Koju knjigu trenutno čitate?

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
" Norveška šuma " Haruki Murakami. I nisam nešto oduševljena knjigom, s obzirom koliko je favorizuju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kod:
[url=http://www.popboks.com/tekst.php?ID=8381]BOJAN PANDŽA - A znaš li ti jadan da smo mi ođe za okultno zaduženi? (Abraksasov vodič niz dokumentarni film) / POPBOKS.com[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
44
Upravo završio "Noć u samotnom oktobru" Rodžera Zelaznija (moj omiljeni pisac za stilske vragolije, vrcave ideje i totalnu razbibrigu), preda mnom je "Sve je osvetljeno" Džonatana Safran Fora (veoma hvaljen mlad pisac), a vršim psihološke pripreme za "Ratni život" Luciusa Šeparda (500 strana, vrhunski stilista i veoma zahtevan za čitanje, hrvatsko izdanje - na žalost veoma slabo objavljivan pisac, ako ne računamo nekoliko novela u SF časopisima i Monolitima, na "našim" prostorima)...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
Pročitala Bog reke,a sada čitam kao nastavak te knjige ; Sedmi svitak od Vilbura Smitha.. odlične knjige ko voli misteriju i avanturu starog Egipta...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2011
Poruka
4
Stieg Larsson trilogiju Milenijum. Odusevljena sam knjigama pa sam i filmove odgledala. Preporucujem ko voli napetost i akciju do samog kraja.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top