Šta je novo?

Kodi 17 Krypton

Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
130
Interesuje me da li vama radi Exodus addon na Kodi 17?
Meni ne...

Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
408
Ništa se ne piše o Kodiju,addonima..Svi dobri stari addoni se polako gase a dolaze neki novi koji kratko traju.Koje vi addone ,repa koristite?Pozz svima na dobrom starom SF-u!

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
926
Ništa se ne piše o Kodiju,addonima..Svi dobri stari addoni se polako gase a dolaze neki novi koji kratko traju.Koje vi addone ,repa koristite?Pozz svima na dobrom starom SF-u!
Svi addoni rade od exodusa,covenanta,elisyuma,placenta,genesisa...nego treba izdvojiti 5-10 € za nekog provajdera...tipa real debrid...itd,i sve to radi.
Nema džabe više.

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.300
nije baš sve toliko crno :D...radi po nešto i free
V6HriJv.jpg
vJhkUMQ.jpg
t8kJlX3.jpg
1IlK7ZI.jpg
oMCvk8f.jpg

ovi meni rade za sada ok :)
ima još po neki ...da ne slikam više :D

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.682
Čemu 50 nijansi sive 3, crni panter, šoumen i džumandži kada su bioskopski snimci???

Naravno, najbolji :D adon za filmove radi za medalju. Quasar adon.
Jeste da ima par minuta da se sve ispodešava kako u samom Quasaru, tako i u Burstu, ali veruj mi na reč da je neprevaziđen.

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
408
Slažem se da je quasar best of za kvalitetu,samo treba znati koji provideri rade a još da se ima i neki privatni to je to...

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.300
Čemu 50 nijansi sive 3, crni panter, šoumen i džumandži kada su bioskopski snimci???

Naravno, najbolji :D adon za filmove radi za medalju. Quasar adon.
Jeste da ima par minuta da se sve ispodešava kako u samom Quasaru, tako i u Burstu, ali veruj mi na reč da je neprevaziđen.
hahah,pa rade :D
jel ti misliš na Elementum
Kod:
https://github.com/elgatito/plugin.video.elementum/releases
?
i to je ok...

Učlanjen(a)
30.01.2012
Poruka
44
Najbolji addon za filmove i serije u 1080 BR, 4k HDR i Dolby Vision kvalitetu je bez sumnje GAIa ... ali treba imati bar Premiumize ...