Ko je Zver iz Knjige Otkrivenja?

Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
:lol: E, jesam se načitala svakakvh gluposti na ovoj temi.
Evo jedno ozbiljnije tumačenje Otkrivenja. Jest da je dugačko, ali je barem korisno.

Pošto si ti iz grupe koja se izjašnjava na ovaj ili onaj način kao sledbenik pape moram reći da si ovde došla kao kec na jedanaest. Pogotovu što vidim da si dobro upoznata sa svojom crkvom i što znaš neke stvari koje ja prvi put čujem. Drugo što govoriš o ljubavi kao najvažnijem uslovu za spasenje i ja se u tome slažem jer ako nemamo ljubavi te Božije osobine, bar malo, neće nam pomoći ni sva znanja ovoga sveta. Zato valjalo bi ako vidiš da sam ja u zabludi da me upozoriš na to. Sa druge strane ako ja vidim nešta a osećam da ti ili drugi ne vidite smatram da je moja dužnost da te upozorim na to. Zato sam izdvojio neke sekvence iz najnovijih događaja u vreme katoličkog božića, jer čini mi se da se neverovatno ispunjava ono što je zapisano u bibliji.
Zato bih te zamolio da uzmeš bibliju i otvoriš 1. Solunjanima 5.3.

Prevod Karadžić : Јер кад реку: мир је, и нема се шта бојати, онда ће изненада напасти на њих погибао као бол на трудну жену, и неће утећи.

Prevod Hrvatski Stvarnost : Dok još budu govorili: "Mir i sigurnost", zadesit će ih iznenadna propast kao trudovi trudnicu i neće umaći.

Sad pogledaj ove slike koje su izašle u vestima ovih dana i reci da li je to o čemu govori biblija ili ja živim u predrasudama.


Mir 2 c.jpgMir 3 c.jpgMir 4 c.jpgMir 5 c.jpgMir 1 c.jpg

Kao što vidiš papa uveliko zagovara neki mir pitam se da li zna za ovaj stih iz 1. Sol. 5.3.

U papinom govoru na Božić nije mi promaklo nešta što mi se čini da je rečeno u zavijenoj formi zato pogledaj i reci da li sam ja izvukao nešta iz konteksta ili sam uočio skrivemu nameru koja se krije u ovim ljudima koji se nazivaju Pape.

<font size="3"><span style="font-family: arial"><font size="3"><font size="3"><font size="3"><font size="3"><font size="3"><font size="3">

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
@peko
Pročita li se u cjelini 1. poslanica Solunjanima vidi se da sv. Pavao Solunjane bodri i savjetuje. Bilo je nekih koji su tada čekali drugi Isusov dolazak, rasprodali imanja, itd. ali, Pavao im kaže: niste sinovi tame da bi vas Dan zaskočio kao kradljivac, nego budni budite u vjeri. I dok neki još budu govorili: "Mir i sigurnost", zadesit će ih iznenadna propast kao trudovi trudnicu i neće umaći.
Riječ je o prividnom i lažnom miru, bolje rečeno komoditetu, a ne o miru kao daru Božjem.
Ovog Božića isam slušala Papinu poruku, ali njegove božićne poruke su gotovo uvijek o miru. O čemu bi se moglo uopće govoriti na Božić, osim o miru koji je Isus svojim rođenjem donio na zemlju? Pa, "ON je MIR naš".
Ne znam zašto si povezao te dvije stvari. Mir kao uljuljkanost u ovaj svijet i pouzdanje u vlastite snage u želji za sigurnošću i Papine riječie o miru. On je apelirao na prekid ratnih sukoba u Siriji govoreći da je mir dar Boćji za sve ljude na zemlji.

