ko igra najbolje fudbal ovde

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ovaj igra najbolji fudbal...

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ceco, ne mešaj se u struku nego kaži otvoreno da želiš da fizioterapeut, a ne tu nešto bojažljivo... :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
pa eto ..ja onako malko diskretno da se nametnem kao fizioterapeut..masaza i to...ako me primate i ja cu primati vas...:) jel mogu..jel mogu?

Može, može ja odobravam yes3
Jovan nešto kilavo okuplja ekipu, na kraju će neku decu da nađe, nije to to.
Nego nismo nešto u kondiciji, lako može da se istegne mišić, treba tu fiziotarapeut kao ti, da to sve utegne i postavi stvari na svoje mesto yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Može, može ja odobravam yes3
Jovan nešto kilavo okuplja ekipu, na kraju će neku decu da nađe, nije to to.
Nego nismo nešto u kondiciji, lako može da se istegne mišić, treba tu fiziotarapeut kao ti, da to sve utegne i postavi stvari na svoje mesto yes3

Za sta li te ja placam? Cccccc .... Pola dana ode, pacijenti se gomilaju a ti ovde delis savete o sastavljanju ekipe .... Lelke Boske, sto me nakaza ovako ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Za sta li te ja placam? Cccccc .... Pola dana ode, pacijenti se gomilaju a ti ovde delis savete o sastavljanju ekipe .... Lelke Boske, sto me nakaza ovako ....

Ma ovde sam samo na blic da obezbedim adekvatnu medicinsku službu.
Sve je to povezano i više nego što izgleda na prvo pogled yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
drago mi je da sam postavljena i ostavljena za fizioterapeuta...sad nesto za utezanje i ucvrsivanje...misica...morate da igrate isto ovako..za zagrevanje..moze i kao zenske a moze i kao muski..ko ovo uspe bice u najboljoj kondiciji ikad...



 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top