Ko je odgovoran za poreklo zla?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Poreklo zla. Dokumenti" intervju sa dr.Radišom Antić Emisije emitovane na televiyiju YU INFO, Srbija.
Kod:
http://svetlostistine.no-ip.org/Videoteka/EmisijePropovedi/AnticRadisa/EmisijaDokumenti.aspx
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
zlo je najlakše definirati kao prekršaj Božjeg Zakona

vidim da ste govorili ranije o broju zvjeri 666
to su kršćani otkrili davno, davno
taj broj 666 imam papa na svoj kapi koju nosi na specijalnim misama, u specijalnim prilikama
to je broj antikrista

naime na negovoj kapi piše na latinskom jeziku
NAMJESNIK SINA BOŽJEG
i kada se ta slova latinskog pretvore u brojeve i zbroje
dobiva se broj 666, to je broj zvjeri

pronađite nekoga ko zna latinski pa vam prevede
namjesnik sina Božjeg i uvjeričete se sami
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
znaci ja mogu da drzim ljude kao robove i da ih bijem ? po bozijem zakonu to je ok
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
pa i za dobro je odgovoran covek koji ga izabere, nema tu mnogo mudrovanja imas pozitivnu i negativnu stranu, znaci dobro i lose ti biras sta ces i kojim putem ces da ides
i ako uradis nesto dobro nije to sveti duh uradio nego si ti to uradio sa tvojom odlukom i stavom razmisljanja
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
pa i za dobro je odgovoran covek koji ga izabere, nema tu mnogo mudrovanja imas pozitivnu i negativnu stranu, znaci dobro i lose ti biras sta ces i kojim putem ces da ides
i ako uradis nesto dobro nije to sveti duh uradio nego si ti to uradio sa tvojom odlukom i stavom razmisljanja

Takav odgovor sam ocekivao. Koji ce nam onda bog?
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Takav odgovor sam ocekivao. Koji ce nam onda bog?

pa za taj zivot posle smrti, posto je on dobra strana onda oni ljudi koji odaberu dobru stranu tokom zivota, oni samim tim su izabrali i dobru stranu nakom smrti, ja ne mogu da definisem sta je bog i ko je bog, posto to ne znam i necu da lupam svasta u vezi toga, ali znam dobro sta je duh sad sta se desava posle ja neznam i necu da lupam, znaci ovde sam uzeo mogucnost zivota posle smrti, mozda taj duh umire odmah nakog smrti coveka, mozda ne umire nego ima neki zivot da li je on vecan ili nije to je isto nesto trece
 
Natrag
Top