Ne znam kakav je to video i zašto se na kraju ponavljaju riječi.
Možda neka reška ili montaža, stvarno ne znam.
Inače, Papine riječi: "Bog ušao u ljudski rod, ali taj isti Bog ne može ući u ljudsko srce , ako mu ja ne otvorim vrata..." To znamo da je istina.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Pošto si ti iz grupe koja se izjašnjava na ovaj ili onaj način kao sledbenik pape moram reći da si ovde došla kao kec na jedanaest. Pogotovu što vidim da si dobro upoznata sa svojom crkvom i što znaš neke stvari koje ja prvi put čujem. Drugo što govoriš o ljubavi kao najvažnijem uslovu za spasenje i ja se u tome slažem jer ako nemamo ljubavi te Božije osobine, bar malo, neće nam pomoći ni sva znanja ovoga sveta. Zato valjalo bi ako vidiš da sam ja u zabludi da me upozoriš na to. Sa druge strane ako ja vidim nešta a osećam da ti ili drugi ne vidite smatram da je moja dužnost da te upozorim na to. Zato sam izdvojio neke sekvence iz najnovijih događaja u vreme katoličkog božića, jer čini mi se da se neverovatno ispunjava ono što je zapisano u bibliji.
Zato bih te zamolio da uzmeš bibliju i otvoriš 1. Solunjanima 5.3.

Prevod Karadžić : Јер кад реку: мир је, и нема се шта бојати, онда ће изненада напасти на њих погибао као бол на трудну жену, и неће утећи.

Prevod Hrvatski Stvarnost : Dok još budu govorili: "Mir i sigurnost", zadesit će ih iznenadna propast kao trudovi trudnicu i neće umaći.

Sad pogledaj ove slike koje su izašle u vestima ovih dana i reci da li je to o čemu govori biblija ili ja živim u predrasudama.


Pogledajte prilog 33863Pogledajte prilog 33864Pogledajte prilog 33865Pogledajte prilog 33866Pogledajte prilog 33862

Kao što vidiš papa uveliko zagovara neki mir pitam se da li zna za ovaj stih iz 1. Sol. 5.3.

U papinom govoru na Božić nije mi promaklo nešta što mi se čini da je rečeno u zavijenoj formi zato pogledaj i reci da li sam ja izvukao nešta iz konteksta ili sam uočio skrivemu nameru koja se krije u ovim ljudima koji se nazivaju Pape.

<font size="3"><span style="font-family: arial"><font size="3"><font size="3"><font size="3"><font size="3"><font size="3"><font size="3">


Da sve izgleda tako Brate Peko!ali postoji jedno no!a to je (Kurva iz otkrivenja)sto kaze Helsing!Kurva je u stvari ko?pa naravno religija!!!ali zver iz otkrivenja ce je ubiti(Kurvu-religiju)koja se kurva sa celim svetom(Ekumenizam)zver koristi kurvu da bi zavladala svetom,ali nece nikad sama kurva vladati njime-svetom.Bolje vam je da se skoncentrisete na politicare jer ce od tuda doci zver(Antihrist)a ne iz religije-kurve jer nepise u bibliji da ce kurva roditi kopile,vec da ce zver rastrgnuti kurvu i da ce ljudi vikati ko je kao zver.

Ja to tako vidim nemora da znaci da sam ja u pravu!!!

Pozdrav od Gere.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Da budem jasnija, nitko mi nije obrisao post, nego sam ga sama nepažnjom izgubila. Događa se kad se piše u sitne sate...:dtyste:
Dakle, pisala sam o vjerniku koji je Božje dijete, slobodan Božji sin koji ne robuje svojim strastima, ni običajima, ni želji da bude u pravu, koji nije silovit, niti forsira. To je onaj vjernik koji se susreo s Isusom Kristom i njegov se život promijenio. Iskustvo Isusove ljubavi ga snaži, čini poniznim i krotkim/blagim, on širi mir, na zadaje rane, nego ih liječi. Nema potrebu "obraćati" ljude, a kamoli optuživati druge. On zna da učenik nije nad Učiteljem i da ima proći kroz mnoge nevolje jer sve gubitkom smatra poradi spoznje Isusa Krista. To je normalan čovjek, čestiti građanin koji obavlja svoje dužnosti savjesno, otvoren prema svim ljudima i poučljiv poticajima Duha Svetoga koji se otkriva na mnoge načine. Uglavnom, navješta Krista svojim životom više, nego riječima. Jer, Šarrdy, svijet danas treba svjedoke Isusove ljubavi, više nego teologe, profesionalce riječi.
Vjerujem da takav čovjek može pripadati bilo kojoj vjerskoj zajednici... a sve drugo prepustimo Bogu i sačekajmo da nas Bog sudi, ne ljudi, čak ni rođena majka, nego Bog, koji sve vidi i zna, i ljubi nas.


