Ko je po bibliji Ilija koji ce doci u poslednjem vremenu

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.277
Sta mislite, da li je slucajno sto se teroristicki napad dogodio juce u Briselu bas 22 marta?

I sta mislite, zasto je na sahrani Josipa Broza Tita bilo 11 predsednika nacionalnih parlamenata, i 22 predsednika vlada.

I da li je u tom smislu slucajno da od 1989 godine kada sam poceo da tragam za smislom zivota, do 11 sptembra 2011 kada se dgodio teroristicki napad u New Yorku - prodje 22 godine.


I da li je slucajno da od 1989 godine kada sam počeo da tragam za smislom života, do 2011 godine kada je otpočelo izlivanje Božjih sudova koji su praceni velikim zemljotresom u Japanu 11 marta 2011 godine - prodje 22 godine.

I sta mislite, da li je slucajno da od Titove smrti 1980 godine, do 2002 kada sam prihvati delo koje je Bog pokrenuo u svojoj crkvi - prodje 22 godine.

Da li je slucajno da od mog rodjenja 1974 godine, do 1996 godine kada je umro bivsi predsednik Srbije i Jugoslavije Slobodan Milosevic - prodje 22 godine.

I na kraju, da li je slucajno da od 1989 godine kada sam poceo da tragam za smislom zivota, do 2011 kada se dgodio teroristicki napad u New Yorku - prodje 22 godine.

--------------------------------

Da li je slucajno da se teroristicki napad u New Yorku dogodio 11 septembra?

Da li je slucajno da 11 marta 1996 godine u pritvoru Haskog tribunala umre bivsi predsednik Srbije i Jugoslavije Slobodan Milosevic.

Da li je slucajno da od 2004 godine kada sam od Gospoda pozvan na sluzbu u delu probudjenja i reforme crkve, do ovih teroristickih napada u Briselu 22 marta 2016 godine - prodje 11 godina.

Da li je slucajno da je brat koji je zajedno samnom pozvan od Gospoda na sluzbu reforme i probudjenja, 11 dana 11 meseca novembra 2015 godine doziveo povredu noge u saobracajnoj nesreci, onako kako mi je to Gospod i objavio par godina ranije, kao jedan od znakova vremena kraja i Hristovog drugog dolaska u slavi, tacno 11 godina od kada sam pozvan od Gospoda na sluzbu probudjenja i reforme crkve 2004 godine.

Da li je slucajno da od 1989 godine kada sam počeo da tragam za smislom života, do mog krštenja 2000 godine - prodje 11 godina.

Da li je slucajno da od 2000 godine kada sam krsten u Adventnoj crkvi, do 2011 godine kada je otpočelo izlivanje Božjih sudova na ovu zemlju koji su bili praceni velikim zemljotresom u Japanu 11 marta 2011 godine - prodje 11 godina.

Da li je slucajno da od 1993 godine kada sam prvi put dosao u Adventnu crkvu, do vremena kada me je Bog pozvao u službu u delu probuđenja i reforme crkve 2004 - prodje 11 godina.

Ja ne vidim u ovim podudarnostima nista, zapravo to i nisu podudarnosti...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zao mi je, jer su ove podudarnosti ocigledne, i pokazuju da Bog vodi pojedina svetska desavanja, i da podize svoje izabrane sluge koji treba da najave vreme posledka, i Hristov drugi dolazak u slavi, a kao sto vidimo, i zemljotresi koji su se dogodili a koji su bili znak pocetka izlivanja Bozjih sudova na zemlju, i teroristicki napadi u New Yorku, i Briselu - kao centrima svetske moci,, i odredjene smrti politickih lidera koji su vladali na ovim prostorima, i na kraju podizanje odredjenih ljudi pojedinaca na ovim prostorima, sve se to izdesavalo u identicna vremena - u iste dane, mesece, i godine, sto pokazuje da je ovo podrucje Srbije odabrano, da iz njega budu podignuti oni koji ce najaviti dolazak poslednjeg vremena, desavanja koja ce ga obeleziti, i pozvati crkvu i svet da se pripremi za ovo vreme kraja, i Hristov drugi dolazak u slavi.

