Kome je greh pripisan ako je Isus Bog i Čovek

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Ja bih se licno postideo da sam na tvom mestu, ali ocigledno da ti nemas ni sramote ni savesti, i mrzis Isusa iz dna duse, jer da imas ljubavi Bozje ona bi te prirodno navela da se u suzama pokajes.

Ne možeš se ti postidjeti. Da ti možeš zrno stida osjetiti, ti ne bi ljude, kojima ne možeš argumentima odgovoriti, životinjama nazivao.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja osecaj stida imam i savest kada uradim nesto lose, i tada znam i sa suzama da se pokajem pred Bogom.

Tebi zbog ponasanja treba reci i napisati i gore stvari nego da si "zver"

Isus je Farisejima govorio da su budale slepe, porod zmijin, grobovi okreceni puni mrtvackih kostiju, oblaci naduveni, svinje..

"Zivotinja ili zver" je izraz koji oznacava bice bez razuma, pa je taj izraz idealan u ovoj prilici.

Za raliku od toga ti psujes, psovkom koja oznacava seksualni odnos sa nekim, sto upucuje na preljubu, homoseksuslizam, ili pedofiliju, u zavisnosti kome je upucena, a ti si je uputio Jovanu.

Dakle, ti si za najgoru vrstu ukora, ali tvoja Hriscanska merila su tako niska da bi to raumeo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Tebi zbog ponasanja treba reci i napisati i gore stvari nego da si "zver"

Ova tvoja kvalifikacija ne govori ništa o meni, nego o tebi.

Isus je Farisejima govorio da su budale slepe, porod zmijin, grobovi okreceni puni mrtvackih kostiju, oblaci naduveni, svinje..

Ali ti nisi Isus, ti si "obični sveti Ilija".

"Zivotinja ili zver" je izraz koji oznacava bice bez razuma, pa je taj izraz idealan u ovoj prilici.

Rekoh, o tvojoj kulturi i ljudskosti, pardon tvojoj "svetosti", ovo govori.

[/QUOTE]
Za raliku od toga ti psujes, psovkom koja oznacava seksualni odnos sa nekim, sto upucuje na preljubu, homoseksuslizam, ili pedofiliju, u zavisnosti kome je upucena, a ti si je uputio Jovanu.[/QUOTE]

Ovim samo pokazuješ da imaš pokvarene i bolesne seksualne maštarije. Glagol "zajebavati" znači nekoga maltretirati. Pa si ti onda po zanimanju "zajebant".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tvoja psovka je glasila drugacije, s time da si je ti skratio na tri slova da ne bi izgledalo kao psovka.
Ja bolesne mastarije nemam vec mozda ti, jer kad ti je normalno da psujes, onda ko zna sta ti je sve normalno i drustveno prihvatljivo.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Adamov greh je pripisan ljudima,a ne ni Isusu Hristu ni Jehovi Bogu.
Isus Hrist je svojom prolivenom krvlju platio sav Adamov dug,i tako nas otkupio od Adamovog greha,ali...
ali samo one koji veru u njegovu otkupninu pokazuju delima tako sto slede njegov primer.,za ostale nista.
 
Natrag
Top