Vezano uz temu Zvijeri iz Otkrivenja...
Dosta sam čitala o tome, ali ne pridajem tome poseban značaj, jer to su samo tumačenja. U Evanđelju, pa i samom Otkrivenju, ima dovoljno jasnih istina koje hrane dušu i osvjetljavaju Put.
Dakle, za tekst u nastavku vrijedi napomena:

Ove poruke privatnoga karaktera Katolička Crkva može i ne mora prihvatiti. Daju se samo kao poticaj za rast u vjeri svakoga onoga tko ih koristi.Kao i uvijek, čitajući ove poruke, istinu sadržanu u njima, treba tražiti/prosuđivati jedino u Duhu Svetome.








DOLAZAK ANTIKRISTA (Dvanaest znakova dolaska Antikrista)


Dvanaest znakova koji će, prema sv. Bonaventuri, najaviti dolazak Antikrista

Kada starci izgube zdrav razum i mudrost;
Kada kršćani izgube vjeru;
Kada narod više ne bude imao ljubavi;
Kada bogataši izgube milosrđe [postanu neosjetljivi na tuđu nevolju] ;
Kada mladež više nikoga ne bude poštovala;
Kada siromasi izgube poniznost [skromnost];
Kada žene izgube čednost;
Kada brak izgubi trajnost [i stane se vrtiti isključivo oko zadovoljstva];
Kada svećenici izgube čast i svetost;
Kada redovnici napuste istinitost i strogost;
Kada se crkveni poglavari više neće brinuti za upravljanje i kada izgube dobrotu;
Kada vladari zemlje izgube pobožnost i velikodušnost.



"I vidjeh anđela: siđe s neba s ključima Bezdana i s velikim okovima u ruci. Zgrabi Zmaja, Staru zmiju, to jest đavla, Sotonu, i okova ga za tisuću godina. Baci ga u Bezdan koji nad njim zatvori i zapečati da više ne zavodi narode dok se ne navrši tisuću godina. Nakon toga ima biti odriješen za malo vremena. I vidjeh prijestolja - onima što sjedoše na njih dano je suditi - i duše pogubljenih zbog svjedočanstva Isusova i zbog Riječi Božje i sve koji se ne pokloniše Zvijeri ni kipu njezinu te ne primiše žiga na čela svoja ni na ruke. Oni oživješe i zakraljevaše s Kristom tisuću godina. Drugi mrtvi ne oživješe dok se ne navrši tisuću godina. To je ono prvo uskrsnuće. Blažen i svet onaj tko je dionik toga prvog uskrsnuća! Nad njim druga smrt nema vlasti: oni će biti svećenici Božji i Kristovi i s njime će kraljevati tisuću godina". (Otkrivenje 20, 1-6)


U komentarima Jeruzalemske Biblije o tome stoji:

