Koliko je ovo smijesno

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ma daj ne loži me...Znam da se ljudi lože na Tinu Ivanović ,prvenstveno mislim na dobijanje dok piče njeni tekstovi...To i nekako mogu da razumem...Postoje devojke koje žele da budu shvaćene kao ku**e i namerno slušaju gluposti kao "uteraj mi Porše u garažu"...Ali da neko sluša Minelu...Čisto sumnjam...
Treba da budeš teški nervni bolesnik da bi đuskao uz ovo...

Ja ti rekoh,a ti sad... Pogledaj ovu (poznajem ovu "pevačicu"):


P.S:Gospode Bože,hvala ti za sve punk,rock,metal bendove ex YU scene (i neke od kasnije)!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nije on Srbin...

Što se ove teme tiče - pao mi je na pamet Djordje David... Gostovao je on u nekoj TV emisiji i pitali ga da li gleda GRAND (ili je tad bilo ZAM - znate na šta mislim)!?
Kaže on :"Da. Gledam! Redovno gledam... Trudim se da obavim sve dnevne aktivnosti toga dana kako bih mogao da pratim tu emisiju..." a onda je dodao "...I još uvek ne mogu da verujem..." :lol:
E,tako i ja za ovo - ne mogu da verujem! Svi su gledali ovaj klip u fazonu da se smeju budali i mic po mic - nakupi on nekoliko miliona pregleda! :???:
Meni je on smešan (u smislu - retard),ali ipak ne mogu da verujem šta je kod nas "popularno" pa tog istog vrte na radiju i TV-u... :stupid::stupid::stupid:

Loše ima bolju " Prođu " od Dobrog....yes3... ili Laž je " Brža "....od Istine....yes3...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Crni vuce svasta i ti poznajes. :D

Zonki ima ljudi koji ovo slusaju, ovaj svet je prdnuo u cabar.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783

One su seksi, seksi, seksi,
A on je ljakse, ljakse, ljakse...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
jednio sto mi je zao...sto sam ove snimke vec par puta gledao :\\
inace dere :))
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E cuo sam za njega on se proslavio sa tom pesmom cujem da je postao mnogo popularan i ima para.Kada bolje ja razmislim odoh i ja da napravim neku pesmu.Zvace se belosvetski bernadinac
 
Natrag
Top