Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2
Ja imam vremena na pretek,takodje posedujem jedan od foruma...Tako da imam iskustva sa tim. Ne znam koliko mogu imati sanse,jer iskreno i nisam cesto ovde kuckala,ali sam posecivala Vas forum....Ukoliko zatrebam,javite se na moju adresu,rado cu biti deo ovog divnog foruma. ;) Pozdrav svima!
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
baš me interesuje da li neko od vas poznaje vBulletin uopšte haaha

nadam se da će u staff upasti neko ko je oslobođen kompleksa

ja sam co-admin,najverovatnije najvećeg foruma na svetu što se tiče sedmice.Imamo 10.000+ članova.Ne bih da spominjem ime foruma da ne spamujem.Pogledajte u mom profilu...svejedno....hteo sam da kažem da je velika odgovornost biti staff i zahteva dosta vremena i strpljenja,morate biti maximalno korektni i fer i prema najvećim mentolima iako niste u tom trenutku voljni za to lol ali šta ćeš...
a što se tiče vbulletin-a.Prava stvar sa kojom možete sve aman-zaman :)

srećno svima koji su aplicirali za mod
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
samo objasni ljudima kad udju na tvoj profil , neka kliknu statistika i onda klik na pokazi sve postove i neka pogledaju tvoje postove i da nauce sta je tolerancija i uctivost .
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
1
Hvala puno na pozivu, ali mozda neki drugi put, nezelim nasto da obecam tj da se obavezem pa da neispunim. Sve nejbolje!
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
samo objasni ljudima kad udju na tvoj profil , neka kliknu statistika i onda klik na pokazi sve postove i neka pogledaju tvoje postove i da nauce sta je tolerancija i uctivost .

da ali ja nisam staff tako da mogu kako hoću (do neke granice hahah) a i kada smo već kod toga jednostavno sam bio isprovociran pa sam malo prenaglo reagovao...:dance2:


Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i da moderatoru da te naučim nešto.nema potrebe da ulaze na profil samo kliknu na ime i sa padajuće liste izaberu "pogledaj ostale postove korisnika" ili kako već piše :yea:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
a sta mislis da pomeni moze skakati ko hoce i kako hoce. i ja nesmatram da je ruzno sto sam mu napisao ,jer prvo treba procitati o cemu se pise i sta je napisano pa tek onda raspravljati o tome. i kao drugo ja nisam moderator nego urednik. o tom citanju sam vec napisao nesto ovde. i ja to znam , al neznaju mnogi drugi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
pravopis ba

ok upravu si nema šta iako te ne kontam o čemu čašpri brate :agree:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top