Koliko je dana Isus proveo u grobu?

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Putevi koji vode do Boga nedokućivisu. Još su nedokućive izmišljotine Jehovini svedoka , jer ih ni oni sami nisu u stanju objasniti

Marko tebi ljep pozdrav od mene , samo bi dodala ovu poslovicu: Najokrutnije laži često se izreknu šutnjom.

Pa eto zašto Jehovni svedoci šute

Antonijadz, hvala na komentaru i lijepom pozdravu. Drago mi je da si tu. Posebno hvala na tako lijepoj i poucnoj poslovici.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
mislim da će se i sam Gospod Bog naći na teškim mukama kada vam bude morao presuđivati!:)

Pa nece nam Bog suditi na osnovu toga, dokaz je prica o milosrdnom samarjaninu, koji je pomogao coveku druge vere. Bog ne gleda na verske razmirice, nego gleda da li smo mi imali milosti i ljubavi jedni prema drugima.

Tako da Jurivaka, jos cemo se mi gledati s one strane, i to sto si ti ateista nema veze ako si dobar covek :)
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Zaokret sa svojim stabom je toliko zauzet da jos nije uspeo da u Bibliji pronadje daje Hristos vaskrsao u ponedeljak. Imajte strpljenja, uskoro ce se on javiti sa odgovorom.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Zaokret sa svojim stabom je toliko zauzet da jos nije uspeo da u Bibliji pronadje daje Hristos vaskrsao u ponedeljak. Imajte strpljenja, uskoro ce se on javiti sa odgovorom.

Možda je na odmoru u kli stražari možda je u centrali u Zemunu ?

[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/_AtaPqb_I1o" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>[/raw]

U zdrav mozak - Kula stražara
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Znači, nije bolje ćutati kako savetuju neki mudri ljudi i to smatraju velikom mudrošću, jer to može biti znak neznanja, ili kako neko reče "Najokrutnije laži često se izreknu šutnjom"

Biblija nasuprot tome savetuje "Nego Gospoda Boga svetite u srcima svojijem. A budite svagda gotovi na odgovor svakome koji vas zapita za vaše nadanje" ( 1 Petrova 3. 15 )
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Sta mu to znaci: "U zdrav mozak?" Trebao je da zavrsi misao ili makar da stavi zank pitanja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mislim da je u pitanju neka odvratna psovka koja ima veze sa intimnim odnosom u odnosu na mozak, koja je toliko odvratna i da se pomisli, a kamoli izgovori.

Polni odnos ti je odvratan. E moj Laodikeja. Pa nije Bog sex izmislio zato da ga se gadimo.

Ah zaboravio sam, ti si "Svetac" i ti ne radis one stvari. :)

(inace psovka nije psovka, ako nije podrugljiva i sa namerom da se uvredi)
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Mire, Laodikeja nije rekao da su polni odnosi odvratni, nego je rekao da je ta psovka odvratna i ako se radi o psovki na forumu religije onda ce se svako sloziti ta ta izajav nije dobra i jeste odvratna na ovom forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mire, Laodikeja nije rekao da su polni odnosi odvratni, nego je rekao da je ta psovka odvratna i ako se radi o psovki na forumu religije onda ce se svako sloziti ta ta izajav nije dobra i jeste odvratna na ovom forumu.

Ne Marko, nije rekao za psovku. Mislim jeste on mislio na psovku ali u prenesenom znacenju i na intimni odnos..

Zato sto smo mi vec pricali na temu braka, i on je rekao, citiram "da se zene ne treba doticati uopste, osim ako je rec o stvaranju potomstva". Ne znam ali ja sam iz njegove price stekao utisak da je njemu polni odnos, odvratan.

On zenu cak ne bi ni poljubio ni zagrlio, i mislim da je to csk i rekao tim recima , (ako se dobro secam) "nikakvo grljenje i ljubljenje"...

Evo nek me ispravi ako sam ga pogresno citirao, samo da ne kaze da sam ja nesto namerno izvrnuo, jer nikad to ne radim , jedino ako sam zaboravio...
 
Natrag
Top