Koju knjigu trenutno čitate?

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Završila čitanje " Ararata " i pročitala Marsela Prusta : " Jedna Svanova ljubav ".
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Đeci svaku noć čitam divnoga Oskara Vajlda : " Srećni princ i druge bajke " i uživam , a još više uživam što sam jutros našla u biblioteci " Sliku Dorijana Greja ", koju su napokon nabavili. Pročitala sam je za jedan dan i namjeravala da izvadim citate i onda shvatim da je cijela knjiga citat. Fascinantno djelo još fascinantnijeg pisca.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Prosper Merimee: " Colomba ". ​ Lagana i romantična knjiga.
Gi de Purtales : " Život Franca Lista "
. Odlična knjiga.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Branko Copic - Bojovnici i bjegunci. Isuvise tuzno stivo. Preporucujem je samo onima koji vise obracaju paznju na formu nego na sadrzaj.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Lajoš Zilahi : " Samrtno proljeće " i " Voda nešto nosi ", dvije odlične duže pripovijetke. Pročitala pola e-knjige " Izgubljene iluzije " od Balzaka, stvarno izuzetna knjiga, mučim se na lap topu da je čitam, i to 8oo sranica, ali vrijedi gubitka očnjega vida.:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Jutros sam počela da čitam " Odabrana djela " Edgara Alana Poa, koja sadrže pripovijetke, Avanture Gordona Pima, Pjesme i Oglede.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
44
Po drugi put pročitao "Ne daj mi nikada da odem" - Kazuo Išiguro. Oduševljen kao i kod prvog čitanja. Izuzetno kvalitetan i raznovrstan pisac - preporučujem sva njegova dela...
 
Natrag
Top