Ovo je „uskrsnuće“ mučenika (usp. Iz 26,19; Ez 37) simbolično: označuje obnovu Crkve nakon rimskog progonstva koja će trajati koliko i zatočeništvo Zmajevo. Mučenici što čekaju ispod žrtvenika (6,9-11) odsada provode blažen život s Kristom. „Kraljevstvo od tisuću godina“ dakle, označuje zemaljsko razdoblje Božjega kraljevstva od pada Rima do dolaska Kristova (20, 11s). – Po sv. Augustinu i mnogima drugima „tisuću godina“ broji se od Kristova uskrsnuća: „prvo uskrsnuće“ označavalo bi krst (usp. Rim 6,1-11; Iv 5, 25-28) – Od najranije Crkve značajna struja tumači ovaj stavak doslovno: nakon stvarnog uskrsnuća mučenika Krist bi se imao vratiti na zemlju da zajedno sa svojim vjernicima ostvari sretno kraljevanje od tisuću godina. Takvu doslovnu tisućgodišnjaštvu (hilijazam ili milenarizam) Crkva nikada nije bila sklona.


O tako shvaćenom milenarizmu govori i Katekizam:

675 Prije dolaska Kristova Crkva mora proci kroz posljednju kusnju koja ce uzdrmati vjeru mnogih vjernika. Progonstvo sto prati njezino putovanje na zemlji otkrit ce "otajstvo bezakonja" pod oblikom religijske obmane koja ce ljudima nuditi prividno rjesenje njihovih problema po cijenu otpada od istine. Vrhovna religijska obmana jest obmana Antikristova, to jest obmana jednoga pseudo-mesijanizma u kojemu covjek slavi sam sebe mjesto Boga i njegova Mesije koji je dosao u tijelu.



Što su sveci rekli o Antikristu?​





Sveti Jeronim (+ 420) napisa "da će Antikrist biti rođen u blizini Babilona. Dobiti će podršku mnogih pomoću darova i novca. Predati će se đavlu i neće imati Anđela Čuvari ili savjesti."
Sveti Irinej ( * 135-140) govori o Antiristu kao posebnoj ljudskoj osobi koja je vrhunski buntovnik (protiv Boga) među ljudima kao što je sotona vrhunski buntovnik među palim anđelima. Dalje Sveti Irinej navodi da će Antikrist doći u svoje vlastito ime i ostvariti gospodstvo nad svijetom pomoću zlih duhova i zlih ljudi.

Za Isusove riječi kod Evanđeliste Ivana: "Ja sam došao u Ime Oca svoga i vi Me ne primate. Dođe li tko drugi u svoje ime, njega ćete primiti." ( 5,43) Sveti Hilarije, Sv. Ambrozije, Sv. Augustin, Sv. Jeronim, Sv. Ivan Današćanski kao i Sveti Irinej misle da Isus ovom izjavom misli na Antikrista.

Sveti Anzelmo ( * 1033 + 1109) u svojim Govorima spominje da će Antikristova "inteligencija, rječitost nadmašiti sve do tada moglo ostvariti ili zamisliti; on će napamet citirati Sveto Pismo i posjedovati savršeno znanje svih umijeća."

Sveti Augustin( * 354 + 430) zastupao je mišljenje da će Antikrist biti pojedinačna osoba.

Papa Sveti Grgur Veliki (* 540 + 604) bilježi da "će oni koji Antiristu odbiju poslušnost umrijeti u najužasnijim mukama" za vrijeme kojih će "njihovi mučitelji izvoditi čudesa pred njihovim očima."




Jane de Royer (* 1731 +1798) poznata kao Sestra Marija od Porođenja -Nativitas, kaže da će Antikrist u dobi od 10 godina znati više nego itko drugi na svijetu, a kad mu bude 30 godina započet će svoje djelovanje.

Privatne objave
Eleen George:

" Doći će do Trećeg svjetskog rata. Njega će započeti čovjek sa turbanom na glavi, musliman. On će biti Antikrist kojega je na zemlju postavio Lucifer. Podići se se jedan snažniji u Siriji kad ovaj završi svoj posao. On će uzrokovati razaranje i bol. On će biti razlog za mnoga slomljena srca i suze te veliki progon kršćana. Zemlju će potresati potresi. On će biti veliki sotonski vođa. Ljudi će ga zvati "sotonino oko".

