Kako da okupate mačku

Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
113
Maca moje drugarice je slucajno uskocila u punu kadu vode...I kad ju je trebala susiti uzela je fen i maca joj pobjegla ispod kauca i nije htjela izac pola sata...i kad je pomjerila kauc uhvatila ju je i stavila medju noge i nije joj dala da pobjegne..Tako ju je nekako osusila..:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
moju sam samo jednom okupala i vise NIKAD!!! Em sto me je izgrebala,poplava je bila u kupatilu ja sam bila sva mokra katastrofa ... macka se odmalena kupa i tako je naviknes,nisam imala zivaca sa mojom ...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Читам све ове поруке и не могу да се начудим. Зашто купате јадне мачке? Одакле вам та идеја да је купање за њихово добро? Оставите их на миру, које црно купање. Мачке нису људи, а ни пси. Тај ко мисли да ће боље да је очисти купањем него што то она сама уради храпавим језиком, уз помоћ пљувачке која је антисептична, није нормалан.

Није турска ангора та која воли воду, већ ван (такође турска - име добиле по језеру на чијим обалама живе).

Svaka cast Deda Zika. E ako ste im rekli ....
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2011
Poruka
50
ja sam svoju kupao dok je manja bila, a sada, kada ima 4 mjeseca, je nezamislivo, neko vece pokusao i djevojka nije mogla izdrzati krikove koje je macan pustao dok sam ga pokusao okupati
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
1
hahaha divni ste sa vasim komentarima, ali moram se pridruziti grupi koja je kategoricki protiv kupanja macaka, ne radite to.....
pa ni moj macak mene ne kupa i sad ja treba da se pravim pametan pa da ja njega okupam ih....
Dovoljno im je rapav jezik da sami sebe istimare, a to znam po poslednjem pilingu mog lica, a i ako nagazi u neku baricu, u kupatilu, otresa odmah onako slatko onu nogicu hahahahah... nemoj te ih muciti, gde ce vam dusa ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
4
Ja moju macu obrisem losionom koji stavim na suvu krpicu ,dobro je istrljam i posle osusim.Mnogo manje traumaticno od kupanja:yea:
 
Učlanjen(a)
20.02.2011
Poruka
1
Ima i maca koje vole kupanje i vodu, kao što neki ljudi ne vole da se kupaju, neke mačke to vole.
 
Natrag
Top