Ko je odgovoran za poreklo zla?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Izbjegavajte postavljati postove na stranom jeziku kada je god to moguće, ako vam je stalo da vas razumije što više čitalaca ovih stranica.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
@Joker
Doba gluposti.

P.S.
Izbegavajte da postavljate stihove iz biblije mladjima od 18 godina.
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Eva je sve kriva! Oće ona jabuke, eto joj sad. Zbog nje sad sve žene rađaju u mukama A mogle su lepo da rašire noge i samo malo stisnu, ko da prdnu. U tramvaju su mogle da rađaju putem do posla - "Juff, izvinite pobeglo mi." i odma na sisu. Sem onih žena koje dobiju epiduralnu anesteziju pa, ko fol, ne osete ništa. Al te nisu od Eve, te su od Mileve. Sad sve žene više vole banane od jabuka, al džaba, kasno. Adam je tu samo sporedni lik, sporadična žrtva, zato muškarci ne rađaju nego samo prave decu u znoju lica svog. Da je bio pametan i odkanto Evu kad ga je nagovarala nebi morao ni da ih pravi. Nebi morao ništa da radi,po ceo dan bi ležao i gledao tv, ko moj komšija, kad god dođem on na kauču ko da je srasao sa njime i u ruci daljinac a zove se Adam pa mi ništa nije jasno. Nema žene, nema dece, samo brata koji radi u opštini pa preko njega svakome sve sređuje. Pitao ja komšiju da mu nije neki brat nekada možda umro. Kaže da nije. A ja sve mislim, mora da i "gore" ima neku vezu kad mu je ko u raju. Broj picerije koja ih dostavlja šrafcigerom upiso na daljinskom upravljaču, ni njega ne može da zapamti. Taj dere samo po picama i pivu, neće taj jabuke, zna šta se ne sme. Kažu ostavi se pića i cigara a treba se ostaviti žena i jabuka...
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Kažu da je put u pakao popločan dobrim namerama. Kuda vodi put koji je popločan zlim namerama?
 
Natrag
Top