Kako se izvrću stihovi iz Biblije u cilju dokazivanja lažnih učenja?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kako slave tvoja braća pravoslavci Božić u Priboju.

Pjevaju " Božić je Božić je pucaj u džamije". Tvoja crkva je otrov za ljude, širi mržnju i gaji nacionalizam.

A u Bosni u auto koloni pjevate "Ustajte Balije".

Pa to je tvoj mentalitet, vi takodje pevate: "pucajte u pravoslavne manastire" (muslimani). Isti si kao oni, i ti zelis da Bog unisti pravoslavlje, nista bolji..

A Hristos je rekao ucenicima koji su mu rekli - "hoces da kazemo da oganj sidje s neba i sve ih spali" on je rekao "ne znate kakvog ste duha, jer Sin Covecji nije dosao da unisti vec da spasi"

Tako i ti, ako se ne promenis, Bog te nece primiti!

Koga ti želiš napraviti budalom, moj odg. je zbog ovoga dole što si napisao.

Ali je očigledno da nije bilo ljubavi u braku. Jesam ti ja kriv zbog toga?

Ma ti znas ko je koga voleo, izigravas psihologa, a sa psihologijom nemas veze. Da se covek smeje nista drugo. Ti mislis da si pogodio i da si me uvredio, pa to je zalosno..

Jel ti to još imaš nekih frustracija, osim što je bio nesrećni brak. Čim pišeš ovo GRUPNJAK.

Cuj nesrecni brak :)

Pa GRUPNJAK, okupite se ti i tvoji na GRUPNIM SEANSAMA, pa onda hvalite jedan drugog ko je vise pljuvao katolicku i pravoslavnu crkvu!

Nisam se ja hvalio kako DRMA KATOLIČKU KURVU, I DA JE ZDRMANA KATOLIČKA KURVA, sto ti radis svo vreme! Toliko se radujes tudjem stradanju, a zapravo je zalosno jer ljudi ginu...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa to je tvoj mentalitet, vi takodje pevate: "pucajte u pravoslavne manastire" (muslimani).

Ovo ću da dam na grupi.

Isti si kao oni, i ti zelis da Bog unisti pravoslavlje, nista bolji..

Tvoja crkva blagosilja zločine i zločince. A ne HAC.

Pa GRUPNJAK, okupite se ti i tvoji na GRUPNIM SEANSAMA, pa onda hvalite jedan drugog ko je vise pljuvao katolicku i pravoslavnu crkvu!
To rade JS, a ne mi.

ti znas ko je koga voleo, izigravas psihologa, a sa psihologijom nemas veze. Da se covek smeje nista drugo. Ti mislis da si pogodio i da si me uvredio, pa to je zalosno..

Zato ja dajem sve izvan foruma.

Nisam se ja hvalio kako DRMA KATOLIČKU KURVU, I DA JE ZDRMANA KATOLIČKA KURVA, sto ti radis svo vreme!

Oni to i jesu.

Toliko se radujes tudjem stradanju, a zapravo je zalosno jer ljudi ginu...

Opet autoprojekcija.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Opet autoprojekcija.

To sam ja prvi rekao tebi, pa sad okreces na nas.. Bas me briga sta ces napisati, vidi se koliko si opsednut Slapom Laodikejom, i svima koji su ti se suprotstavili. Samo nas citiras do besvesti, postove od pre nekoliko godina.. Imas li ti nesto pametnije, neku novu temu da pocnes, ovo je vec postalo dosadno..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
To sam ja prvi rekao tebi,

Šta je bitno kada je laž.

Mire ----Pa pise "MUCE SE U VECNOJ VATRI" covece, "muce se trajno.." , sadasnje vreme a ne proslo!!!


Mire----Ja ne zagovaram "vecno mucenje" niti moja crkva, vec govorim o realnosti tog mesta! Ne skreci temu!

A tvoja crkva kaže.

Бесмртне су и душе нечастивих, за које би било боље, да нису нетрулежне, зато што ће се мучити у огњу неугасивом и неће умирати, неће бити краја њиховој несрећи.


Свети Климент Римски
Грешници ће бити предани вечном огњу, не оном, какав ми знамо, већ оном, који је познат само Богу.



Свети Јован Дамаскин
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
To sam ja prvi rekao tebi,

Mire----Ja ne zagovaram "vecno mucenje" niti moja crkva, vec govorim o realnosti tog mesta! Ne skreci temu!

Вечна судба грешника биће у свему супротна вечној судби праведника. Сваки ће од њих према своме моралном стању суделовати у вечним мукама. Вечно мучење њихово долазиће од тога што ће они вечито живети у царству зла и у друштву твораца зла: ђавола. О томе сведоче Спаситељеве речи, које ће на дан Суда бити упућене грешницима: "Идите од мене, проклети, у огањ вечни, приправљени ђаволу и слугама његовим".52 И "ови ће отићи у муку вечну".53 Заљубљени у зло, они ће, по свеправедном суду Божјем, такви ући и у вечни живот, и том љубављу према злу живети кроз сву вечност као што су њоме добровољно живели на земљи. Јер би Бог престао бити Богом љубави и правде, када би их насилно отргао од слободно изабраног им зла и греха.
Свети Јустин Ћелијски
О БОГУ СУДИЈИ
О ЗАГРОБНОМ ЖИВОТУ
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Moja crkva, tvoja crkva.

Mire----Ja ne zagovaram "vecno mucenje" niti moja crkva, vec govorim o realnosti tog mesta! Ne skreci temu!

Вечна судба грешника биће у свему супротна вечној судби праведника. Сваки ће од њих према своме моралном стању суделовати у вечним мукама. Вечно мучење њихово долазиће од тога што ће они вечито живети у царству зла и у друштву твораца зла: ђавола. О томе сведоче Спаситељеве речи, које ће на дан Суда бити упућене грешницима: "Идите од мене, проклети, у огањ вечни, приправљени ђаволу и слугама његовим".52 И "ови ће отићи у муку вечну".53 Заљубљени у зло, они ће, по свеправедном суду Божјем, такви ући и у вечни живот, и том љубављу према злу живети кроз сву вечност као што су њоме добровољно живели на земљи. Јер би Бог престао бити Богом љубави и правде, када би их насилно отргао од слободно изабраног им зла и греха.
Свети Јустин Ћелијски
О БОГУ СУДИЈИ
О ЗАГРОБНОМ ЖИВОТУ
 
Natrag
Top