U Fatimi (Portugalu) Majka Božja je 13.svibnja 1990. rekla Don Stefanu Gobbiju:"Moja treća tajna, koju sam otkrila djeci ovdje kojoj sam se ukazivala, a koja vam do sada nije još otkrivena, bit će vam otkrivena samim tijekom događaja. Crkva će doživjeti vremena svog najvećeg otpada, nečisti čovjek uvući će se u nju i sjedit će u samom Hramu Božjem, dok će mali dio koji će ostati vjeran, biti podvrgnut najtežim kušnjama i progonima. Čovječanstvo će doživjeti čas svog najvećeg kažnjavanja i bit će spremno prihvatiti Gospodina Isusa koji će vam se vratiti u Slavi."




Majka Božja - 19. ožujka 1993. - "Pozivam vas da ostavite svijet po strani i vratite se Bogu. Stiglo je vrijeme velike kazne. Sotona, Antikrist će vladati.Potom dolazi Božja Pravda.Molite. Usmjerite svoje živote samo prema Bogu!"

Majka Božja - 15. srpanj 1993. - "Uskoro će se dogoditi ekonomski kolaps, koji će potaknuti razvoj jedne svjetske vlade, jedne svjetske ekonomije i jedne svjetske religije, kojima će na čulu biti zli čovjek Antikrist."

Poznatom vidiocu iz Ukrajine Josipiu Terelji, koji živi u Kanadi Majka Božja često se ukazje na farmi kod Marmore. Evo značajni odlomak Poruke koji je primio od Majke Božje u petak 18. rujna 1992. u 2 sata iza ponoći: "...Molim vas obratite naročito pažnju na proroštvo Ivana Apostola koji kaže: 'I vidjeh: iz usta zmajevih i iz usta zvijeri i iz usta lažnog proroka izlaze tri duha nečista, kao žabe. To su dusi zloduha, što čine znamenja, a pođoše sabrati kraljeve svega svijeta na rat za Dan veliki Boga Svevladara' ( Otkr 16,13-14). To si riječi koje će se uskoro proglasiti...Gospodin često koristi riječ 'zmaj', naziv koji je Bog dao đavlu. A naziv 'zvijer' i 'lažni prorok' to su sile, koje đavao zavodnik koristi za svoje zlobne ciljeve. Riječ 'zvijer' je onaj znak koji moraš shvatiti kao simbol vidljive sotonine organizacije na zemlji, koja danas vlada mnogim narodima na zemlji i koja se sastoji od tri zla duha: lažnih religija, politike i trgovine. A 'lažni proroci' su dio sotonine svjetske organizacije sa maskom kršćanstva, djeluje posvuda a ima glas progovara iza mrtve glave, a zove se Ujedinjeni narodi i Vijeće crkava.

Sveta Hildegarda( +1179) poznata je u Crkvi i po karizmi proroštva. O posljednjem antipapi i Antikristu je izjavila:


"Jedan musliman će se obratiti i postati svećenik, biskup i kardinal, pa kad novi papa bude izabran (neposredno prije Antikirsta), ovaj će ga kardinal ubiti iz ljubomore



prije nego što papa bude ustoličen, jer će sam htjeti postati papa. Kada kardinali zatim izaberu novoga papu ovaj će se kardinal proglasiti protupapom



i 2/3 kršćana če slijediti njega. On kao i Antikrist potjeću iz izraelskog plemena Dan."














