Katolicizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A Laodikejina i Tripova biblija uci, eno sami to priznaju! I jos kazu da im je to sastavni deo teologije!

To je brate sastavni deo teologije Adventista Sedmog Dana. Ne samo nih dvojice. Ako Marko zaista misli da nije, onda se nalazi u velikoj zabludi.


Izmisljaju i ovo, kao i sve ostalo! To je ono sto sam i rekao da oni jedino propagandu sire!

Ne izmišljaju oni, nego izmišljotine koriste (videli od "duha proroštva") da bi sebe prikazali ispravnima i pravednima, a svoju laž, kao "evanđelje" i istinu.

Bolje da si ti pocesljao tu grivu, nesto ti se ofucala :)

Ma to mu je perika. On lav Yehudin, nije. Cerekanje mu odaje pravi identitet.... :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Šta je onda trebalo biti sa onim područjima gde su dominantni protestanti ako je haos i beznaće tamo gde su dominantni katolici?

Ako kažu da su sveta i saborna crkva apostola.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ako je toliki haos gde dominantna KC, koliki bi trebao biti haos gde nije, ako smatraju da su apostolska crkva, a smtraju.

Dela dokazuju da nisu. Sada to najbolje vidimo.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je opšte poznata činjenica, Ali EGWisti imaju problem sa sagledavanjem činjenica, "duh proroštva" im je poremetio kongitivnost.

Hajde lepo ti nama ovde javno kazi "KAKO TE NIJE SRMOTA?
Prvenstveno da nosis ime dragog spasitelja Gospoda Isusa Hrista, a da prosipas takvo bezumlje, i mrznju prema svacemu i svakome koji se ne slaze sa tobom.
Potom da lazes i izvrces sve sto se moze izvrnuti.

Zakljucak je da si ti moj prijatelju daleko od Hrista, da ti to ime dodje samo kao pokrice za bezakonje i greh, i ne bojis se ni Boga ni suda Bozjeg, i ne postujes ni njegovu zapovest "DA STAVIMO STRAZU PRED USTIMA SVOJIM JER JE JEZIK VELIKO ZLO" i "DA NE PROSIPAMO BEZUMLJE I DA NE LAZEMO I NE IZNOSIMO NIKAKVU LAZ PROTIV BLIZNJIH"

Pazi, onaj gore te vidi sta radis, i ako ljudi to ne vide, ljudi koji su zaslepljeni kao ti, ili svesno zatvaraju oci pred bezakonjem.

Bog veliki sudija ce ti suditi za svaku rec, cak i tajne pomisli ako se ne pokajes i ne odreknes bezbostva.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Hajde lepo ti nama ovde javno kazi "KAKO TE NIJE SRMOTA?
Prvenstveno da nosis ime dragog spasitelja Gospoda Isusa Hrista, a da prosipas takvo bezumlje, i mrznju prema svacemu i svakome koji se ne slaze sa tobom.
Potom da lazes i izvrces sve sto se moze izvrnuti.

Zakljucak je da si ti moj prijatelju daleko od Hrista, da ti to ime dodje samo kao pokrice za bezakonje i greh, i ne bojis se ni Boga ni suda Bozjeg, i ne postujes ni njegovu zapovest "DA STAVIMO STRAZU PRED USTIMA SVOJIM JER JE JEZIK VELIKO ZLO" i "DA NE PROSIPAMO BEZUMLJE I DA NE LAZEMO I NE IZNOSIMO NIKAKVU LAZ PROTIV BLIZNJIH"

Pazi, onaj gore te vidi sta radis, i ako ljudi to ne vide, ljudi koji su zaslepljeni kao ti, ili svesno zatvaraju oci pred bezakonjem.

Bog veliki sudija ce ti suditi za svaku rec, cak i tajne pomisli ako se ne pokajes i ne odreknes bezbostva.

Zašto si na čovjeka nasrnuo samo zbog toga što se složio sa mnom i ponovio moju tvrdnju?????? :) Zašto onda nisi nasrnuo na mene i mene napao? Evo, ponovit ću, pa nasrni na mene, izvrijeđaj mene. Dakle, Katolička crkva nije nigdje dominantna, dapače, propovijedanje Katoličke crkve i katolici svugdje su progonjeni.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zašto si na čovjeka nasrnuo samo zbog toga što se složio sa mnom i ponovio moju tvrdnju?????? :) Zašto onda nisi nasrnuo na mene i mene napao? Evo, ponovit ću, pa nasrni na mene, izvrijeđaj mene. Dakle, Katolička crkva nije nigdje dominantna, dapače, propovijedanje Katoličke crkve i katolici svugdje su progonjeni.

Ne zbog jednog pojedinacnog komentara, vec zbog njegovog celog autorskog rada na forumu.
Pitaj ga, reci ce ti sam.
 
Natrag
Top