Ko "duva", nek' ga Bog sacuva

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Koj gi duva nek gi duva....yes3
Ja si više ni ne duvanim....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Živim zdravo. Ne pušim ni cigare a sigurno ne i marihuanu.
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
40
Marihuana je kao i svi drugi opijati - iskrivljena slika stvarnosti.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Marihuana je kao i svi drugi opijati - iskrivljena slika stvarnosti.

Jel stvarno? Uuuuu...

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja volim životinje, al volim i biljčice. Šta ćeš, široko mi srce, sve u njeg stane.

-----------------------
5bcx04.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146

Daj mi taj groove
Daj mi taj beat
Daj mi taj heat
Daj smotaj shit
Motaj, motaj, motaj, smotaj!
Kakav speed, kakav ex
Bolje ganja, onda sex
Bolje stvaram novi zvuk
Lakse stvaram novi text
Relax, smotaj…
Drugu, prva pukla je k’o keks
Jedna nije dosta, motaj next
Easy prolazim kroz citav stress
Ne uklapam se ja u sav taj mess
 
Poslednja izmena od urednika:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Slušajte vi,gospodo iz duvačkog orkestra:


:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773

Ne konzumiram niti sam ikada poželela
Poznavala sam nekoliko mladih osoba koji su tragično završili.
A što se tiče zaštite drugih teško da se može uticati na nekog, barem ja nisam uspela.
Mislim da su tu potrebne osobe koje su specijalizovane za tu oblast,
čak i tada treba mnogo truda i vremena a izvan svega odluka pojedinca.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Marihuana je bezopasna biljka ako se umereno konzumira. Ono što ta prastara, drevna biljka uništava jesu moždane ćelije... Ali, u daleko manjoj meri nego bilo koje alkoholno piće koje jeste legalno i organizmu ne čini ništa dobro. Razmislite malo, odete u kafanu, nalijete se sa društvom, nakon nešto vremena kreće se sa učestalijom upotrebom toaleta.... ponekad se odgegate kući ili vas taxijem odšlepaju, whatever... posle toga? Smrdi vam cela soba na džibru... boli vas glava.... ali ste "namireni" i srećni... i vrlo verovatno vas čeka WC šolja... da se ispraznite još malo. Novčanik? Posebna priča. Da ne pominjemo agresivnost i grlatost kod kafanskih gostiju...

Najveća caka je u tome što je ipak bitnije (nažalost) šta državi odgovara više, ne vama, to jest nama. Naši predsednici i ministri i ostali, više gotive pijanu nego li uduvanu masu. Više im odgovara pijana osoba koja će da napravi neko sranje, pokaže malo mooda u žaru pucanja alkohola u glavu i eventualno plati neku kaznu, te usput da izdvoji koju sumu iz svog džepa i na taj način da doprinese plaćanju poreza, itd... Zato ovo i jeste legalno, dok ovo drugo nije, mada..... Kako vreme odmiče, popušta se sve više... Los Anđeles je sada poznatiji kao "Los Ganđales", npr... Medical Marijuana, itd..

Manje im odgovara neki tamo "hipik" koji će da srola jednu buksnu, naoštri čula, potom sedne na bajk, stavi sluške na uši i vergla... ili ode na pecanje... ili krene da svira... ili krene da crta... eventualno napiše nešto...
Čuli ste za Stivena Spilberga? Jok niste... :p ... E, verovali ili ne, ne bi taj bio toliko dobar u svom poslu bez te biljčice.

Ne samo da nije prouzrokovana nijedna smrt, već je agresivnost dovedena na minimum minimuma kad je neko uduvan.
I još jedna trik činjenica...

Marihuana, kanabis, gandža, vutra, trava, sativa, Marry Jane, kako god... da bi iznikla iz zemlje zahteva: sunce, vodu i vaš trud. Može se đubriti (pomeša se ptičiji izmet, blato i voda) ali ne mora.
Dakle, reč je o POTPUNO prirodnom procesu... nema hemije, nema dodataka, nema laboratorije, itd... šta vam to govori? :)

Pitajte Kineze ili Indijance za njihovu lulu mira.

Što se mene lično tiče, alkohol (ni kap) nisam stavio u usta već 4 godine. Nisam nikada bio urnisan do besvesti iz dana iz dan, sačuvaj bože, ali bilo je dana kada se po 15 krigli od 0.5 (Crno Nikšićko) slilo u mene.. Neki znaju koji je osećaj sutradan.. :S
Marihuanu povremeno koristim. Nekima recimo jednom nedeljno, zbog svakojakih stesova i problema, treba bensendin... ili slično. Meni ne. Jedan džokavac zameni to samo tako. :)

Ono što nije dobro, jeste kada nezapošljena osoba, bez puno obaveza i na tuđoj grbači konzumira marihuanu često.... to ne valja nikako. Tako se postaje bolid, preživar... i naravno lenčuga.
Takvi slučajevi nikome nisu dobri, a opet, i sa bilo kojim drugim opuštajućim sredstvom situacija je ista..

Ja sam za legalizaciju "dodatne poljoprivredne delatnosti".
Bez hemije i laboratorije.

Peace.
 
Natrag
Top