Privatne objave



Johana Leary-a:



Antikrist dolazi. Preuzet će vlasti u tijeku većeg svjetskog nereda. Antikrist vladat će zajedno kao što je navedeno u Otkrivenju ali će im vladavina biti kratka vijeka." / Otkr 13,1-18/

Zvijezda najavljuje Antikrista

"Bit će spajanje (konjunkcija) zvijezda kao što je bilo sa Betlehemskom zvijezdom. Samo ovaj puta će to biti znak da nastupa moć Antikrista. Bit će vidljiva sa zemlje i zvjezdoznanci će to posvjedočiti ljudima. Od toga trenutka demoni će biti pušteni na slobodu da djeluju na Zemlji te će mučiti duše ljudi. Zlo će se povećati u ljudima. Kao posljedica toga stanja vjernici će biti žestoko iskušavani." (26.listopad 1993.)

"Moj narode pročitajte o Zvijeri u knjizi Otkrivenja (13,1), gdje je napisano: „I vidjeh: iz mora Zvijer izlazi sa sedam glava i deset rogova; na rogovima joj deset kruna, na glavama bogohulna imena.“Ova zvijer ubrizgava svoj otrov među narode Europe. To se događa u gospodarstvu tih zemalja, posebno djelovanjem na njihove valute. Sotona i Antikrist koriste neke ljude u svijetu da bi srušili svjetsko gospodarstvo tako da svojim udruženim silama zavladaju svim kontinentima. Nakon što obezvrijđenjem valuta zavladaju narodima, Jedan svjetski narod će predati svoju snagu Antikristu. Tada će se Antikrist sam deklarirati tko je i počet će progoni i nevolje. Antikrist koji dolazi je muslimanski vođa, i on će nastaviti ovaj progon kršćana. Plan jedinstvenoga svjetskoga poretka je proglasiti izvanredno stanje i ubiti što više kršćana

Antikrist je svoj dolazak u novinama oglasio govoreći o svojim slikama zvijezda koje su najavile njegov dolazak. On će tvrditi da je vođa svih religija. Povijest nekih Muslimanskih sekti je predvidjela njegov dolazak u vremenu sukoba, i neke sekte zapravo potiču njegov dolazak tako što dižu pobune u mnogim Arapskim zemljama. Knjiga Otkrivenja govori o Zvijeri po imenu Antikrist koji će vladati manje od tri i pol godine…Jednom kad se proglasi izvanredno stanje, proglas Antikristove vlasti nije daleko.

Majka Božja se ukazala u La Salettu i opisala događaje prorečene u Knjizi Otkrivenja. U Fatimi je 1917. je ponovila ono što je rekla u La Salettu, dodajući pritom još neke događaje koji su se imali dogoditi u dvadesetom stoljeću - i koji su se obistinili. To uključuje Drugi svjetski rat, širenje komunizma po cijelom svijetu i njegovo progonjenje Crkve, nečistoću među posvećenim osobama, modernizam, otpadništvo, kao i moralnu propast naše civilizacije.

Dana 14. svibnja 1989., Žena odjevena suncem ponovno je ocu Gobbiju progovorila:
"Ogromni Crveni zmaj - to je bezbožni komunizam koji je posvuda proširio nijekanje i tvrdoglavo odbacivanje Boga. Ogromni Crveni zmaj - to je marksistiško bezboštvo, koje se javlja s deset rogova, odnosno snagom svojih sredstava priopćavanja, kako bi čovječanstvo naveo na neposluh prema deset zapovijedi Božjih, kao i sa sedam glava, na kojima je sedam kruna - znak autoriteta i kraljevske vlasti. Okrunjene glave označavaju države u kojima se komunizam ustoličio i vlada snagom svoje ideološke, političke i vojne moći.

"Ogromni je crveni zmaj kroz ove godine uspio čovječanstvo zavesti zabludom teorijskog i praktičnog bezboštva, koja se sada proširila na sve narode svijeta. On je tako uspio izgraditi novu civilizaciju bez Boga, materijalističnu, egoističnu, hedonističnu, jalovu i hladnu, koja u sebi nosi sjeme truleži i smrti."

