Kako se spasti od „englezitisa”: Sori, po difoltu ne nosim kežual za svaki ivent…

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Crvendac_011,naci ces posao kad napises S/V.
Od ovakvih reci mi nije good.


Napisala SiVi i postavila na dva sajta, i odande mi i stižu ponude za menadžere, akaunte, mrčendajzere, i ostale gadosti.
Ali pošto sam "tu old" za takve idiotarije, ne dobijam mnogo "kolova" za "mitinge" i "intervjue". Moram da počnem da vežbam ovu "spiku" od koje ću da "trou ap", pa me možda neki "Ha eR menadžer" primeti. wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Matorkice,odlicno ti ide.
Ne gubi houp,mejbi ima jos neki krejzi emplojer kome nije osnovna vrednost godiste vec ono u hed.


P.S.
Govorim esperanto kao da sam tamo zivela! :)
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Sta da radim, kad imam osećaj za feeling!

images
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Matorkice,odlicno ti ide.
Ne gubi houp,mejbi ima jos neki krejzi emplojer kome nije osnovna vrednost godiste vec ono u hed.


P.S.
Govorim esperanto kao da sam tamo zivela! :)

Nadam se da ima, mada "les end les". Više vole "jang" i bez "ekspiriensa", još ako i bar malo liči na "hor", o'ma bude "ekseptid". To je "mač betr" nego ja, "tu old" i "tu mač ekspiriens" za muljaže koje su im osnovni "biznis". Može lako da se desi da budem žena koja je "nju tu mač". :-D

P.S.
I ja govorim esperanto, možda smo zemljakinje! :lol:
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Gde li se nađoste, Ivanjuška i Crvendać...? Ko da ste se tražile.
Nego kako sam pretrčao temu, čini mi se da se niko nije pohvalio da ide na fešn vik...?
P.S.: Nego, pade mi na pamet da mi ovde samo dajemo novi materijal onim englezabludelima...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Moram da napišem jednu stranu reč koja me strašno nervira, jer Bože moj, zvuči toliko urbano i kul, da nema centra grada gde se ona ne pojavljuje! PASSAGE! Možeš misliti! Kako je samo "seljački" nazvati kafić, butik, bilo šta-u prolazu, al' kad napišeš passage, e to je nešto samo za elitu, odabrano društvo, nešto što pravi razliku između "nas" i "njih"...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
jes vala.... skoro ko fatamorgana... mnogo me bre bro fak, kad ga nema blu taster tenks....
 
Poslednja izmena:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
I kao sto bi rekao onaj maneken, a sada priuceni voditelj sa TV Pinka, a koji se odaziva na ime Bosko Jakovljevic: "...a sada idemo malo do bekstejdža."
 
Natrag
Top