Ko je otvoren razumece sve ovo, ko nije - on ce nazalost morati da saceka da ove pojedinosti dobiju svoje ispunjenje u danima koji su pred nama.

Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Izabrani sluga je Ilija i Mojsije i oni će svom narodu objaviti.
Tebi je Miler objavio i znaš da su oni skakavci sa repovima i krilima Turci što izađoše iz zemlje a satana im je Sultan.
Fanatizam je teška stvar.
Kako sad novi datumi kad je Jelena rekla da je 1844 Isus stigao i da od tad više NEĆE BITI NOVIH DATUMA jel si ti to odbacio vešticu ili si zaboravio njene reči?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nakon isteka biblijske hronologije vremena Bog deluje na nacin koji je iskljucivo po njegovoj volji, i van svakih ocekivanja.
Nemam dopustenje od Boga da o ovome pisem javno.
Svedocanstvo je pravovremeno dato, i to iskljucivo po njegovoj volji.

Inace, napravio sam izmene u tekstualnoj formi, i ovo svedocanstvo sadrzi dovoljno informacija za svakoga ko je otvoren za istinu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Decice moja,
mozda ce vam znaciti nesto ovaj stih iz Biblije
2.carevima 2:15
15 A kad s druge strane videše sinovi proročki, koji behu u Jerihonu, rekoše: Počinu duh Ilijin na Jelisiju. I sretoše ga i pokloniše mu se do zemlje.
Razmislite pa kazite
Zato su tako kazali?Da li zbog Jelisejevog ucinjenog dela,ili "neceg drugoga"?
Da li je ovaj "Ilijin duh" osoba ili pak nesto drugo???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Duh Ilijin nije nista, vec se ovin izrazom ovde misli na prenos autoriteta, prenos moci da se cine ista dela i cuda, a pokrenuta su od Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Duh Ilijin nije nista, vec se ovin izrazom ovde misli na prenos autoriteta, prenos moci da se cine ista dela i cuda, a pokrenuta su od Boga.
Istina je negde na pola....
Duh Ilijin iz Biblije je bio veoma mocan,a ne nista....Nadalje dvostruki deo Ilijinog duha,znaci da se duh moze deliti na vise delova....i sta to dokazuje? da li je taj duh osoba ili pak Bozja pokretacka delujuca sila???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U svakom slucaju nije osoba, jer opsednutost duhom drugog coveka koji bi usao u necije telo - u bibliji ne postoji.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U pogledu na proslonedeljne velike zemljotrese u Japanu 16 i 17 aprila 2016 godine, oni su se dogodili posle tacno odredjenog perioda vremena, koji pokazuje da su ovi dogadjaji kao i svi slicni predhodni - vodjeni Bozanskom rukom, i da predstavljaju Bozje sudove koji su odpoceli u tacno odredjenom periodu, a to je 21 mart 2011 godine.

Naime, od 21 marta ove godine koja predstavlja godisnjicu pocetka izlivanja Bozjih sudova, do 16 i 17 aprila kada su se dogodili ovi zemljotresi - proslo je 26 od prvog, i 27 dana od drugog zemljotresa u Japanu.

- Od mog rodjenja 1974 godine, do mog krstenja biblijskim krstenjem u Adventistickoj crkvi 2000 godine - proslo je 26 godina.

- Od mog rodjenja 1974 godine, do vremena kada je Bog pokrenuo veliko delo probudjenja i reforme unutar svoje crkve 2001 godine - proslo je 27 godina.

Takodje:

- Od rođenja moje bake 1922 godine, do rođenja moje majke 1948 godine - prošlo je tačno 26 godina.

- Isto tako, od rođenja moje majke 1948 godine, do mog rođenja 1974 godine - prošlo je 26 godina.

- I na kraju napomenuto, od mog rođenja 1974 godine, do 2000 godine kada sam kršten biblijskim krštenjem u Adventističkoj crkvi - prošlo je 26 godina.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Dakle Ilija koji ce doci je predstavljen kao covek Jovan Krstitelj,koji je kao i Jelisej dobio takav oblik duha,odnosno Bozje delujuce sile.,jel kao sto videsmo duh moze da se deli ljudima,
 
Natrag
Top