LGB klan i ismevanje Isusa -odjeci u svetu

Zasto svet nije osudio LGB sramocenje Isusa Hrista?

  • Radije ce osuditi Srbiju

    Votes: 3 33,3%
  • Rimljanima 1:25-29

    Votes: 3 33,3%
  • Nisu obavesteni

    Votes: 3 33,3%
  • Osudili su LGB klan

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    9
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Pre neki dan u Srbiji ,kod nas se desio nesvakidasnji dogadjaj.
LGB klan pedera,lezbejki i biseksualaca je predstavio svoja umetnicka dela ,slike gde su Isus Hrist,njegova majka Marija i apostoli predstavljeni kao skup pedera,lezbejki i biseksualaca,duge kose,suknje,stikle...

Zanima me kakvi su odjeci u svetu na ovakvo sramocenje Isusa Hrista.
Kolko sam primetio ,niko u svetu nije osudio ovaj cin sramocenje isusa ,niti osudio LGB klan.
Jedino je Srbija kritikovana sto nije dozvolila paradu LGB klana (paradu sramote).

Dal je igde u svetu ,u bilo kojim medijima izasla ova odvratna vest?
Ako nije ,zasto nije?

Rimljanima 1:24-32

[SUP]24[/SUP] Zato ih predade Bog u željama njihovih srca u nečistotu, da se pogane telesa njihova među njima samima;


[SUP]25[/SUP] Koji pretvoriše istinu Božiju u laž, i većma poštovaše i poslužiše tvar nego Tvorca, koji je blagosloven va vek. Amin.


[SUP]26[/SUP] Zato ih predade Bog u sramne slasti; jer žene njihove pretvoriše putno upotrebljavanje u besputno.


[SUP]27[/SUP] Tako i ljudi ostavivši putno upotrebljavanje ženskog roda, raspališe se željom svojom jedan na drugog, i ljudi s ljudima činjahu sram, i platu koja trebaše za prevaru njihovu primahu na sebi.


[SUP]28[/SUP] I kao što ne marahu da poznadu Boga, zato ih Bog predade u pokvaren um da čine šta ne valja,


[SUP]29[/SUP] Da budu napunjeni svake nepravde, kurvarstva, zloće, lakomstva, pakosti; puni zavisti, ubistva, svađe lukavstva, zloćudnosti;
[SUP]30[/SUP] Šaptači, opadači, bogomrsci, siledžije, hvališe, ponositi, izmišljači zala, nepokorni roditeljima,


[SUP]31[/SUP] Nerazumni, nevere, neljubavni, neprimirljivi, nemilostivi.
[SUP]32[/SUP] A neki pravdu Božiju poznavši da koji to čine zaslužuju smrt, ne samo to čine, nego pristaju na to i onima koji čine.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nisam viđela tu izložbu, ali osuđujem miješanje ličnih sexualnih orijentacja sa ličnim religijskim osjećanjima. Ne odobravam nikavo blaćenje ,kako proroka Muhameda, tako i Isusa Hrista i svakog drugog božanstva. Kao što bi trebali da su razdvojeni vjerski i državni objekti i vjerska i državna politika, tako bi trebalo razdvojiti seksualne sklonosti i religijske.I postaviti jaku i nepremostivu granicu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nemoral je svuda, i nije ogranicen na jednu grupu ili pojedinca
Trebalo bi zakonom zabraniti nemoralno oblacenje na ulicama, u javnim ustanovama, skolama, bolnicama i slicno, jer to spada u moralnu diskriminaciju..
Za ostalo, sta ko radi kod svoje kuce iza zatvorenih vrata to je njegova licna stvar za koju ce odgovarati pred Bogom..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Odjeka u svetu na taj prostakluk LGB nema,
nema cak ni slovo "O" od odjeka
Nijedna hriscanska zemlja nije osudila LGB klan zbog toga,vec Srbiju .
Novinari su zakazali 100%,ili pak nisu dobili dozvolu da tu vest postave kao udarnu u svojim novinama.
Bitno je da su u USA uhapsili onoga koji je napravio film "nevinost muslimana"...,
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Nemoral je svuda, i nije ogranicen na jednu grupu ili pojedinca
Trebalo bi zakonom zabraniti nemoralno oblacenje na ulicama, u javnim ustanovama, skolama, bolnicama i slicno, jer to spada u moralnu diskriminaciju..
Za ostalo, sta ko radi kod svoje kuce iza zatvorenih vrata to je njegova licna stvar za koju ce odgovarati pred Bogom..
Ovde se slazem s ladokejom.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Hajde hriscani van Srbije,ima li vas???
Neka kaze neko kako je ta odvratna vest prihvacena u vasim domovima van Srbije?
Jel bilo nesto u novinama,radiju.TV???
Sta ste ucinili da se kritikuje LGB klan?
Sta ste ucinili da se skine ljaga sa Isusa i njegovih ucenika?
Kakav je STAV "hriscana nesrba"prema sramocenju Isusa u tim vasim novim zemljama?
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa ima nas van Srbije u ovim novim zemljama, ali ne gledamo TV, ne čitamo novine, ne slušamo radio. Ovo govorim za sebe lično.:lol: Na fb-u sam saznala da je umro Kemal Monteno, eto to mi je jedini izvor informacija, jer me slabo interesuje sadašnjost. Živim u dubokoj prošlosti, u književnosti 18 vj, tako da svakodnevna, ovozemaljska stradanja ljudskog uma mene ne dotiču,niti me pronalaze.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
a zasto bi se osudilo ovo, ljudi mogu da ismevaju fudbalske klubove, ili modu i vrstu muzike, mogu i veru, po cemu je vera posebna?
 
Natrag
Top