lepi a glupi..pametni a ruznjikavi?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ako ne mozete imati sve u jednom ili jednoj i da morate da odaberete jednu od ove dve kombinacije ..koju biste odabrali..?
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Pa....verovatno lepu a glupu. yes3
Lepa je već lepa, a lakše je glupu naučiti nešto pa da postane pametna nego ružnu napraviti lepom. Svaka čast hirurzima ali to bi bilo preskupo zadovoljstvo, a u uostalom samo bi posle imao noćne more (sećanja ostaju), posebno ako želite decu sa takvom osobom....ko će posle da im objašnjava od kud su ružna (ako povuku na mamu) wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
hehe dobro zapazanje..ali ako nemas sta sa njom razgovarati..ne mozes je bas nicemu nauciti..uvek mozes gledati u nju kako je lepa..to je sad u trendu..lepa a glupa..ja bih vise volela da imam sa kim da razmenim po neku pametnu..dosadi mi da gledam u nesto lepo a prazno..
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
hehe dobro zapazanje..ali ako nemas sta sa njom razgovarati..ne mozes je bas nicemu nauciti..uvek mozes gledati u nju kako je lepa..to je sad u trendu..lepa a glupa..ja bih vise volela da imam sa kim da razmenim po neku pametnu..dosadi mi da gledam u nesto lepo a prazno..
iskustvo se stiče godinama:D,jel može da bude simpatična i pametna?eto to je moja kombinacija :)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Necu odabrati ni jedno. Drzim se neke sredine. Ruzna osoba ne moze da se prolepsa a ni glupu osobu ne mozes da naucis necemu sto je propustila kad je bilo vreme za to. Lepota je prolazna a glupost je vecita.

Muskarci vole opciju ima sliku nema ton.
 
Natrag
Top