LGB klan i ismevanje Isusa -odjeci u svetu

Zasto svet nije osudio LGB sramocenje Isusa Hrista?

  • Radije ce osuditi Srbiju

    Votes: 3 33,3%
  • Rimljanima 1:25-29

    Votes: 3 33,3%
  • Nisu obavesteni

    Votes: 3 33,3%
  • Osudili su LGB klan

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    9
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246

Dakle, u ovom ludom vremenu kad se čini da je svijet naopako, osjeća se da su svi i sve u krizi. Pod dojmom sam, u Zagrebu su uputili protest Vladi gayevi i lezbijke protiv referenduma u kojem se građani trebaju izjasniti da je brak zajednica muškarca i žene. Oni su povrijeđeni, oni hoće svoja prava da se i njihove veze nazivaju brak. Do kuda smo došli?

Već kad spominješ LGBT i njihov protest u Zagrebu zaboravila si da spomeneš kako su iskonstruisali da je Isus imao dva oca kao podršku za njihove gej brakove. Mislili su na nebeskog Oca i Josifa. Taj transparent su razvili na trgu Bana Jelašića. Ja se ponekad uključim na veb kameru na trgu Bana Jelašića ali baš tada nisam, da uživo vidim tu sramotu. Ako ti je za utehu i u Srbiji spremaju zakon za priznavanje istopolnih brakova pa čak i zakonsko regulisanje intimnih odnosa sa decom bračnog partnera. Kad već tako rade onda je samo pitanje vremena da zakonski priznaju brak između čoveka i recimo ovce.Sad zamisli svadbu i ovcu u venčanici. Polako ali sigurno smo sve jasnije u velikoj Sodomi i Gomori.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@peko71
kolega dobro vidiš buduče događaje
usput se zapitaj tko stoji iza svega ovog što se događa
jer takvo nešto slučajno se nemože dogoditi

prvo svjesno ljude guraju u glib, u propast, u sramotu
a onda se lukavo predstavljaju kao dobrotvori čovječanstva

koja bi to crkva mogla stajati iza ovih događaja?
samo jedna je toliko opaka, lukava, s ciljem da uništi i ponizi ljudsku rasu
ime joj je zmija otrovnica

samo to se nesmije nikako javno raditi
za to im služe posebni, tajni kanali

javno se mole, ko fol žele ljudima pomoći, pa čak se i nazivaju kršćani
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
381
LGB klan pedera,lezbejki i biseksualaca je predstavio svoja umetnicka dela ,slike gde su Isus Hrist,njegova majka Marija i apostoli predstavljeni kao skup pedera,lezbejki i biseksualaca,duge kose,suknje,stikle...

Bleh...obzirom da ateisti ne veruju da bog postoji, ne postoji nikakva uvreda sa njihove tacke gledista.

To je to licemerstvo religije, o kojoj sam pisao u prosloj temi, satro su uvredjeni je sto je neko omalovazio njihovo nepostojece, a oni omalovazavaju postojece, zive ljude.

Sta tebe briga sa kim neko deli krevet i koja je njegova seksualna orijentacija? Sta ti delis svet na pedere i strejt kad smo svi ljudi? Jel ti mislis da si ti nesto posebno u odnosu na bilo kod drugog zivog coveka na ovoj planeti? Vise bice, sa vise prava, i nekim specijalnim statusom 'zasticenog jehovinog svedoka'?

Jel oni dolaze tebi u krevet da te napastvuju? Ne dolaze, prema tome, ne uticu na tebe, niti mogu da uticu na tebe da promenis svoju seksualnu afiniciju.

Na drugoj strani, ti utices na svakoga u svojoj okolini, sireci svoje otrove, trujuci ljude lazima, pokusavajuci da ih pridobijes na stranu religije (o tome govori prilog da si uopste zapoceo topic o ovoj temi). Kako ti mozes nekome da drzis slovo o moralu, kada pojma nemas sta je moral i sta su ljudske vrednosti i prava?