Crna je zvijer masonerija. Ona je možda jedina i najveća sekularna sila u svijetu danas koja se svakodnevno izravno bori s Božjim stvarima. Ona predstavlja nadzornu silu u svijetu, koja djeluje iza scene na području bankarstva i politike, te se s uspjehom ubacila i u sve religije. Masonstvo je elitna globalna sekta koja potkopava autoritet Katoliške Crkve, a čiji viši redovi tajno snuju o uništenju papinstva. Papinstvo i dalje ostaje metom, poradi nadzora i utjecaja što ga Rim provodi i uživa - a masonerija priželjkuje.


:dtyste:
I
tako dalje...jako mnogo je različitih tumačenja. Za kršćane je utješna Isusova riječ: "Ne bojte se. Ja sam s vama u sve dane do svršetka svijeta"...i "tko ustraje u vjeri, spasit će se."





sta fali ovom tumacenju fali istina,samo toliko! a kad fali istina onda gledamo laz. tu je tragicna stvar. ljudi ce gledati laz,verovati lazi i Bog ce im cak dati SILU PREVARE DA VERUJU LAZI KAD NE HTESE VEROVATI ISTINI! tako pocinje.
sada,sta je to sila prevare. pogledajmo ovde...kaze se da milenijum Hristov prorican pocinje od Hrista pa nadalje. da li je Rec Bozja jedina amen? onda ona ovako kaze,da ce u milenijumu biti jasno vidljivo sledece:nece biti udjenja po celoj zemlji,macevi na raonike,koplja na srpove(nece biti ratova mrznje) ljudi ce dopuniti veku 1000 god,dete ce se zvati dete od 100 god(zar to danas nije starac,a kaze se milenijum je poceo i nikako da se zavrsi jer vec je proslo 1000 god .ljudskog tumacenja. LAV I JAGNJE CE SKUPA PASTI TRAVU! STA KAZE,LAV I JAGNJE SKUPA!!!! POTOM DA CE DA LAV PASE TRAVU!!!! DETE CE SE IGRATI NAD RUPOM ZMIJE VASILINSKE!!!! IGRATI NAD RUPOM ZMIJE OTROVNICE?!.... GDEE JA TO ZIVIM,NA NEKOJ DRUGOJ PLANETI KAD SVE TO NE MOGU DA VIDIM OKO SEBE NA OVOJ NASOJ PLANETI GDE SVE OVO TREBA DA SE ZBIVA U MILENIJUMU. dakle, da li je ovo Rec Bozja ? ali kome ce mo verovati. poostoji jedna tajna vere,a ona se sastoji u jednom jeri,da ne znam ko od ljudskog mesa dodje i ne znam sto kaze,vernik vere ce verovati vise Bogu. jer ljubi Boga. amen. tu lezi sve.
antihrist papa uci kad ce doci antihrist,to je jedan od najtuznijih apsurda njegovih vernika . jako tragicno. postoji jedno mesto gde je tako jasno ukazana katolicka crkva danas da doista samo slepac teski koji ima taku mracnu koprenu na ocima ne moze je tako vidljivo ocrtanu spoznati:
Man of God - Zlatko Sudac i velika bludnica ( Part. 1 ) - YouTube

ma kakav vatikan...
njega ne pitaju ni USA,ni GB koje su vodeca politicka svetska sila.
Da nije mozda Iran politicka sila ili religiozna,ili mozda Turska,ili Kina,Indija????
Zna se sta je religiozna moc ,a sta politicka,a Vatikan ima samo religijsku moc.
To sto je bogat i sto koketira sa politicarima jeste tacno,ali to i pise u Bibliji.
tako da vatikan predstavlja kurvu-vavilon veliki koja jase na zveri...
vatikan nije dakle politicka sila?! pa ko se kome klanja kad dodju drzavnici,jasno govori ko je sila a ko nije sila! a da ne kazem sta rec govori. danilo kaze da ce bezakonik imati uista i govoriti velike stvari,jasan opis coveka. otkrivenje za drugu zver kaze da je njegov broj identican broju coveka,cijem broju,coveka i da je on 666. kako poverovati da un ili amerika kao drzava ima uista i da je identicna broju coveka? covek je u stvaranju sazdan sesti dan ,od sedam dana stvaranja! broj coveka 666. ne broj drzave,coveka! kad je to amerika sela u crkvu Bozju,kad je amerika rekla ili ce reci ili un, ja sam Bog!? od kad amerika sedi na sedam brexzuljaka odakle zver deluje. zar to nije rim a ne un.?! od kad amerika je zena velika bludnica ,tajna velikog vavilona?! mora se uzeti sve Pismo a ne proizvoljnost ljudska!!
you tube:man of god :antihrist
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
slažem se da je moć i snaga papstva u SAD, pa i u NATO
inače za one koji neznaju NATO je oružana sila novog svjetskog poretka

