Koju mrezu koristite, koji paket i da li ste zadovoljni?

Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
8
Telenor, vec 11 godina isti broj. Prvo sam bio prepejd, pa sam posle presao na postpejd. Trenutno koristim Prenesi i surfuj 500. Presao sam sa prenesi 150 koji je bio sjajan. Presao na novi paket da bih mogao da kupim novi telefon. Generalno sam vrlo zadovokjan mrezom., Nikad nisam imao nikakvih problema.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
2
I ja sam korisnik Telenor usluga već više od deset godina. Do decembra prošle godine sve je bilo OK. Mesečni račun, svake dve godine novi telefon sa garancijom, korektnost... Tada sam uzeo na nagovor prodavaca One Tuch telefon i promenio paket na Prenesi i Surfuj 500. Telefon je radio do juna a onda pakao. Nekoliko dana me niko nije zvao i nisam dobio ni jednu poruku. Nisam se mnogo obazirao dok se na mene nije obrušila žena i gomila prijatelja zašto mi je telefon stalno isključen. Onda počinje muvanje u telenor prodavnici (kako je to moguće....) Telefon je bio na servisu sedam dana i onda mi je vraćen sa izbrisanim svim podacima (imenik, adrese, Email..), izbrisanim programima... Ponovo podesim sve to kad ono isto sranje posle mesec dana. I zna se prodavnica, servis ..... I tako tri puta za tri meseca. Reklamirao sam telefon u Telenor i dobio sam odgovor u zakonskom roku (15 dana) da telefon nije pokvaren, nego je instalirano više programa i da od zamene nema ništa. Tada sam uvideo da Telenora nema nošta i da to nije ona kompanija koja je bila korektna meni i ja njoj deset godina. Bežite od njih što dalje. Da mnogo korisniika ima primedbe na njihov rad proverite na sajtu
Kod:
[URL="http://potrosac.info/crna-lista/"]Crna lista: Potrošač.info[/URL]
. Tamo su treća po redu kompanija po broju primedbi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1
Koristim m.tel Republika Srpska od kad je osnovan,stalno isti broj.Prezadovoljan!.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
4
Koristim Telenor već 8 godina. Pripejd, pa postpejd, i posle PRENESI 150, već godinu dana koristim PRENESI I SURFUJ 500 i sasvim sam zadovoljan. Od mene pohvale Telenoru !!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
7
telenor , paket prenesi i surfuj 1000 ! prezadovoljan sam . 1890 din mesecno ali ne koristim fiksni ni bilo koji drugi tel, a ne mogu sve da potrosim !
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
17
U VIP mrezi sam tu oko tri godine posle vrlo loseg iskustva sa mt:s-om. Za ove tri godine sam vrlo zadovoljan. Moje zamerke idu (kao i kod drugih korisnika) na racun toga sto se malo sta nudi starim korisnicima i u vezi dostupnosti telefona koji su navodno u ponudi (za tri ili vise telefona sam isao i nije ih bilo iako su na sajtu uredno bili u ponudi). Sto se tice paketa, ja sam na starom Postpaid 600. Iako za 1700 din mesecno kod drugih operatera moze da se dobije vise (ja imam 600min, 600por, 600MB) VIP za mene ostaje No1 zbog tacnosti racuna i svake preciznosti i korektnosti u vezi sa tim. Od mene pohvale uz zelje da budu jos bolji.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
13
Od prvog dana koristim Vip, paket mi je 350 i za dinar sam dobila xperia miro :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
2
Pošto mi je cela porodica na MTS i većina drugara...Koristim paket MyBel uz ugovor na 12 ili 24 meseca,
mesečno plaćam 300 dinara za 300 minuta u MTS mreži, 300 poruka ka svim mrežama i 300 Mb interneta.
Mislim da nema jeftinije.. skinem poneku android aplikaciju, prelistam vesti, štampu, yahoo.mail.
Ma jeftiniji je od fiksnog telefona :D.
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2012
Poruka
0
Koristim mts mix 250,nisam zadovoljna ali zbog broja koji imam vec 13 god i dalje ga zadrzavam.Uzela sam 1x telefon za 1din i nikad vise.Zaboravila sam kad istice ugovor i otisla posle mesec dana,a oni i dalje nastavili da mi naplacuju telefon i ako je otplacen.Njihovo objasnjenje je da ja treba da se javim na vreme ili... oni bi beskrajno nastavili da naplaciju.O srucnosti zaposlenih u poslovnici necu ni da pricam,(Mladenovac),Cestito ne znaju ni da koriste telefone,novijih ponuda cesto ni nema, a cesto se zabezeknu ako im kazete da taj telefon ima u ponudi na njihovom sajtu,(ocigledno ga ne gledaju).Naplacuju mi uredno 3G mesecnu pretplatu a to me niko nije ni pitao.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
63
Prvi broj koji sam imao bio je još u MOBTEL-u na postpaid, nisam imao nikakve pogodnosti, plaćao sam sve što sam potrošio. Brzo sam odustao jer nisam bio pod ugovornom obavezom. Od tada sam u MT:S mreži, prvo kao prepaid korisnik, dugo sam bio samo prepaid a potom sam kao student prešao na postpaid tarifu BEL200 i uzeo telefon. Koristio sam taj paket do samog isteka ugovora i bio sam više nego zadovoljan, nikada nisam razmišljao da li imam na računu ili ne, zvao sam svoje kući, dogovarao se sa kolegama i koleginicama a po potrebi sam zvao i profesore (svi su se vadili na to da nemaju na računu). Po isteku ugovora sam nažalost morao da raskinem ugovor jer nisam bio u mogućnosti više da plaćam taj račun za BEL200 koji je iznosio 1250 dinara, završio sam studije i stale su stipendije. Ali odmah sam kupio prepaid MT:S-ov broj i nastavio koristiti istu mrežu. Sada već godinu dana koristim BOX 4 paket u koji sam preneo moj prepaid broj i prezadovoljan sam. Imam 500 minuta i 500 SMS ka svim mrežama u nacionalnom saobraćaju i neograničen internet, a dobio sam i mobilni za 1 dinar, nije nešto ali još uvek me služi dok ga ne zamenim boljim. Zadovoljan sam jer uvek imam uvid u moju potrošnju, listing i sve potrebne informacije.
 
Natrag
Top