Kako mozes ti da pricas o svojim ugrozenim pravima kada ugrozavas drugoga. I u cemu si ti onda bolji od njih, ako radis isto sto i oni koje tako kritikujes i pljujes? (da se razumemo, rec homoseksualac je pravilan izraz, rec peder je osudjivacki i pogrdan, tako da postoji ocigledna razlika, za coveka i koji nema homoseksualne afinicije, moze se reci da je peder, da bi se degradirao)

Nije moral ono sto pise u knjizi, vec je moral ono sto osecas da je ispravno, a ti to ocigledno ne osecas, vec trebas knjigu koja ce ti reci sta je ispravno a sta nije. A da si procitao tu knjigu u koju se kunes i po kojoj zivis, i sam bi znao da ikonopoklonstvo nije nesto sto taj tvoj bog odobrava. Tako da ispadaju veci znalci o religiji ti po kojima bi ti pljuvao, nego ti sam. (sto uopste ne cudi, jer onaj koji je zaista procitao bibliju, iz momenta je postao ateista) Ni ne cudi sto su tako agresivni kad citam ovo sto citam, i treba da budu. Dok je isus iz te vase knjige okretao drugi obraz, vi bi ste ljude na vile i kolac nabijali, a nazivate sebe sledbenicima isusa. Vi ste nasli nekome da sudide, a iz te vase knjige su reci: "ne sudi drugome da tebi ne bi bilo sudjeno".

Licemerje at it's best.

Dole religijski fundamentalizam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@cvrle77
čiaš li ti Bibliju ikada
jesi li već imao prilike upoznati istinu iz rijeći Evanđelja?
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Kako mozes ti da pricas o svojim ugrozenim pravima kada ugrozavas drugoga.

Po nekim statistikama odprilike 10 % svetske populacije ima homoseksualne sklonosti. Znači ako ima sedam milijardi ljudi na planeti na ovu populaciju otpada blizu jedne milijarde. To je ogroman broj ljudi. Psiholozi koji proučavaju takve ljude govore da su to pojedinci koji su imali ne sreću da se rode u telu jednog sa mozgom suprotnog pola. Očigledan dokaz da to nije baš tako je privlačnost muškarca koji u drugom muškarcu vidi ženu a ne u sebi. To govori da je u pitanju deformacija seksualnog ponašanja. Kačavenda nije u sebi video ženu nego u drugim muškarcima. Imam lično iskustvo da se muškarac doslovno zaljubi u mene. U pitanju je onaj koji ima ženski mozak. Pošto se čujemo samo preko radio veze preko koje smo povezani sa centrom svi koji su na toj vezi shvatili su da je u pitanju zaljubljenost koja još uvek traje. Ali ta osoba nikako da shvati da me na taj način jako iritira i da mi to smeta . Čak sam morao javno da saopštim da ne pripadam toj grupi ljudi jer mi smeta svaka njegova reakcija kojom govori šta oseća prema meni. Znači ono što govorite da mi vas treba da razumemo, shvatite takođe da možete da smetete i to mnogo.
Zbog takvih seksualnih mutacija njima nikako ne odgovara da Bog postoji jer to samo po sebi podrazumeva njihovu osudu. Umesto da shvate da je njihova seksualna orijentacija bolest i da se leče oni vrše pritisak na javnost da ih prihvate kao da je to sasvim normalno ujedno boreći se protiv ideologije koja ih direktno osuđuje a koja je zapisana u svetom pismu.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
381
Tebi to smeta zato sto imas predrasuda o homoseksualcima. Zamisli da ti se potpuno isto desava sa osobom istog pola. Sta bi onda rekao? Koga bi onda krivio i sta bi onda radio? Zamisli da te siluje grupa devojaka. Sta bi onda upotrebio kao izgovor? Da su bolesne heteroseksualke? Aj malo razmisli, da li bi u tom slucaju koristio kao izgovor neciju seksualnu opredeljenost.

Koji su to 'mi'? Ja nisam homoseksualac. :D

Koje seksualne mutacije bre, o cemu ti pricas i zasto mislis da je homoseksualizam neprirodan? Homoseksualizam je seksualizam, stvar LICNE opredeljenosti, afiniteta. Homoseksualizam postoji kod sve jedne vrste sisara, tako da nije nista specificno, niti mutacija, niti bolest. Bolest je homofobija.

A to sto pale slike, rade zato sto oni koji ih osudjuju su fundaMENTALISTI, koji misle da svet postoji zbog njih, i da su oni nad-bica, vaznija i savrsenija od svih drugih. To se zove odusak. Vi biste njih na lomace, oni vama fundamentalistima pale slike do kojih vam je stalo, kao sto je i njima stalo da ne budu ugnjetavani, tako vam pokazuju sta i kako vi njih ostecujete. To se zove protest.

