ko igra najbolje fudbal ovde

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Polako Ceco sa razgibavanjem, treba posle utakmicu da igramo. Nemoj da nas forsiraš pre vremena yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
drago mi je da sam postavljena i ostavljena za fizioterapeuta...sad nesto za utezanje i ucvrsivanje...misica...morate da igrate isto ovako..za zagrevanje..moze i kao zenske a moze i kao muski..ko ovo uspe bice u najboljoj kondiciji ikad...

Moras i ti prvenstveno da budes u kondiciji. Mnogi od njih ce pokusati da beze .... Pa ... Znas sta ti je ciniti ....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
cika doco ...ja sam uvek u formi..pa nece valjda da beze sa treninga...ma nece ja cu da im skrenem paznju da se skoncentrisu ...pazi vamo..gledaj u me...dotakni me...mislim ko me stigne...


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
drago mi je da sam postavljena i ostavljena za fizioterapeuta...sad nesto za utezanje i ucvrsivanje...misica...morate da igrate isto ovako..za zagrevanje..moze i kao zenske a moze i kao muski..ko ovo uspe bice u najboljoj kondiciji ikad...



Sve sam uradio po instrukcijama samo ne mogu ovaj batšejk da napravim... :/
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
doco ima da ti sredimo to koleno..nece kleca vise kad ugleda ...dobru ribu...yes3





zonki...samo nastavi da vezbas..vezba cini cuda..mada ako ti guza mala ..tesko da savladas..treba ona iz tvog spota na koju se lozi papa..ona nema problem sa sejkom...a ti ..potrudi se koliko toliko..:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa šta ću kad imam malo dupe i nemam za šejkovanje...Liči na ovo
man_ass_naked.jpg

Ali samo branik...
E da mi je jedno ovako...makar i tuđe
a_butt_to_be.jpg

Doktore pomagaj!!!!! Vodite me Wizardu,moram na terapiju,jel nabavio onoh psihoterapeuta?
 
Natrag
Top