Koga bi voljeli upoznati od članova Foruma?

Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Nisam htio da budem promiskuitetan, čak sam izrazio bojazan da me ne optuže za to.
A, da sam tražio da me spasavaju drugari, jesam. Šta ću, bio sam u škripcu!
E, a ovo je šlag na tortu: Mene bi zaplijenila a ti se muvala sa drugim pod šatorom:???: Jeli to pravda? Ma, nepravda, pa to ti je!

Pa dragi, ne videh pred kućom onog malog slatkog audija što pomenuh....Zato ja to o šatoru...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ha-ha, pa to treba Kalimerko da kaže, tako je po "scenariju" ako se dobro sećam! :)
Jeste, tako je trebalo po scenariju, ali za Kalimerčicu nikakvi scenariji ne važe. Umjesto da mene zaplijenjenog odvede sa sobom pod šator, ona bi pun šator!

Pa dragi, ne videh pred kućom onog malog slatkog audija što pomenuh....Zato ja to o šatoru...

A, reci mi, molim te, može li, umjesto Audija, da ti otpjevam serenadu? Romantičnije je:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Jeste, vidis kako ti sad lepo smirujes loptu, a ja Mociku namerno ne pominjem da se ostale ne dosete...e glavo luda!:stupid:
...a zaboravile smo jos i: Maleckog I, Djinu...wacko2

E glavo luda!:stupid: Pa možda je i bolje da Mociku ne spominješ,ako se ostale dosete Mocike,Mocika će morati da napusti forum..... yes3 ..... a šta će forum da radi bez Mocike....... :D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
603
:girl_mad:pa prva te je Crvendac pomenula!Ja te drzim u tajnosti, ko lepoticu u kuli...samo za sebe, a onaaa....:cray:
I jeste, sta bi onda forum meni znacio bez tebe...?Ni po*lule duhana...:brunette:
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
:girl_mad:pa prva te je Crvendac pomenula!Ja te drzim u tajnosti, ko lepoticu u kuli...samo za sebe, a onaaa....:cray:
I jeste, sta bi onda forum meni znacio bez tebe...?Ni po*lule duhana...:brunette:

Ja sam ovde sasvim slučajno došao.Napish da bih najradije upoznao samog sebe,jer nemam pojma kakvi sve skriveni potencijali leže u meni......šta je koleginica crvendac_011 pomenula i napisala o meni zaista mi nije poznato.Ti me držiš u tajnosti, ka lopticu u kuli.....samo za sebe (milo mi je čuti),a ona,šta to ona radi da bi ti ili ona bile tako uplakane......Malo si alegorična pa nemam pojma ko plače, ti ili ona.Ako ste se setile svojih preminulih rođaka,na to imate pravo i jedna i druga,gledano sa psihološke strane.Što se tiče duhana, šta bi onda forum meni značio bez tebe,ličio bi na praznu lulu.J...š lulu kad duhan nema ko da puši.
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
603
Eto, pa nek sad narod presudi...kako da te ne obozavam?!Kako?!
 
Natrag
Top