Kodi 17 Krypton

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
sve više mi se čini da je uređaj zastareo i da verzija koja je ugrađena više ne može da funkcioniše . Jednostavno traži ili da se apdejtuje ili kupi novi .
Pretpostavio sam da ćeš sam provaliti da je poprilično zastareo.
Sad ovako. Moji predlozi za android bokseve su sledeći:
  • Beelink GT1 Ultimate
  • Xiaomi Mi Box 3
  • Beelink GT1 mini
  • Xiaomi Mi Box S
  • nVidia Shield
Redosled je nasumičan, s tim što ja imam prvi sa spiska, a kada bih danas uzimao boks, bio bi to treći sa spiska. Što se Xiaomi boksova tiče, njihova najveća prednost jeste Android TV OS (na beelinku je klasičan android) i mogućnost puštanja NETFLIX-a u HD rezoluciji. Meni NF nije ni najmanje bitan tako da sam uvek za Beelink. Poslednji je više igrački orijentisan a i poprilično je skup (150-200 jura).
Mimo ovih boksova, predlažem da pogledaš bokseve koji se zasnivaju na najnovijem Amlogic S905x2 čipsetu. Izbegavaj s905w, kao i rokchip.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Imam problem sa Vaders adonom.
Prvo mi izbacuje da nemam URL Resolver instaliran. Kada isti instaliram, dobijam ovu poruku:
vader problem.jpg

Problem se pojavljuje i na računaru i na android boksu. Problem je i na KODI 17.6, kao i na KODI 18 RC5.
Ima li neko neku ideju šta da odradim???

IZMENA: Problem se pojavljuje i sa TVViet, i sa Ruya adonima.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.05.2016
Poruka
31
Pretpostavio sam da ćeš sam provaliti da je poprilično zastareo.
Sad ovako. Moji predlozi za android bokseve su sledeći:
  • Beelink GT1 Ultimate
  • Xiaomi Mi Box 3
  • Beelink GT1 mini
  • Xiaomi Mi Box S
  • nVidia Shield
Redosled je nasumičan, s tim što ja imam prvi sa spiska, a kada bih danas uzimao boks, bio bi to treći sa spiska. Što se Xiaomi boksova tiče, njihova najveća prednost jeste Android TV OS (na beelinku je klasičan android) i mogućnost puštanja NETFLIX-a u HD rezoluciji. Meni NF nije ni najmanje bitan tako da sam uvek za Beelink. Poslednji je više igrački orijentisan a i poprilično je skup (150-200 jura).
Mimo ovih boksova, predlažem da pogledaš bokseve koji se zasnivaju na najnovijem Amlogic S905x2 čipsetu. Izbegavaj s905w, kao i rokchip.

danas sam poslao poruku proizvođaču u vezi update i utvrdio da ima samo 3 godine . Trebam proveriti koji sistem ima drugi koji sam kod istog prodavca kupio za ortaka .
Tako da mi je danas pala na pamet ideja da se uradi becup na novijem box-u i isti prekopira na stari .

ps 3 godine nisu mnogo da bi neki uređaj zastario i bilo bi potrebno da može da se napravi update , pogotovo što ima 2 /16 memorije koje se i danas sreću u mnogim uređajima .
hvala na odgovoru .
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Imam problem sa Vaders adonom.
Prvo mi izbacuje da nemam URL Resolver instaliran. Kada isti instaliram, dobijam ovu poruku:
Pogledajte prilog 110381

Problem se pojavljuje i na računaru i na android boksu. Problem je i na KODI 17.6, kao i na KODI 18 RC5.
Ima li neko neku ideju šta da odradim???

IZMENA: Problem se pojavljuje i sa TVViet, i sa Ruya adonima.

Probaj android boksu vratiti na tvorničke postavke pa isprobaj.Ali izbriši memorije casea.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Dobro za androi boks, ali šta sa računarom? Razumeo bih da se dešava samo na boksu.
Stvarno ne znam imo sam prije na boxsu instaliran addon i sve je normalno radilo,jedino ako ti nije što u postavkama ne čekirano provjeri si:
TZPZNMy.jpg
 
Učlanjen(a)
12.05.2016
Poruka
31
definitivno zastareo , probano na istom takvom ali novijem i sve radi kao sat . Prvi otvara Kodi 15 i ne radi a drugi otvara Kodi 16 i sve je u redu . :)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Od prelaska na 18.1 sve ponovo funkcioniše normalno.
Jedini zaključak - GREMLINI :beee:
 
Natrag
Top