prva zvijer je vatikan i rimska crkva
druga zvijer, slika zvijerina je adventistička crkva

spominje se i žig zvijerin
koji če ljudi nositi na čelu i na desnici
ako ima zainteresiranih mogu i to objasniti...

broj 666 su kršćani odgonetnuli još odavno
u specijalnim misama koje služi rimski pontifex maximus ima na svojoj kapi otraga napisano
na latinskom jeziku namjesnik sina božjeg
kada se ta slova zbroje, dobiva se iznos 666
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Evo jednog pitanja za razmisljanje,ako je ikona (kopija) zveri crkva,ko je onda zena koja jase zver?i ko je zver koja gazi zenu?Pa EVROPA
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
prva zvijer je vatikan i rimska crkva
druga zvijer, slika zvijerina je adventistička crkva

Ne znam na osnovu cega si doneo zakljucak da je druga zver Adventisticka crkva?

Druga zver predstavlja Sjedinjene Americke drzave koje ce u poslednjem vremenu raditi u korist Vatikana i progoniti verni Bozji narod.

Ikona ili slika zveri je otpali protestantizam sjedinjen u ekumenskom savezu koji usvaja lazna ucenja papstva ili Rimokatolicke crkve, i koji ce u poslednjem vremenu ispoljiti progoniteljski duh prve zveri odnosno Rimske crkve, i iz tog razloga ona je slika prve zveri jer poprima identicna obelezja koja ona poseduje..


 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ne znam na osnovu cega si doneo zakljucak da je druga zver Adventisticka crkva?

Druga zver predstavlja Sjedinjene Americke drzave koje ce u poslednjem vremenu raditi u korist Vatikana i progoniti verni Bozji narod.

Ikona ili slika zveri je otpali protestantizam sjedinjen u ekumenskom savezu koji usvaja lazna ucenja papstva ili Rimokatolicke crkve, i koji ce u poslednjem vremenu ispoljiti progoniteljski duh prve zveri odnosno Rimske crkve, i iz tog razloga ona je slika prve zveri jer poprima identicna obelezja koja ona poseduje..


ndp je odgovorio dobro.eu.ce najpre dati vlast drugoj zveri,a potom ce od Boga biti upotrebljena da se podigne na istu i da je unisti.Bog daje u srce,pise tako.
druga zver niti je adventist.cr.niti amerika,vec smo kazali da se mora pratiti sve napisano,ne deo Reci,ili neko ljudsko nadmudrivanje i nagadjanje. amerika nema usta,ne dolazi sa sedam brezuljaka itd. to je antihrist sa brojem 666.dobro je napomenuto da je taj broj vezan za onog ko ce sesti u crkvu Bozju i govoriti da je BOG i da je to dobijeno njegovim iskazom,zamenik sina Bozjeg.tako se izdao sam. amerika niti je sela u crkvi,niti se tako oglasila kao zamenik sina Bozjeg.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
slikazvijeri.jpg


slikazvijeri2.jpg


slikazvijeri3.png


slikazvijeri4.png


slikazvijeri5.png


slikazvijeri6.png
 
Natrag
Top