Kolekcija Viceva

Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Otišao Mujo u Njemačku i šalje Fati telegram: 'Iskopaj onaj mitraljez, podmaži ga i vrati ga na isto mjesto.'Vidi to poštar i odnese u policiju. Policija dođe, prekopa vrt i ne nađe ništa.Šalje Mujo Fati drugi telegram: 'Ako je policija prekopala vrt, posadi krumpir.'
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Nakon lude noći pita momak djevojku:

- Ajde reci mi koliko si ih imala do sad?

Ona šuti namrgođena. Nakon dva sata šutnje on se ponizi i kaže:

- Oprosti, nisam takvo pitanje trebao postaviti, sram me bilo, jesi još ljuta na mene?
- Šuti budalo, brojim!
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Tri muškarca pričaju o tome čija se žena jače dere kad vodi ljubav.
Prvi kaže: Moja se tako dere, da komšija ne može spavati celu noć!
Drugi kaže: Moja se tako dere, da celi komšiluk ne može spavati!
Treći kaže: Moja se tako dere, da je čujem preko puta u kafani.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Dolazi tip u kafanu i naručuje 3 rakije...
I tako danima...
Pita ga konobar, izvini a zašto stalno 3 radze...
Imam brata jednog u Australijii, drugog u Americi i dogovorili smo se kad pijemo da pijemo svako za svakog.
Posle mesec dana dolazi i taman da konobar sipa 3, a on traži 2...
Pita konobar, izvinite da nije neki problem sa braćom kad naručujete samo dve?
Ma jok... Sve je ok nego sam ja prestao da pijem!
 
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruka
112
Mujo i sat u večernjoj školi

Mujo upisao večernju školu i na jednom satu izvede njega profesor na ploču i reče:- Mujo, nacrtaj nam jednu jabuku!Mujo ga pogleda ispod oka:- 'Oš kiselu il' slatku?
 
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruka
112
Prva bračna noć
Oženili se Mujo i Fata. Skinuo se Mujo prve bračne noći i pokazuje Fati onu stvar. Mujo: - "Vidi Fato što imam!"Fata: - "Mali ti je."Mujo: - "Mali, ali tehničar!"Fata: - "Ma da je diplomirani inženjer, mali ti je, bolan!"
 
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruka
112
Molitva
MolitvaDošao Perica kod prijatelja na ručak. Nakon što su počeli jesti, začuđeno upita: - Vi se ne molite prije ručka?A prijatelj mu odgovori: - Ne, naša mama dobro kuha.
 
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruka
112
Prilog na Dnevniku...

Prilog na Dnevniku:- "..i tako je napokon uhapšen prevarant koji se lažno predstavljao kao tržišni inspektor i koji je uzimao mito od vlasnika trgovinskih radnji. Jedan preduzetnik, kojeg je ojadio pomenuti lažni inspektor, nam je dao izjavu:- "Lažnom inspektoru sam dao 50 km, ali sam ipak zadovoljan, jer pravom inspektoru dajem i do 200 km!"..."
 
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruka
112
Pita Ciga ženu: - Je li, s...
Pita Ciga ženu: - Je li, sa čega bre ti pereš onu tvoju stvar? - Pa, bre, perem je sa sapuna, sa deterdženta, sa čega nađem... - E, od sad da je pereš sa Grand kafu, da ima i miris i ukus!!!
 
Natrag
Top