Ako vec zelis da pricas, onda se bar obrazuj na pravim mestima, na naucnim forumima, a ne da mi pricas o kacavendi, lol.

I kad sretnes homoseksualca, koji je normalan covek, ne treba da stezes guzu, vec da ga tretiras isto ko sto tretiras bilo kojeg heteroseksualca. Ako postoji nesto o cemu ne zelis da razgovaras, reci mu otvoreno, ako je covek, razumece. On isto trazi seksualnog partnera kao sto ga trazis i ti ili bilo koja zena. I zna kada je odbijen. Isto ko sto postoje uvrnute zene, koje ne znaju da budu odbijene, ili ljubomorni muskarci, tako postoje i homoseksualci, nema apsolutno nikakve razlike. Znaci, ta homoseksualnost je isto toliko njegova licna stvar, koliko je tvoja heteroseksualnost. Ali on tebe ne osudjuje zbog toga, a ti njega osudjujes, zelis da drugi veruju kako je on mentalno bolestan, a nije. Znaci, opet to licemerstvo teista, koje je neizbezan faktor. On ne moze da se promeni, niti 'izleci' zato sto bolesti nema. Homoseksualizam nije devijacija, to je izbor. I nema govora o zenskom mozgu i muskom mozgu, zato sto postoje i feminizirani hetero muskarci.

Znaci, jos jedan fail da nadjes nesto lose da im okacis, kao da su oni u necemu jedinstveni u odnosu na tebe i mene. Nisu.

Ti njih osudjujes, oni tebi VRACAJU, jednostavno to se desava kada udjes u rat sa grupom ljudi. A kako bi bilo da nadjete neku tacku mira, i da, kao sto isus iz te vase bajke moze da zivi i prica sa svakim, potrudite se da budete PRAVI isusovi sledbenici, i ne sudite nikome niocemu, i pomognete onima iz vasih redova, da razumeju sta isus predstavlja u vasoj religiji, i da ga sledite onako kako je on to radio, a ne kako vi mislite da treba da ga sledite?

@cvrle77
čiaš li ti Bibliju ikada
jesi li već imao prilike upoznati istinu iz rijeći Evanđelja?

Istinu o cemu? Gde si ti procitao jednu jedinu REC istine, koja moze da se dokaze? Postoji pricica, koju je neko ili njih nekoliko napisalo, tj PREPISALO iz spisa koji datiraju 5000 godina pre hrista, biblija je PLAGIJARIJAT mitova iz drugih religija uklopljen u vremenu u kom se pisalo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
dragi moj kolega Biblija je Sveto Pismo nama grešnicima
žao mi je da nisi još upoznao istinu
nabavi jedan primjerak i počni proučavati za sebe,
i siguran sam da češ naći odgovore na mnoga pitanja koje tražiš

ne dozvoli da te neprijatelj Boga i čovjeka odvoji od Biblije i Božjeg Zakona
jer to nam je svima najjača obrana od svake laži
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Koje seksualne mutacije bre, o cemu ti pricas i zasto mislis da je homoseksualizam neprirodan? Homoseksualizam je seksualizam, stvar LICNE opredeljenosti, afiniteta. Homoseksualizam postoji kod sve jedne vrste sisara, tako da nije nista specificno, niti mutacija, niti bolest. Bolest je homofobija.

Priznajem da to naprosto ne mogu da razumem a i ne želim. Kao i obično ateisti homoseksualci za svoju devijaciju traže primer iz prirode u životinjskom svetu. Konkretno takvih primera zaista ima u prirodi kod određenih životinja recimo kod pasa , majmuna koji upražnjavaju grupni seks, pingvini koji su zaprepastili naučnike koji su videli kako pokušavaju da se pare sa mrtvim jedinkama itd. Tako je u Egiptu donet zakon da muž može da ima seks sa svojom ženom šest sati nakon njene smrti , sve više država priznaje homoseksualne brakove, sve više zemalja legalizuje incest u kojim prednjači Japan itd. Zato čekamo novo nebo i novu zemlju gde pravda živi. Meni se lično kompletan svet ne sviđa.

I kad sretnes homoseksualca, koji je normalan covek, ne treba da stezes guzu, vec da ga tretiras isto ko sto tretiras bilo kojeg heteroseksualca.

