Kodi 17 Krypton

Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
131
Interesuje me da li vama radi Exodus addon na Kodi 17?
Meni ne...
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Ništa se ne piše o Kodiju,addonima..Svi dobri stari addoni se polako gase a dolaze neki novi koji kratko traju.Koje vi addone ,repa koristite?Pozz svima na dobrom starom SF-u!
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Ništa se ne piše o Kodiju,addonima..Svi dobri stari addoni se polako gase a dolaze neki novi koji kratko traju.Koje vi addone ,repa koristite?Pozz svima na dobrom starom SF-u!
Svi addoni rade od exodusa,covenanta,elisyuma,placenta,genesisa...nego treba izdvojiti 5-10 € za nekog provajdera...tipa real debrid...itd,i sve to radi.
Nema džabe više.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
nije baš sve toliko crno :D...radi po nešto i free
V6HriJv.jpg
vJhkUMQ.jpg
t8kJlX3.jpg
1IlK7ZI.jpg
oMCvk8f.jpg

ovi meni rade za sada ok :)
ima još po neki ...da ne slikam više :D
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Čemu 50 nijansi sive 3, crni panter, šoumen i džumandži kada su bioskopski snimci???

Naravno, najbolji :D adon za filmove radi za medalju. Quasar adon.
Jeste da ima par minuta da se sve ispodešava kako u samom Quasaru, tako i u Burstu, ali veruj mi na reč da je neprevaziđen.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Slažem se da je quasar best of za kvalitetu,samo treba znati koji provideri rade a još da se ima i neki privatni to je to...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Čemu 50 nijansi sive 3, crni panter, šoumen i džumandži kada su bioskopski snimci???

Naravno, najbolji :D adon za filmove radi za medalju. Quasar adon.
Jeste da ima par minuta da se sve ispodešava kako u samom Quasaru, tako i u Burstu, ali veruj mi na reč da je neprevaziđen.
hahah,pa rade :D
jel ti misliš na Elementum
Kod:
https://github.com/elgatito/plugin.video.elementum/releases
?
i to je ok...
 
Učlanjen(a)
30.01.2012
Poruka
54
Najbolji addon za filmove i serije u 1080 BR, 4k HDR i Dolby Vision kvalitetu je bez sumnje GAIa ... ali treba imati bar Premiumize ...
 
Natrag
Top