Kako birate mobilni telefon?

Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
2
Tu se sad opet postavlja pitanje, da li je kvalitetno sve sto je skupo...realno ne bih uzeo nijedan telefon sa drugim OS posto su vecina touchscreen koji mi je jako nepraktican stoga Nokia do kraja :p

Da tu si u pravu, nisam o tome razmisljao.Sad sam gledo i vidio da ima dosta telefona koja je cijena dosta veca od one koja bi trebala da bude.
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Prvo da je lep i da mi se svidja,drugo da ima veliki ekran,trece da je sto tanji.
trenutno imam ovaj model :)

 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da je funkcionalan, odnosno, dajem primat onome šta taj mobilni može...Izgled mi je manje bitan...I da je ''Nokia''...
Pri tome, ne uzimam u obzir da mobilni telefon može zameniti kompjuter, ali da u velikoj meri ima dosta mogućnosti...
E da,.... ne volim ''glomazne i teške telefone''. Volim mobilne, koji lepo pristaju uz ruku....
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Da je funkcionalan, odnosno, dajem primat onome šta taj mobilni može...Izgled mi je manje bitan...I da je ''Nokia''...
Pri tome, ne uzimam u obzir da mobilni telefon može zameniti kompjuter, ali da u velikoj meri ima dosta mogućnosti...
E da,.... ne volim ''glomazne i teške telefone''. Volim mobilne, koji lepo pristaju uz ruku....

To je upravo ono što i ja tražim.. I pored toga, ne sme da se gasi i pali (kao što većina njih radi), da baguje, da je spor i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Koliko gledam funkcije toliko gledam i izgled..
Recimo,ne mogu da kupim telefon koji ima mocne funkcije a da je cigletina neka :D
Zato gledam da kombinujem i jedno i drugo ;)
 
Natrag
Top