Imam jedan bolji savet. Dati do znanja da vrlo lako mogu da dobiju pesnicu među rogove.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
381
ne dozvoli da te neprijatelj Boga i čovjeka odvoji od Biblije i Božjeg Zakona
jer to nam je svima najjača obrana od svake laži
Najjaca odbrana od svake lazi je ustanoviti istinu cinjenicnim i logickim putem.

Priznajem da to naprosto ne mogu da razumem a i ne želim.

Pa ako tebi prija da ti neko kaze da imas predrasude, i da znas da je u pravu, onda eto, zivi tako, sta da ti kazem, ali ne ugnjetavaj druge jer na to nemas pravo...

Kao i obično ateisti homoseksualci za svoju devijaciju traže primer iz prirode u životinjskom svetu.

Kao i obicno, teisti njihovo neznanje o biologiji pravdaju razlicitim nebulozama, sto bi ti bio izuzetak? Kod sve jedne vrste sisara postoji homoseksualni nagon. To je cinjenica. Takodje je cinjenica da ateizam nema nikakve veze sa homoseksualizom, imas gomilu primera popova gayeva.

I jos jedno, da bog nije hteo homoseksualce, ne bi ih ni stvorio. Ko si ti onda da kritikujes bozije delo? Sve sto vidiš je stvoreno zato što je bog baš tako i nikako drugačije hteo, a vas šatro vernike najverovatnije iskušava da vidi kako ćete da prihvatite njegovo delo. Razdvaja licemere, koje će poslati u pakao, i one prave vernike, koje će povesti sa sobom u raj. A ti vidi dal ti se isplati da budeš licemer, jer ako mislis da ćeš zavarati onog gore kad mu dođeš na ispovest, razmisli opet ;)

sve više država priznaje homoseksualne brakove

Normalno, kad je dokazano da to nije bolest.

sve više zemalja legalizuje incest u kojim prednjači Japan

Nema nikakve veze sa homoseksualnoscu.
Izmedju ostalog, po vasoj bibliji, ako svi dolazimo od adama i eve, znacilo bi da smo svi mi dosli iz incesta. Eto ti taj tvoj moral.

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
LGB brakovi su samo korak pre sodomije .
Oni su opasnost za ljudsku civilizaciju.
Takvi paradama sire smrtonosni virus medju ljudsku civilizaciju i imaju pomoc od nekih svetskih vladara.
Takvi brakovi ne daruju decu,oni su suprotni razumu,biologiji.Oni su potpuno nastrani!
Oni smeju da vredjaju hriscanske osecaje,i oni su zasticeni u tome! Hrani kuce da te ujede...

Rimljanima 1:23-32
[SUP]23[/SUP] I pretvoriše slavu večnog Boga u obličje smrtnog čoveka i ptica i četvoronožnih životinja i gadova.
[SUP]24[/SUP] Zato ih predade Bog u željama njihovih srca u nečistotu, da se pogane telesa njihova među njima samima;
[SUP]25[/SUP] Koji pretvoriše istinu Božiju u laž, i većma poštovaše i poslužiše tvar nego Tvorca, koji je blagosloven va vek. Amin.
[SUP]26[/SUP] Zato ih predade Bog u sramne slasti; jer žene njihove pretvoriše putno upotrebljavanje u besputno.
[SUP]27[/SUP] Tako i ljudi ostavivši putno upotrebljavanje ženskog roda, raspališe se željom svojom jedan na drugog, i ljudi s ljudima činjahu sram, i platu koja trebaše za prevaru njihovu primahu na sebi.

1 Tim. 1:10​
[SUP]28[/SUP] I kao što ne marahu da poznadu Boga, zato ih Bog predade u pokvaren um da čine šta ne valja,
[SUP]29[/SUP] Da budu napunjeni svake nepravde, kurvarstva, zloće, lakomstva, pakosti; puni zavisti, ubistva, svađe lukavstva, zloćudnosti;
[SUP]30[/SUP] Šaptači, opadači, bogomrsci, siledžije, hvališe, ponositi, izmišljači zala, nepokorni roditeljima,
[SUP]31[/SUP] Nerazumni, nevere, neljubavni, neprimirljivi, nemilostivi.
[SUP]32[/SUP] A neki pravdu Božiju poznavši da koji to čine zaslužuju smrt, ne samo to čine, nego pristaju na to i onima koji čine.
 
Natrag
Top