Koliko su jevandjelja pouzdana?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Slabim đacima uvijek moram da ponavljam ko papagaj. Ne bi li tako nešto i naučili.

Pardon KAO papagaj. :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Run Tripo41 run!

Da li sada vidis da evangelisti i generalno kreacionisti rade apologetiku za slaboumne.

Dzonov poslednji odlazak pred smrt je bio u prodavnicu.

Dzonov poslednji odlazak pred smrt je bio u pozoriste.

Dzonov poslednji odlazak pred smrt je bio u bioskop.

Tri razlicite izjave. Neko laze. Batali aplogetiku za slaboumne i pocni da razmisljas.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Gdje se ovdje spominje smrt??????? :)

Matej 27:46 » "A oko devetog sata povika Isus glasno govoreći: Ili! Ili! Lama savahtani? To jest: Bože moj! Bože moj! Zašto si me ostavio?"

Marko 15:34 » "I u devetom satu povika Isus glasno govoreći: Eloi! Eloi! Lama savahtani? Koje znači: Bože moj! Bože moj! Zašto si me ostavio?"
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Gdje se ovdje spominje smrt???????

Matej 27:46 » "A oko devetog sata povika Isus glasno govoreći: Ili! Ili! Lama savahtani? To jest: Bože moj! Bože moj! Zašto si me ostavio?"

Marko 15:34 » "I u devetom satu povika Isus glasno govoreći: Eloi! Eloi! Lama savahtani? Koje znači: Bože moj! Bože moj! Zašto si me ostavio?"

Auu Foreste. Znaci nije ni umro nego je zapalio iz groba a slaboumni se primili.( to je najrealnija varijanta)

Luka 23:46 » "I povikavši Isus glasno reče: Oče! U ruke Tvoje predajem duh svoj. I rekavši ovo izdahnu."

Jovan 19:30 » "A kad primi Isus ocat reče: Svrši se. I priklonivši glavu predade duh."

Ovde je umro u dva navrata. Pa ti vidi. Opet si dokazao da su jevandjelja nepouzdana. Uspeo si to nekoliko puta. Svaka cast. Sam si pao, sam si se ubio.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Samo se ti uzdaj u Muhameda i Kuran i lažna Jevanđelj to će ti puno pomoći.

Samo si dokazao da ne znaš kako se vezuju rečenice.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Samo se ti uzdaj u Muhameda i Kuran i lažna Jevanđelj to će ti puno pomoći.

Samo si dokazao da ne znaš kako se vezuju rečenice.

Ok, Tripo cim budem procitao kuran i cim se budem uzdao u Muhameda bices obavesten. Samo mi nije jasno koja ti je sekta prodala tu foru sa vezivanjem recenica.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Samo se ti uzdaj u Muhameda i Kuran i lažna Jevanđelj to će ti puno pomoći.

Samo si dokazao da ne znaš kako se vezuju rečenice.

:roll: Znači ne znaš kako se vezuju rečenice??????????????

A sa Muhamedovim učenjem možeš ići pod ruku, ne trbaš ni čitati Kuran, već si ga usvojio.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nisi dao odg. Da li znaš kako se vezuju rečenice ili ne???????? Ostao si bez argumenata, čim moraš da se baviš sa mnom. Ja nisam ovdje došao da se raspravlja o meni.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Nisi dao odg. Da li znaš kako se vezuju rečenice ili ne???????? Ostao si bez argumenata, čim moraš da se baviš sa mnom. Ja nisam ovdje došao da se raspravlja o meni.

Tripo, apologetika za slaboumne te je dovela u poziciju iz koje si upao u sektu. Sam si priznao da su Marko, Mateja i Jovan lagali a nisi uspeo da dokazes da je Luka napisao istinu. Necastivi je usao u tebe. Sad ozbiljno, kome placas desetak?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top