Koju mrezu koristite, koji paket i da li ste zadovoljni?

Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
15
Evo za pocetak ja koristim VIP vec godinu dana i zadovoljan sam. Paket je 900min, 900 sms i mms poruka, 900mb gprs i kad potrosite minute u VIP mrezi su besplatni. Mada se mnogi zale na prijem signala ja nemam problema.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
1
telenor

Telenor je ipak zakon, najjaca firma sa najvecim kapitalom i mrezom kako kod nas tako i u Evropi i sire. Ja koristim paket prenesi 150 i prezadovoljan sam
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Koristim 065 mrezu, nekada u bel paketu, sada na pripejdu. Telefon koji bi me u slobodnoj prodaju kostao oko 100 eur, na dve godine ugovorne obaveze kostao me je nesto vise od 350 eur uz sve te besplatne minute. Nikada vise telefon preko paketa!
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
8
Koristim Mts prenesi 325 ,daleko im lepa kuća ,čekam samo da mi istekne ugovor i da bežim sa mts ,ljudi ne prelazite na mts kradu ko ludi ,meni na svakom računnu ukradu 500 dinara ,i joše kada uložim reklamaciju oni prihvate reklamaciju ,evo godinu dana od kada mi nisu refundirali pare ,što kod drugih operatera odgovor na reklamaciju traje 8-15 dana ,kod telekom traje 3 meseca samo da odgovore
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
1.030
MTS mix 2000...e sada imam jedno pitanje:
desava mi se da imam signal ali niko ne moze da me dobije,tj nedostupan sam
nije do telefona jer sam menjao i njega (nokia n95 8GB), a zadnjih par dana desava se da nemam signam i po par sati.
Da li je to slucaj samo kod mene ili se desava i kod vas?
p.s. jos par korisnika koji zive u mom kraju imaju isti problem
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
12
Ja koristim mts mrezu ,066 karticu ,paket tri omiljena broja...MTS koristim odavno i zadovoljan sam,necu ga menjati:)
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
10
ja sa na vip-u, paket 900 mitua, 900 sms-mms, 900mb... bio sam na mts-u i vise nikad. imao sam mih 2000.i uvek sam sredinom meseca potrosio sve minute,na kraju meseca mi je stizao racun koji je i po 3 puta veci od pretplate..(4.000 pa sve do 9.000 su mi bili racuni) nisam mogao po 10-15 dana da proverim stanje,zbog njihovog sistema... Ali sada na vip-u,proveravam stanje svakog dana u mesecu, minut kosta isto za sve mreze,i jeftiniji je od mts-a, nikad nisam ppotrosio sve minute pa da mi napakuju nesto kao mts, a sto se tice signala ljudi mogu samo na se**** VIP koristi mts-ove repetitore,i kakav je signal na mts takav je i na vipu. zakupili su sve repetitore od njih,jedina mana kod sihgnala je ta sto nema video poziv,ali se planira do kraja godine..

KORISNICI MTS-A BI OBO TREBALO DA PROCITAJU OBAVEZNO: pred raskid ugovora sa mts-om su mi stizali astronomski racuni, i dosta prijatelja se zalilo da kradu. stizao mi je listing,kao sve izgleda ok... i jednog dana vise nisam hteo da trpim da mi neko na moje oci krad3e i odem u vip,potpisem ugovor dobijem tel za 1 dinar (kostao je tad 25.000 za kes), a ugovor as mts-om ne raskinem nego samo ostavim karticu. i dalje meni stizu racuni, kao potrosio sam minute,zvao nekoga,a kartica stoji u fioci i niko je ne dira...jad ok. ALI POSLE TRI MESECA MENI ISKLJUCE KARTICU,NE MOGU NI DA ZOVEM NI DA ME ZOVU,KAD ONO U LISTINGU OPET IMAM KAO DA SAM ZVAO NEKOGA I POTROSENI MINUTI. eto koliko je meni trebalo da na tezi i skuplji nacn shvatim da su lopovi. i jos nesto kad sam placao mts u posti su mi uzimali proviziju na racun,a na vip-u ne uzimaju...gde je tu logika!?

tako da sada imam 8 ne placenih racuna mts-u,i ako me budu opominjali,imam listing i racune kao dokaz da su lopovi,ako oni tuze mene istog trena krece protiv tuzba...

sto se tice razgovora mislim da je telenor najbolji,vip ima najbolje telefone u ponudi...a mst bi odmah zatvorio!!!
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
3
користим мтс,пакет је микс 1000,а и на випу користим постпејд 325... у принципу задовољан сам,мтс користим већ 6 година,а вип од скоро јер сам узео неки телефон на претплату па тренутно и користим ту мрежу. био сам и на теленору,у принципу све је то исто,можда је вип једино мало повољнији јер уз пакет даје и интернет бесплатно од 325 мб па на даље... а што се мене тиче конкретно,узећу и на теленору пакет,а ова два угасити ако пре ова два наведена оператера буде давао iphone у понуди...е кад то буде коначно има да се скрасим...
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2010
Poruka
2
koristim mts vise od deset godina, tj. skoro od pocetka. kao i kod drugih, i kod njih ima problema, ali nekako, tesko se rastajem od prvog broja. ranije sam koristio bel400, kada nisam imao fiksni, ali vremenom je potrosnja spala na mix250. zadovoljan sam prijemom signala, azurnoscu i strucnoscu ljud u njihovom call centru, ali nikako zadovoljan ljudima koji rade u poslovnici, koji nikada nisu videli omniju, govorili da je divca, a kupljena kod njih u bgd. sve u svemu, ipak im fale strucniji ljudi po poslovnicama, koji znaju sta je 3g, gprs, mail podesavanja...a ne samo sms i mms. dosta dobro uradjen sajt, a namerno resetovanje telefona njihove sefice u jednoj od poslovnici nikada necu zaboraviti...
 
Natrag
Top