Krst u Hriscanstvu

Da li treba ljubiti krst i klanjati mu se kao Bogu?

  • Naravno da treba da se ljubi krst,jer na njemu je ubijen nas Isus Hrist

    Votes: 3 60,0%
  • Krst je idol,to je idolopoklonstvo

    Votes: 2 40,0%

  • Total voters
    5
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Nađi samo jedno mjesto u Novom zavjetu gdje su se apostoli okupili s kršćanima, da stoji da je to bila subota.

Ja pred tebe ne bacam Bibliju. Ovo ću da uzmem i da dam i naravno stihove iz Biblije kao odg. i osporavanje.

Dobro je da si sam pokazao i priznao, i da to to sada ovdje svi mogu i vidjeti, kako te je strah argumentirane diskusije. Strah te je diskutirati na temelju novozavjetnih tekstova. A svjestan da bi mogao biti razobličen, pokušavaš prikriti tragove tog straha ovako: "Ja pred tebe ne bacam Bibliju".

Junačino, ako si s Božje strane, zašto ti je mrska Božja riječ? Zašto si zanijemio na moje traženje - ovo: "Nađi samo jedno mjesto u Novom zavjetu gdje su se apostoli okupili s kršćanima, da stoji da je to bila subota." Junačino, zašto te je strah argumentirane diskusije, pogotovo diskusije na temelju novozavjetnih spisa?????

Ti misliš da je dovoljno formalno reći nešto, kao Korej.

Evo onoga o čemu sam maloprije pisao. Čovjek umislio da je Mojsije, reinkarnirani Mojsije, pa kad ne može osporiti činjenice, onda kaže: Ti si Korej.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.416
Pravi kršćani čine ono što su činili Isusovi apostoli i prva Crkva. Dakle, svakodnevno se okupljaju na Euharistiju i svakodnevno se Mole Bogu.
Ovo je tema o krstu,a ne o Euharistiji,i kazi mi zasto danas nije dovoljno da krst ima jednu poprecnu precagu ,vec neki imaju cak 3 poprecne precage?,ali napisi detaljno,a ne samo u jednoj recenici.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
rekao sam da ne bacam bisere pred tebe, Mireta, Antoniju i Darta.

Dakle priznaješ. Ne možeš biblijskim argumentima braniti svoju poziciju i svoje teze. Poštujem.

Izum KC izgladnjivanje dece u logorima. Umiranje u strašnim mukama u ime katoličkog križa.

Naravno, ovo je đavlija laž. A istina je da Adventisti sedmog dana ubijaju djecu u svojim "bolnicama-klaonicama". Ovo su činjenice, ospori ih ako možeš.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Obožavaju krstove, zato im stižu opomene sve češće i češće.

Bog im drma krstove koje obožavaju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.416
Ajd da razumem jednu poprecnu precagu,ali sad vec imate i drugu pa i trecu precagu poprecnu. Hoce li uskoro biti i cetvrta precaga?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Uopće nije korektno da ti propituješ i određuješ kako bi trebao izgledati simbol kršćana. Kao nekršćanina, što to tebe uopće briga?

Kako što ga je briga, pa da bi zaumlje lažnog proroka, trgovca suknima i njegovih naslednika, sve do jednog "would be jew" (i to naopako, jer pravi židovi YHWH ne izgovaraju, ponajmanje ga izgovaraju "jehova") predstavio kao "istinito".

Svakog ko iole poznaje Kršćanstvo spopadne muka od MIleritskog bulažnjenja i mentalnog nasilja koje oba produkta istog vrše nad svima ostalima, predsatavljajući ne samo Kršćanstvo, nego i Judaizam sterilnim materijalnim, od duhovnosti "očišćenim". Sterilno, ljudskom rukom i umom stvoreno lažno "kršćanstvo", produkt blasfemije nad blasfemijama "forenzičke" teologije, rođeno u američkim pustolinama i poljima konoplje i ne može imati duhovnosti, osim ako se pod duhovnošću ne podrazumevaju epileptični napadi histeričnih "sledbenika" u japi odela obučenih, na novac alavih "pastora.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Opet zemljotres drma krstove , križove.

A zašto ti mrziš križeve? Zašto ti mrziš novozavjetne spise? Zašto mrziš istinitog Boga Sina. Zašto mrziš Kristovu crkvu. Zašto mrziš Kristovu majku? Zašto mrziš ljude koji nisu u tvojoj sekti? Zašto mrziš ljude i iz vlastite sekte, ako nešto zucnu, i prijetiš im igrankom?
 
Natrag
Top