Ko "duva", nek' ga Bog sacuva

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sve što leti i treba da leti
sve što peva u treba da peva
sve što duva i treba da duva
ko se čuva i bog ga čuva
..........yes3.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Sve što leti i treba da leti
sve što peva u treba da peva
sve što duva i treba da duva
ko se čuva i bog ga čuva
..........yes3.

kako beše ona

kad mi kažeš ti lupi dlan o dlan....kad mi kažeš i . ..dalje ?

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ako se ne varam, ovde se prica o marihuani, a ne o heroinu... tako da mi u startu nije jasno od kakve bih to bolesti trebao da zastitim svoje najblize...?????? :dntknw: :dntknw: :dntknw:

Ja sam prvi susret sa marihuanom imao u srednjoj skoli i bila je to ljubav na prvi dim...:D
Evo i dan danas smo u velikoj ljubavi i srecemo se bar dve veceri u toku nedelje, bez ikakve namere da se rastajemo... Dakle pusim, zato jer uzivam u tome... :D

Sa ljudima koji konzumiraju marihuanu susrecem se svakog dana i svuda...
Moj mladji brat duva, skoro celo drustvo duva, pojedine kolege duvaju...
I, ne vidim da ikom ista fali... pri tom pricam o odrasilim ljudima ( neki od njih su u braku, imaju decu ),ostvarenim u svakom pogledu, a ne o nekoj decurliji... yes3

 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
164
Eeeeee dok je bilo Tita bilo je i shita ...:drag::drag:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Pa bas od takve .... da je zdravo svi bi pusili ..... Mada misljenja su uvek razlicita ......

Misljenja jesu uvek razlicita i ja uvek postujem tudje...

Ali... s obzirom da nije dokazano, ni naucno ni medicinski, da marihuana izaziva bilo kakav vid zavisnosti, rec bolest je potpuno neprikladna za datu temu...

U krajnjem slucaju ( to vec jeste naucno dokazano ), cigarete i alkohol su mnogo stetniji po coveka od marihuane, pa ne vidim da se oko toga pravi takva fama... ;)

Uostalom u uvodnom textu ove teme sve to lepo pise... samo bice da ga je retko ko procitao... :dntknw:


motajoint.gif
motajoint.gif
motajoint.gif
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Uostalom u uvodnom textu ove teme sve to lepo pise... samo bice da ga je retko ko procitao... :dntknw:

Ja sam ga stavio na diskusiju. Postujem i ja tudja misljenja .... Ali zadrzavam i svoje .... Uostalom, pise da ne izaziva zavisnost ali da ima stetnosti pa makar i one minimalne - moramo se sloziti da ima .....

Samo sam hteo misljenja ljudi .... Ispade da sam jedino ja budala sto nikad nisam ni probao :???:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ja sam ga stavio na diskusiju. Postujem i ja tudja misljenja .... Ali zadrzavam i svoje .... Uostalom, pise da ne izaziva zavisnost ali da ima stetnosti pa makar i one minimalne - moramo se sloziti da ima .....

Ja nigde nisam rekao da ta minimalna stetnost ne postoji...
Ali ako cemo tom logikom, onda u izreci " Vecina stvari koja coveku prija ili je stetna po zdravlje ili zabranjena zakonom" i te kako ima istine...
Mogao bih sad da ti navedem zilion stvari koje svakodnevno konzumiramo,a koje su stetnije od marihuane ali nije to poenta price....

Samo sam hteo misljenja ljudi .... Ispade da sam jedino ja budala sto nikad nisam ni probao :???:

Daleko bilo, da si budala zato sto nikad nisi probao... Zasto bi probao bilo sta ako te ne privlaci?

Po meni su budale oni koji probaju i trose narkotike pod uticajem okoline, misleci da ce se tako lakse uklopiti u neko drustvo, a ni sami ne znaju zasto to rade...


Btw, kapiram da je glavni problem ovakvih diskusija, sto ih pokrecu i u njima ucestvuju ljudi, koji nemaju nikakvog licnog iskustva sa datom tematikom, nego o tome znaju tek toliko koliko su negde mogli da procitaju... A, nije svako slovo na papiru istina... :roll:
 
Natrag
Top