Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
53
IMG0097A.jpgIMG0103A.jpgIMG0101A.jpgIMG0100A.jpgOvo su neki od ovnolikih orjasa koje ja imam a imam ih mnogoooo,slike su lose ali bolje nemam.Ko ima pitanje o ovoj vrsti zeceva slobodno postavite ja cu odgovoriti i pomoci vam koliko mogu jer i ja kada sam pocinjala sa odgojem saveti drugih odgajivaca su mi jako pomogli.
 
Učlanjen(a)
14.10.2010
Poruka
14
ja sam odgajivac ovnolikih kunica vise godina a ovim putem bih da steknem nove prijatelje prvenstveno odgajivace ovnolikih kunica .Razmenom iskustava u odgoju i ostalom sto se tice teme. Sto se tice strucne literature tu neoskudevam interesuju me samo licna iskustva a ako nekog ineresuje nesto sto ja znam rado cu pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
1
ja drzim angora i orjase
ali me zanimaju i ovnoliki pre sam ih drzao
ovo sam opet poceo ove godine
pa me zanima kako bih mogao da dojem do lepog para ovnolikih
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
53
Po meni najbolji nacin za kupovinu je na izlozbama sitnih zivotinja jer tamo ima bukvalno svega.A najbole je sto prvo mozes da pogledas kunice koji su se takmicili i naravno sampione tj. one koji su pobednici svoje vrste.Tako na osnovu njihovog izgleda znaces sta je kvalitetan ovnoliki orjas i sta treba da gledas kada kupujes ovnolikog orjasa.Predstoje dve izlozbe u Novom Sadu i Pancevu 12.12.2010.
 
Učlanjen(a)
14.10.2010
Poruka
14
DSCI0002.jpgDSCI0004.jpgDSCI0011.jpgDSCI0003.jpgDSCI0001.jpg
pozdrav prijatelji izvinite na cekanju evo neke slike mojih kunica a bice ih jos. prva slika mladi u gnezdu ,druga zenka, treca mlade zenke, cetvrta zenka sa mladima i peta muzjak.
 
Učlanjen(a)
14.10.2010
Poruka
14
Pozdravljam kolegu.Beli su poreklom iz Slovacke nabavio sam ih preko prijatelja iz B.Petrovca,a sivi su poreklom iz Nemacke. Ja drzim samo u beloj i sivoj boji stim da sivi idu od svetle do kovane.Sada sam u potrazi za kvalitetnim sivim muzjakom treba mi za mlade bele zenke.Neizlazem iz vise razloga kao prvo smatram da je to veliki stres za zivotinje a kao drugo ocena nekog sudije mi neznaci mnogo i nije uvek merodavna a ja imam obicaj da kazem da sam ja najstrozi sudija mojim kunicima.
 
Natrag
Top