Ko su ziloti, pravoslavni fundamentalisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Da sam znao urednice Kalista da ce vas moj komentar potresti nebih ga ni ostavio.A nisam znao da se pravi Hriscani Pravoslavci tako brzo ljute na dobronamjerne savjete.Moj komentar se nije samo odnosio na vas vec i na urednika Crvendaca koji je i postavio post,a koji i mimo foruma ima veliku odgovornost pisanja.;)Ako vam moj komentar smeta ili napada vas ego obrisite ga i nastavite sa poducavanjem neukih Pravoslavaca koji vas dozivljavaju kao guru ucitelje i velike poznavaoce Pravoslavlja.:angel:Moj komentar je bio provjera (test) Pravoslavlja u vama za koje se i predstavljate,a zavrsio je kako je zavrsio:(.Tema jesu Ziloti ali necu da pisem o svojoj braci i setrama ko su i gdje se sve nalaze jer je poceo lov ekumenista i vlasti na njih po naredjenju pape rimskog:diablo: velikog protivnika Pravoslavlja a desne ruke antihrista!

PRAVOSLAVLJE ILI SMRT SA BOZIJOM POMOCI DO KONACNE POBJEDE!!!
Prekoravaš Kalistu za netoleranciju i ignorisanje tvojih dobronamjernih savjeta, dok istovremeno ovim postom pokazuješ svoj niski stepen tolerancije i ignorisanja njenih stavova. Hrišćanski, nema šta!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top