti decko,ustvari,"definise" ljubav i sta to za njega znaci...

Njegova poruka ide ovako nekako-

"Nikada nisam plakao zbog ljubavi,kamoli zbog devojke koju ne znam,ali uvek ćeš biti u mom srcu i mislima.Odlazim a volim te(?)".

Momak ju je stvarno zgotivio,jer ona stvarno je jaka na riječima i pametna je cura,i on stalno konta kako će doći u B.L. i mašta šta će biti kada dođe,pa se oni stalno zezali povodom vječitog derbija,jer je on okorjeli Delija,a ona Grobarka :)

I na osnovu svega tvrdi da se zaljubio i da je plakao.


Ni ja ne bih to mogla nikada,ja se dopisujem sa jednim fantastičnim momkom iz Kanade,pa se nismo čuli par mjeseci i nedostajao mi je,ali nije sada da ga volim ili da ludim kada mi ne odgovori odmah na poruku.....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
U osobu koju nikada vidjeli niste,a kamoli proveli vrijeme sa njom.

Tako se moja prijateljica dop. na facebooku sa jednim momkom iz Srbije,i razmjenili su brojeve,baš su se lijepo dopisivali.

On je počeo da joj šalje poruke kako je voli i ne može bez nje,a kada mu je rekla da prestane sa tim ljubavnim izlivima jer se oni ni ne poznaju,on joj je poslao jedno 15-ak tužnih poruka.Kune joj se u sve da je voli.

Ja to ne kontam.... :dntknw:


Kao što vidiš, ovu temu smo već imali, pa sam tvoju spojila sa njom. Drugi put pogledaj, možda to što želiš da postaviš već postoji.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Vrlo dobar provod i vrlo bolno razocarenje

Jaooooj, pa tek sad mi pade na pamet. A sta ako je musko? Mislim, kako ja da znam sa kim se ljubakam sve vreme
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Kao što vidiš, ovu temu smo već imali, pa sam tvoju spojila sa njom. Drugi put pogledaj, možda to što želiš da postaviš već postoji.

U rezultatima pretrage nije bilo ništa slično!

Mojne mi odmah ta crvena slova,što se mene tiče briši temu,ali nisam ja kriva što me ne "obavijesti" forum kada postavljam temu.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
U rezultatima pretrage nije bilo ništa slično!

Mojne mi odmah ta crvena slova,što se mene tiče briši temu,ali nisam ja kriva što me ne "obavijesti" forum kada postavljam temu.


Forum ne može da ti da doslovno istu temu, ali kad ti izbaci neke slične, pogledaj dobro, pa tek onda otvori novu. I ne ljuti se na mene što radim svoj posao. Suviše impulsivno reaguješ na sve.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
1
ja zaista ne znam,ali me tako zanima...gledamo se satima,pricamo satima,osecam nesto,ne znam sta,i cini mi se i on.iz istog smo grada.dogovaramo se da se vidimo,ali onda on uvek ima neki izgovor.razvedeni smo oboje i imamo i ja i on decu.da li se dvoumi ili voli vise da se "zabavljamo" ovako.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
U osobu koju nikada vidjeli niste,a kamoli proveli vrijeme sa njom.

Tako se moja prijateljica dop. na facebooku sa jednim momkom iz Srbije,i razmjenili su brojeve,baš su se lijepo dopisivali.

On je počeo da joj šalje poruke kako je voli i ne može bez nje,a kada mu je rekla da prestane sa tim ljubavnim izlivima jer se oni ni ne poznaju,on joj je poslao jedno 15-ak tužnih poruka.Kune joj se u sve da je voli.

Ja to ne kontam.... :dntknw:

Ni ja,ali mozda se ne folira,za mene je to glupost,u redu da upoznas nekog,pa se i licno upoznate,ostvaris konkakt,ali samo virtuelno je bezveze.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Još negde sam napomenula, ne verujem u ljubav preko Interneta. Internet mnogo više duhovno spaja ljude. Nekada takve emocije mogu prerasti, pa recimo u neku duhovnu ljubav, koja može biti rezultat odličnog slaganja sa drugom osobom, ali nikako i u pravu ljubav. Za ljubav je potrebno mnogo više...
Za pravu ljubav potrebna je i fizička privlačnost''hemija''. I da se desi da vas neko duhovno privuče, ne znači da bi i u realnom svetu bilo isto. Pa i u realnom svetu ima mnogo osoba suprotnog pola sa kojima imate odličnu ''duhovnu kompatibilnost'', ali nikada ne bi ste ''ušli'' u emotivnu vezu sa tom osobom..
 
Natrag
Top